Чи "світить" місту світло

Чи "світить" місту світлоМайже кожному з нас доводилося йти темними вулицями. Неприємне відчуття “сліпоти” підсилюється постійними спотиканнями та міцними “обіймами” з найближчим деревом чи стовпом. Становище не із приємних.

І хоч нині особливо скаржитися на відсутність вуличного освітлення в Бучі не доводиться, але все ж таки трапляються випадки його відключення. Чому та як вийти з цього положення ми дізнавалися в заступника Бучанського міського голови із соціально-економічних питань Віктора Фальковського.

- Можна сьогодні говорити про задовільний стан вуличного освітлення?
- Нині вулиці Бучі освітлені добре. Проте, все відносно. Об’єктивно ми бачимо, що поряд з цим існують проблеми. Електроопори застарілі, їх потрібно міняти. Не часто, але трапляються випадки відключення електроенергії в нічний час. Із чим це пов’язано? Було проведено реконструкцію-заміну, відповідно збільшилася протяжність електричних мереж. А електропідстанції залишилися старої конструкції. Вони не витримують навантаження, яке на них покладене, й іноді можуть автоматично відключатися.

- Які ж шляхи вирішення цієї проблеми?
- Незабаром плануємо провести тендер по реконструкції вуличного освітлення. До своїх вимог внесемо й реконструкцію або ж будівництво нових транспортних підстанцій, що зменшить тиск на вже існуючі об’єкти. То ж таким чином вирішимо дане питання. Маємо надію, що подібні ситуації більше не повторяться.

- Існує якийсь режим увімкнення освітлення?
- Так. Але все залежить від тривалості світлового дня та сезону. Природньо, що взимку ліхтарі спалахують раніше й пізніше вимикаються. Зараз режим такий: з 22.00 вуличне освітлення вмикається та о 5.00 ранку – гасне.

- Останнім часом можна почути нарікання від жителів, що окремі вулиці або цілі мікрорайони на декілька днів залишаються без світла.
З чим це пов’язано?

- Може бути дві причини. Перша – це коли відбувається процес налагодження автоматики. Світло вмикають вдень, щоб провести певні види робіт. Друга – як вже було зазначено, автоматика застаріла і може давати збої.

- А якщо подібні випадки трапляються систематично?
- Звичайно, всі негаразди усуваються якомога швидше. Але якщо подібне явище триває систематично, жителі міста повинні звертатися до КЖЕПу.
газета: №15 "Бучанські новини" від 20 квітня 2007 року
Людмила Гладська
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.