» » » Кандидати на звання „Почесний громадянин міста Буча”

Кандидати на звання „Почесний громадянин міста Буча”

До Бучанської міської ради надійшли пропозиції щодо висунення п’яти кандидатур на звання „Почесний громадянин міста Буча”.
Серед достойників наступні особи (перелік подається відповідно дати надходження подання).

Білошицький Павло Васильович (1937 р.н.) – патофізіолог і математик, доктор медичних наук. Працював з 1961-93 рр. в Інституті фізіології, з 1993-го – заступник директора Міжнародного центру астрономічних та медико-екологічних досліджень НАН України. Автор близько 250 наукових праць та винаходів. Чемпіон України з альпінізму, брав участь у першосходженнях на Момблан, Ельбрус, Кіліманджаро та інші з державним прапором України. Родина Білошицьких після Другої світової війни жила в Бучі, де Павло закінчив школу. І зараз його часто можна побачити у родинній садибі на вулиці Новій. (Подання на Білошицького П.В. надійшло від літературознавця, члена Національної спілки письменників України Диби Алли Георгіївни).

Череватенко Леонід Васильович (1938 р.н.), український письменник, літературознавець, перекладач, лауреат Державної премії ім. Т.Г. Шевченка (за сценарій до фільму про Леоніда Первомайського). Написав поетичні збірки „Скіфський степ”, „Відкритий звук”, дослідив і популяризував творчість заборонених у часи тоталітаризму українських письменників. Має переклади літературних творів з польської, чеської та німецької мов. Життя Леоніда Череватенка тісно пов’язане з Бучею, він тут жив, неодноразово виступав перед громадськістю, школярами. (Подання на Череватенка Л.В. надійшло від жителя Бучі, ветерана праці Куцька Миколи Васильовича).

Кравченко Василь Михайлович (1953 р.н.), у Бучі проживає з 1975 року. Працював на Бучанському склозаводі, керував студією „Юний дизайнер” Ірпінської станції юних техніків, нині приватний підприємець по проектуванню та виготовленню зовнішньої реклами. Автор символіки селища Буча. У жовтні 2004-го створив і очолив Бучанську селищну парторганізацію НСНУ. Двічі обирався депутатолм Бучанської селищної ради. (Подання надійшло від Бучанської громадсько-просвітницької організації Союз Українок).

Гончар Володимир Макарович (1929 р.н.) – громадський діяч Бучі та Ірпеня. Колишній військовий. Організував у Бучі громадську організацію „Спілка захисту споживачів” (1995 р.), керував ГО „Рада ветеранів війни та праці” та „Просвіта”; заснував 2001 р. незалежну газету „Громадянське суспільство”, яку видає і зараз; виграв два конкурси міжнародних благодійних організацій і на їх кошти забезпечив оргтехнікою та правовою літературою громадську приймальню; великий прихильник та пропагандист ідеї громадянського суспільства і засад місцевого самоврядування у Бучі. (Подання надійшло від жителів Буча, голови Бучанського осередку Комітету виборців України Кучеренко Любов Василівни та Ковригіної Тетяни Павлівни й голови Ірпінської РГО „Самозахист” В.Савенка).

Ямненко Михайло Іванович (1949 р.н.) – депутат Бучанської міської ради трьох скликань, народився і навчався в Бучі. Був ліквідатором на ЧАЕС. Приватний підприємець. 2002 обраний президентом Міжнародної академії козацтва, є членом багатьох громадських організацій, членом Ради українського козацтва при Президентові України. Нагороджений орденом „За мужність” ІІІ ступеня, орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та іншими нагородами. (Подання від голови правління Всеукраїнської ГО Спілки громадських організацій України „Народна рада” Лукашевич Н.І.).


Світлана Остапа,
голова постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту та гуманітарних питань
газета: №35 "Бучанські новини" від 7 вересня 2007р.
  1
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
geptod

OFFline

  • geptod (4)
  • Місцевий
  • 9 вересня 2007 14:57
Вот это ирония судьбы, если не сказать иными словами!!!
Уже более 2-х лет Павел Васильевич не только НЕ заместитель директора МЦ АМЭИ, но и ярый боец по ее уничтожению!

Эта прекрасная организация, одна из лучших обсерваторий в Европе, успешно работающий прект Российской и Украинской академий наук, подвергается бесконечным проверкам высших органов Украины по наветам и подметным письмам П.В.Белошицкого в СМИ, Верховну Раду Украины, Администрацию Президента и др.

Мне будет стыдно за нашу Бучу, если Павел Васильевич с еще одним дипломом, как почетный гражданин Бучи, продолжит убивать науку астрономию на Украине.
Не выйдет Павел Васильевич!

Вопреки Вашим деяниям, отбиваясь от рейдеров и проверок инспирированных Вашими кляузами ученые России, Украины, Польши и других стран успешно завершили 7 сентября Международную. конференцию. "Околоземная астрономия - 2007" (http://www.inasan.rssi.ru/rus/conferences/OZA_2007/)

Ваши ученики не подают Вам руки, Вы перестали быть ученым и с несколькими чиновниками из Киева методично пытаетесь стереть обсерваторию, к которой биологи примкнули в тяжелом для всех 1993г, которая спасла Медико-биологическую базу в Приэльбрусье, взяв на себя все расходы по ее содержанию.

В прошлом году на защиту МЦ АМЭИ встали ряд российских и
украинских СМИ и общественных деятелей.
http://www.zn.ua/3000/3100/53367/
Зеркало недели № 18 (597) 13 — 19 мая 2006
«… А Патоны — остаются»

Автор: Валентин СИМОНЕНКО (председатель Счетной палаты Украины, президент Федерации альпинизма и скалолазания Украины)

Бучанцы! Будьте бдительны!!!

Житель г. Бучи

0
administrator

OFFline

  • administrator (328)
  • Адміністратори
  • 10 вересня 2007 13:44
Цитата: geptod
Вот это ирония судьбы


- спасибо...

0