Хліб - усьому голова

Віктор Артемчук
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
administrator

OFFline

  • administrator (327)
  • Адміністратори
  • 1 червня 2007 11:48
вторая страница - второе фото:
- если там хлебушек без упаковки, то могу сказать, что на конечном этапе производства - антисанитария, хлебобулочные изделия не должны соприкасаться с полом/землёй. Подстилен картон? Ну это не выход, того картона хватит ровно на два часа, уже видно что там пыль от обуви ((. Как минимум, могли бы корзинку бумагой переложить, а потом хлеб ложить. А кто подтвердит, что по тому полу не бегают мышки?.. + работники без головного убора, и только у одного(на снимке) надеты перчатки, и белый халат..

И потом, хлеб ещё тёплый, с такой "утрамбовкой" в ящик - он теряет торговый вид. Ведь для таких задач есть специальные передвижные стелажи/горки...

Надеюсь такое отношение к ценному продукту - временно.
Вывод- линию купили, конечно, класную, а понятие осталось "наше"..

п.с.
одно из первый моих образований - Товаровед продовольственных товаров, и в торговле я проработал больше 10лет, поэтому меня так и задевает... другой может и незаметить некоторых нюансов..

0
grosha

OFFline

  • grosha (2)
  • Місцевий
  • 8 листопада 2007 16:09
Доброго дня Шановні! Давайте поговоримо про шалене везіння яке звалилося на голови мешканців Приірпіння ( на нас з Вами ) - Хлібозавод- млин "Земля для людей" з його "идейным вдохновителем" "ВЕЛИКИМ" Фортуною С.В. Почнемо- мало того, що нам з вами пропонують хлібобулочні вороби, які виготовлені в АНТІСАНІТАРНИХ УМОВАХ ( подивіться на фото- там точно є криси, таргани, не кажучи вже про хліб на замлі ), це перше. Друге - такий хліб на інших хлібозаводах бракують, а нам з вами його пропонують їсти!!!!!!! Третє - вологість та гатунок борошна, з якого він зроблений не відповідоє дійсності, тобто нас з вами змушують платити за "ВОДУ" ! ( інформація від тістоміса)
Так, що вирішувати Вам, шановне панство який хліб купувати, тобто бути обдуреними "ВЕЛИКИМ" "идейним вдохновмтелем" чи НІ.
Сподіваюсь, що якщо Ви запитаєте у продавця у магазині, чий це хліб, і Вам скажуть, що Бучанський, то Ви скажите - НІ ШАХРАЯМ!!!!!!!!!!!!!

0