» » 11 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Бучанської міської ради

11 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Бучанської міської ради

11 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бучанської міської ради

Головою засідання був заступник Бучанського міського голови Юрій Хоменко. На порядок денний було винесено цілу низку питань, які потребували обговорення. Також члени виконкому заслухали звіти про роботу житлової комісії, юридичного відділу та відділу державної реєстрації.

Зокрема, за словами завідувача юридичним відділом Руслана Нечипоренка, станом на 1 вересня 2007 року на квартирному обліку при виконкомі Бучанської міськради перебуває 1462 громадянина та члени їх сімей.

Згідно наказу № 91 від 23.04.2007 року ТОВ «Бучанський завод склотари» повідомив про те, що у зв’язку з відсутністю власного житлового фонду підприємство ліквідувало квартирний облік, що вівся на підприємстві, та готує квартирні справи для передачі їх до виконавчого комітету. Це означає, що до квартирного обліку при виконкомі тепер додається черга від заводу. Члени житлової комісії мають прийняти рішення стосовно урегулювання цього питання, щоб жоден з обліків не постраждав. І люди отримали житло згідно своєї черги.

Стосовно роботи юридичного відділу. Руслан Нечипоренко звітував перед членами виконкому. З-поміж усього прозвучала й приємна новина – шляхом виграшу судової справи проти фірми «Медінсервіс» до бюджету міста було повернуто 10 тисяч гривень.

Завідувач відділом державної реєстрації, Алла Карпенко доповіла про роботу свого відділу. Зокрема, Алла Василівна зауважила, що немає права примусово вимагати від приватних підприємців та установ пройти перереєстрацію та отримати свідоцтво. Нагадаємо, що від місця реєстрації підприємця залежить наповнення бюджету.

Найбільшого резонансу викликало питання надання житла Петру Тарасовичу Зінчуку. Як інвалід Великої Вітчизняної Війни 1 групи, Петро Тарасович має право на включення до позачергової черги на житло. Усе б нічого, проте не все так просто.

Річ у тім, що Петро Зінчук мешкає в Бучі лише три роки. До цього чоловік проживав у Сквирі. Стара, немічна людина бідкалась про своє одиноке життя. Його знайомий, Валерій Даниленко, мешканець Києва придбав половину житлового будинку, куди перевіз і прописав Петра Тарасовича. Знайшов для нього двох доглядачів, прописав одного із них разом із дідом.

А тепер Петро Тарасович, 87-річний чоловік хоче стати на квартирний облік. Постає питання – навіщо старому, одинокому пенсіонеру-інваліду окреме житло, якщо він прописаний, за ним доглядають та піклуються?

Члени виконкому, при розгляді даного питання уважно заслухали пояснення того самого знайомого Зінчука, котрий виявив до нього таку доброту. Попри всі запевнення, що керується він лише благими намірами, рішення все ж таки вирішили відкласти на довивчення.

Анатолій Кович, інспектор благоустрою міста доповів про зняття аварійних дерев. Зокрема, було піднято питання облагодження ділянки маршруту 18-Д, який пролягає біля тарного заводу. Ділянка дороги надто вузька для двостороннього руху, тому членами виконкому були винесені пропозиції щодо розширення дорожнього полотна.

Також на засіданні розглядали план заходів щодо святкування Дня Бучі. Як стало відомо “БН”, відділом культури і спорту планується цікава та різноманітна програма. Також у вересні-жовтні планується провести дитячий конкурс краси “Міні-Міс Буча-2007”, участь наших колективів у таких фестивалях, як “Переяслав – княжий град” та “Київщина молода – нові імена”.

Члени виконкому заслухали доповідь керуючої справами Галини Сурай про надання матеріальної допомоги та розглянули питання опіки й піклування.
Останнім доповідачем виступала виконуюча обов’язки завідуючого відділом архітектури та містобудування Владислава Жуковець. З приходом осені головним питанням є встановлення індивідуального опалення в квартирах.

Загалом можна сказати, що засідання пройшло успішно, прийняті рішення по ключових питаннях та заслухані звіти про роботу відділів міської ради.
газета: №36 "Бучанські новини" від 14 вересня 2007р.
Обговорити на форумі
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.