» » чергове засідання виконавчого комітету Бучанської міської ради

чергове засідання виконавчого комітету Бучанської міської ради

17 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бучанської міської ради

На порядок денний були винесені наступні питання:
1. Про виконання бюджету міської ради у I кварталі 2007 р.
2. Про надання платних послуг Бучанською поліклінікою.
3. Про організацію роботи КП „БУЖКГ” по вивозу ТПВ з приватного сектору.
4. Про результати проведення місячника по благоустрою.
5. Про затвердження акту обстеження фізичного стану об’єкту незавершеного будівництва.
6. Про надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок пожежі.
7. Про проведення в місті Всеукраїнського місячника товариства Червоного Хреста.
8. Про розгляд житлових питань.
9. Про оформлення свідоцтва про право власності на квартири.
10. Про виділення службового житла педагогічним працівникам.
11. Про надання матеріальної допомоги.
12. Про розгляд питань опіки та піклування.
13. Про проведення міських молодіжних заходів у квітні місяці.
14. Про проведення спортивно-масових заходів у травні місяці.
15. Про відзначення 75-річниці Київської області та Дня Перемоги.
16. Про преміювання працівників Бучанської ДЮСШ у розмірі 30% від посадового окладу.
17. Про розгляд заяв з питань будівництва.

Першою виступила начальник фінансового управління Бучанської міськради Катерина Карпенко, яка, як завжди, фахово розповіла та проаналізувала виконання доходної частини бюджету міста Буча на 1 квітня цього року.

А вже при розгляді наступного питання порядку денного виникла цікава та дещо суперечлива колізія. Як виявилось, головний лікар Бучанської поліклініки Микола Михайленко подав до міськради прейскурант платних послуг поліклініки, де в цифрах були подані всі види медичного обслуговування. На запитання міського голови Анатолія Федорука, кого стосуються ці розцінки, головний лікар відповів, що насправді ні про які гроші за обслуговування не йдеться, а гроші братимуть лише за отримання посвідчення водія, довідок для від’їжджаючих за кордон та інших довідок. Тоді виникло закономірне питання: що ж то за документ з прейскурантами цін? Пан Михайленко відповів, що він про те нічого не знає. В результаті питання про платні послуги було зняте з порядку денного. А винним, за те що подали непідготовлені документи, пан Федорук запропонував винести догани...

Далі „Про організацію роботи КП “Бучанське УЖКГ” по вивозу ТПВ з приватного сектору” доповідав начальник комунального підприємства Василь Гетьманенко. За словами пана Гетьманенка, на сьогодні за перший квартал поточного року укладено 122 договори на вивіз ТПВ з власниками приватних будинків. А всього таких договорів укладено – 2613. По вулицях Бучі встановлено 61 контейнер для збору ТПВ для приватного сектору. Вивіз сміття проводиться щоденно, крім неділі. За ці послуги до КП “Бучанське УЖКГ” у минулому році надійшло 14573, 57 грн., а за перший квартал цього року – 4200, 57 грн. Але, як зазначив пан Гетьманенко, люди неохоче платять за послуги з вивозу сміття, а його стає все більше. Підключившись до розмови, міський голова проінформував присутніх про те, що зараз в Україні починається будівництво шести заводів по переробці ТПВ. Але в нашому регіоні, зокрема в Бородянці, куди з Бучі вивозиться сміття, ситуація з його утилізацією дуже напружена. Виникає проблема з територіями для його “поховання”.

А ще Анатолій Федорук запропонував бучанським депутатам провести „просвітницьку” роботу щодо питання вивезення сміття. Люди повинні зрозуміти, що чистота міста – у власних руках. До того ж, кожна приватна садиба повинна облаштувати в дворі майданчик для збору сміття.

Отож, заслухавши інформацію начальника КП “Бучанське УЖКГ” В.Гетьманенка про організацію роботи КП “Бучанське УЖКГ” по вивозу ТПВ з приватного сектора міста, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Бучанської міської ради вирішив:
- Інформацію начальника КП “Бучанське управління житлово-комунального господарства” Гетьманенка В.А. про виконання робіт по вивозу ТПВ з приватного сектора взяти до відома.
- КП “Бучанське управління житлово-комунального господарства” спільно з інспекцією по благоустрою міста до 1 травня 2007 р. розробити графік вивозу твердих побутових відходів із приватного сектора з вулиць, на яких іще не вивозиться ТПВ.

Графік вивозу твердих побутових відходів з приватного сектора довести до відома жителів через газету “Бучанські новини” та в інший спосіб.

КП “Бучанське управління житлово-комунального господарства” проводити роботу з мешканцями приватного сектора в місті Буча по заключенню договорів на вивіз ТПВ та проведення проплати за надання даних послуг.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови, Юрія Хоменка.

Про хід виконання рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради № 118 від 20 березня.2007 року “Про проведення місячника по санітарній очистці та благоустрою міста” на виконкомі розповіла начальник інспекції по благоустрою міста Тетяна Бердікова.

Заслухавши її інформацію про результати проведення робіт по впорядкуванню, санітарній очистці та благоустрою міста за період з 20 березня по 16 квітня цього року, керівниками підприємств, установ, організацій міста, керівниками торговельних закладів усіх форм власності, головами кооперативних будинків та автогаражних кооперативів, жителями приватних будинків, керуючись ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Бучанської міської ради вирішив:
1. Інформацію про проведення місячника по санітарній очистці та благоустрою міста взяти до відома.
2. КП “Бучанське УЖКГ” впорядкувати дитячий майданчик у дворі будинку № 101 по вулиці Вокзальній, у місті Буча.
3. У випадку необхідності звертатися до центру зайнятості для залучення людей до робіт по благоустрою міста.
4. КП “Бучанське УЖКГ” до 30 квітня 2007 року впорядкувати братські могили на території міста Буча.
5. Продовжити місячник по санітарній очистці та благоустрою міста до 20 травня 2007 року.

Ще одним важливим питанням, яке розглядалося на виконкомі, було питання про „Про проведення в місті Буча Всеукраїнського місячника Червоного Хреста” (доповідач – директор Територіального центру Йосип Краснодемський).

Михайло Наконечний, член виконкому Бучанської міської ради:
– Сьогоднішній виконком пройшов конструктивно. Єдиним зауваженням може бути питання про не завжди чітко підготовлені проекти рішення. Хотілося, щоб на виконкомі ми мали проекти рішення, які заслуговують на серйозну увагу і щоб була конкретизація: кому що і як робити. Має бути чіткіша відповідальність за підготовку документації на виконком.
А в цілому хочу відзначити небайдужість членів виконкому до проблем міста. Я думаю, що якщо в такому ключі будуть вирішуватися нагальні питання, то й конструктивно, системно буде розвиватися місто..


опубліковано в газеті №15 "Бучанські новини" від 20 березня 2007р.
Михайленко
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Володимир
Михайленко в своєму стилі. Якщо не можеш більше кваліфіковано виконувати свою роботу - йди на заслужену пенсію. І не гальмуй розвиток поліклініки (місто ж бо розвивається). Що подає за документ - сам не знає... Навіщо й кому слід платити, за які послуги - теж не розуміє. Йому ж самому і догану треба було б винести. А ще краще - дати людині змогу відпочити в його 80-и з чимось -річний вік, а поліклініці розвиватися.

0