Питання водопосточання..

Питання водопосточання – головна проблема виборців округу №2

Після Великодніх свят депутати Бучанської міської ради продовжили свою діяльність. І почали — з чергового звітування перед громадськістю міста.

10 квітня, у приміщенні Центру творчості, що по вул. Будьонного, 2, про проведену за рік роботу доповідали Олександр Таможній (виборчий округ № 1) та Семен Яцук (виборчий округ №2). Окрім традиційних депутатських обов’язків – складання актів обстеження, участі в роботі сесії та членства в одній з постійних комісій, Семен Никонович розповів про проведений благоустрій на даній території – це вул. Жовтнева, Будьонного, Горького. Було зроблено накриття біля ринку, проведено стоки, відновлено асфальтне покриття. Але питання, що зачепило виборців “за живе” – проблема водопостачання, водовідведення та якості води по вул. Горького.

Саме воно спричинило найбільш жваве обговорення. Щоб пояснити жителям ситуацію, слово взяв міський голова Анатолій Федорук. Як з’ясувалося, одна проблема тягне за собою іншу. Доки не вичерпає себе питання каналізації, доти нормальної дороги й тротуару по цій вулиці не буде. А щоб прискорити процес, жителям необхідно зробити відповідний проект і вкласти частково свої кошти в нові комунікації. Зі свого боку міська влада обіцяла піти назустріч – забезпечити необхідними матеріалами та всіляко сприяти цьому будівництву.

Олександр Таможній у доповіді також зосередив увагу на благоустрої свого округу. Зокрема, було заасфальтовано вул. Переїздна та Заводська, поновлено маршрут №10 по вул. Горького.

А ще пан Олександр подякував виборцям за довіру, яку вони висловили, обравши його депутатом.
газета: №14 "Бучанські новини" від 13 березня 2007р.
Людмила Гладська, Ольга Гдуля
водопостачання водоканал Ірпіньводоканал
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
ua
  • ua (448)
  • Гостi
  • 14 квітня 2007 15:58
Заасвальтировал, асвальт на асвальт положили и всё!
хоть на этом спасиба!!
А на горького можна дырки залатать?

0