» » Заходи щодо боротьби зі злочинністью

Заходи щодо боротьби зі злочинністью

ЗАХОДИ ЩОДО БОРОТЬБИ ЗІ ЗЛОЧИННІСТЮ, ПРОФІЛАКТИКОЮ УМИСНИХ ВБИВСТВ,
ВУЛИЧНОЇ ЗЛОЧИННОСТІ, НЕЗАКОННИМ ОБІГОМ НАРКОТИЧНИХ ЗАСОБІВ У м. БУЧА

Заслухавши інформацію про проведення міжвідомчої наради керівників правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування від 2 лютого 2007 року по боротьбі зі злочинністю у 2006 році та розглянувши рішення даної наради, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Бучанської міської ради вирішив:
— з метою здійснення ефективної боротьби зі злочинністю, ефективності профілактики умисних вбивств, тяжких тілесних ушкоджень, вуличної злочинності, незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів у місті Буча організувати та виконати наступні заходи:

1. Практикувати проведення профілактичних заходів по відпрацюванню в м. Буча з метою виявлення злочинців, а також осіб, які можуть скоювати злочини. Своєчасно проводити профілактичні заходи по запобіганню скоєння вбивств, тяжких тілесних ушкоджень.
Начальник Бучанського відділу міліції.
Не менше 1 разу на квартал


2. Винести на розгляд сесії міської ради питання щодо прийняття регіональної програми “Правоохоронні заходи”, де передбачити видатки на забезпечення охорони громадського порядку.
Виконавчий комітет Бучанської міської ради.
Травень


3. Проводити в загальноосвітніх школах, із залученням працівників правоохоронних органів, бесіди, уроки права, моралі з підлітками, у яких незадовільна поведінка, з метою недопущення скоєння ними правопорушень.
Начальник Бучанського відділу міліції,
відділ сім’ї та молоді,
відділ освіти,
служба в справах неповнолітніх


4. Систематично проводити спільні рейди та цільові операції з метою попередження негативних проявів у молодіжному та підлітковому середовищі.
Виконавчий комітет Бучанської міської ради,
начальник Бучанського відділу міліції.
Постійно


5. Систематично проводити спільні заходи протидії вживанню алкогольних напоїв, незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів у розважальних закладах та інших місцях масового відпочинку громадян з метою виявлення осіб, які можуть розповсюджувати наркотики. Перевіряти в розважальних закладах правила реалізації спиртних напоїв. У разі встановлення фактів вживання або збуту наркотиків у розважальних закладах, вирішувати питання щодо припинення діяльності цих закладів.
Виконавчий комітет Бучанської міської ради
Начальник Бучанського відділу міліції
Постійно


6. З метою встановлення та ліквідації місць виготовлення та торгівлі наркотичними засобами, психотропними речовинами та прекурсорами, перекриття каналів завезення та розповсюдження вказаних речовин та засобів, проводити роз’яснювальну роботу з населенням щодо необхідності тісної взаємодії з правоохоронними органами у плані інформування про осіб, які утримують місця вживання наркотиків, займаються їх виготовленням, перевезенням та реалізацією.
Начальник Бучанського відділу міліції,
кримінальна міліція,
служба у справах неповнолітніх
Постійно


7. Проводити оперативно-профілактичні заходи щодо виявлення та взяття на облік неповнолітніх, які зловживають спиртними напоями, вживають наркотики, психотропні речовини, та дорослих осіб, що втягують неповнолітніх до цієї діяльності.
Служба у справах неповнолітніх
начальник Бучанського відділу міліції
Постійно


8. Проводити спільні рейди по виявленню та попередженню бездоглядності, безпритульності, наркоманії та алкоголізму серед неповнолітніх із залученням вчителів, лікарів, органів місцевої влади, правоохоронних органів.
Служба в справах неповнолітніх,
відділ сім’ї та молоді,
кримінальна міліція.
Постійно


9. Інформувати населення міста Буча через ЗМІ про хід та наслідки боротьби зі злочинністю.
Начальник Бучанського відділу міліції,
головний редактор газети “Бучанські новини”.
Постійно


опубліковано в газеті №14 "Бучанські новини" від 13 березня 2007р.
милиция
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.