» » У день міста мешканці Білої Церкви отримали від залізничників оновлений електропоїзд

У день міста мешканці Білої Церкви отримали від залізничників оновлений електропоїзд

Сьогодні, в День міста мешканці Білої Церкви отримали у подарунок від Південно-Західної залізниці оновлений електропоїзд підвищеного комфорту сполученням Роток-Київ. Новий електропоїзд лише за годину та двадцять хвилин долає відстань від Білої Церкви до столиці України, - стало відомо на урочистому запуску поїзда від начальника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина. За його словами, сьогодні на ділянці від Білої Церкви до Фастова та від Фастова до Києва проведені широкомасштабні роботи з ремонту колій, що у свою чергу дає можливість збільшувати швидкість та якість руху пасажирських та вантажних поїздів.

Оновлений електропоїзд пройшов модернізацію у Фастівському ремонтному депо Південно-Західної залізниці. Поїзд може перевозити понад 1000 пасажирів. Такі фактори, як безпека залізничного транспорту, жорсткий графік відправлення і прибуття поїзду та вартість квитка, що удвічі дешевше, аніж вартість проїзду у маршрутці, дозволять повернути здорову конкуренцію електропоїздам з автомобільним транспортом, - зазначив Олексій Кривопішин.

Крім того, від начальника Південно-Західної залізниці також повідомив, що до кінця 2007 року мешканці Білої Церкви отримають ще й відреконструйований вокзал. Наразі тривають роботи з модернізації приміщення вокзалу та всієї інфраструктури – платформ, інженерних споруд, встановлення турнікетної системи, облаштування прилеглої території тощо.


Довідково: оновлений електропоїзд підвищеної комфортності III класу № 865/866 Роток - Біла Церква – Київ курсуватиме щоденно.

Зі станції Роток відправлятиметься о 6:05, з Білої Церкви о 6:13, зі станції Фастів о 6:43 і прибуватиме в Київ о 7:42. У зворотному напрямку - з Києва о 18:02 і до станції Роток прибуватиме 19:40. Час перебування в дорозі 1 год. 38 хв. Вартість проїзду 8 грн. 54 коп.

Загалом в Україні курсує 129 поїздів підвищеного комфорту і зокрема, 68 поїздів на Південно-Західній залізниці.


[b][/b]
Прес-служба Держадміністрації залізничного транспорту України Укрзалізниці, www.kmu.gov.ua 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.