» » «Eclipse» в Кіровограді

«Eclipse» в Кіровограді

Нещодавно, на центральній площі міста Кіровоград, в рамках рок-фестивалю, присвяченому видатним людям, відбувся виступ гурту «Eclipse». Колектив був запрошений в якості особливого гостя, якому була надана честь закрити фестиваль, продемонструвавши справжню якість альтернативної рок музики. Виходячи з результатів нам це вдалося!!!
З розповідей місцевих мешканців, Кіровоград – місце, де зосереджена найбільша кількість найвродливіших дівчат. Нібито колись давно, тутешні багатії і ще та політична еліта, просто «вирощувала» та проводила пильний відбір українських красунь. І насправді, проходячись вулицями міста всі ми (окрім Наталії зрозуміло) озиралися по сторонам вкушаючи дівочу красу… Але я можу впевнено зазначити, що Київ, а тим більше Буча ? не чим не поступається по своїй чисельності вродливих дівчат.
Цікавим виявився ще той факт, що в Кіровограді дійсно лю і цінять «важку музику». А це породжує народження багатьох колективів, граючих «депресивгранжкорньюметал скриминг». Тому був такий момент, коли, навіть, я почав нервуватись щодо сприйняття нас кіровоградською публікою. Але хвилювання були марними. Саме під час виступу «Eclipse» всі почали по-справжньому танцювати, гарцювати та відриватись. Дівчата повилазили хлопцям на плечі та пританцьовуючи мотиляли своїми топіками під «Я мрію», «Собі сама» та «Божевільну». Пісенька «Ми квіти» прийшлася до смаку найволохатішим глядачам. Вони відривались так, що я почав турбуватись про їхнє здоров’я.
Взагалі виступ пройшов дуже вдало!!! Нарешті з’являються нові відчуття в реальному часі. Як тільки ми зійшли зі сцени до нас підбігли всі мас-медіа, які тільки були на майдані: преса, інтернет-видання, журналісти деяких місцевих радіостанцій та, навіть, телебачення.
На жаль з нами не поїхав наш режисер Ігор, з особистих причин, і ми всі дуже засумували, що така подія залишиться без фото звіту. Та і не тільки з цього приводу, перш за все Ігор просто класний хлопець, невід’ємна частина нашого колективу. Вийшли з положення тим, що в самий останній момент запропонували поїхати з нами чудовій дівчині на ім’я Zenevjeva, яка професійно займається фотографією (до речі мешканка Бучі). Саме вона зробила більше 70-ти фото. Декотрі ви бачите перед собою.Хочеться виділити кіровоградський гурт з дещо похмурою назвою «Сонце чорнозем», яка користується не аби якою популярністю в Кіровограді. Декотрі музиканти колективу, навіть, покинули досить відомий не тільки в Кіровограді гурт «Весняний галас», заради участі у проекті. Грають хлопці щось на зразок «Г.О.» тільки з хардкоровим присмаком. Досить професійно і відчайдушно. Просто не можливо не звернути на них увагу, адже під час їхніх виступів енергетично-агресивний порив «виливається на слухачів відрами».Не зважаючи на їх «акторську агресію» хлопці виявилися досить дружелюбними, перші проявили інтерес до нас та запросили після концерту провести час разом на їх репетиційній базі, що до речі знаходиться в центрі міста. Кльово... було кльово.Завжди цікаво бувати у інших містах, а особливо коли ще там можна пограти…


P.S.
До речі, найближчий виступ гурту «Eclipse» планується в суботу, 9 червня на центральній площі Ірпеня (біля кінотеатру) приблизно в 19.00.
Приходьте!!!
Руслан
група "Eclipse"
Коментарів: 4
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
РомАшка
  • РомАшка (448)
  • Гостi
  • 7 червня 2007 22:50
Ребята, вы суппер!!!

0
Муха
  • Муха (448)
  • Гостi
  • 14 червня 2007 12:27
Музика одуренная......чесно....за душу берет .......но мне кажеться что солистка все портит....ей бы поработать над собой и будут мега классно!!!!(Не в обиду)

0
лиля солоденко
winked солистка класная, муха не права

0
Lusinda

OFFline

  • Lusinda (3)
  • Місцевий
  • 15 жовтня 2008 11:40
Муха права, ей нужно поработать над собой.
На 10 летие Ренесанса,солистка не пела, а скорее кричала. Многие біли в шоке.

0