» » » ДПІ м.Ірпінь інформує

ДПІ м.Ірпінь інформує

ДПІ В м. ІРПЕНІ ІНФОРМУЄ

Відповідно до норм Закону України від 6 липня 1995 року №265/95-ВР „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” (далі - Закон) гральні автомати є різновидом реєстраторів розрахункових операцій (далі – реєстратори), в яких реалізовані фіскальні функції. Такі реєстратори повинні відповідати встановленим вимогам, бути належним чином сертифіковані та внесені до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій (далі – Державний реєстр).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2001 №121 „Про терміни переведення суб`єктів підприємницької діяльності на облік розрахункових операцій у готівковій та безготівковій формі із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій” (із змінами та доповненнями) 31 грудня 2006 року вичерпався термін переведення суб`єктів господарювання, які надають послуги з використання гральних автоматів, на облік розрахункових операцій із застосуванням реєстраторів.

Отже, починаючи з 1 січня 2007 року, при застосуванні суб`єктами господарювання гральних автоматів, які працюють на монетах чи купюрах і не є реєстраторами, такі суб`єкти несуть відповідальність, передбачену пунктом 1 статті 17 Закону.

У разі застосування суб`єктами господарювання гральних автоматів, які працюють на жетонах або купюрах, такі суб`єкти мають проводити операції з продажу та купівлі вказаних замінників гривні через спеціалізовані реєстратори, з числа включених до Державного реєстру зі сферою застосування „казино, гральні автомати, торгівля та послуги гральних закладів”.

При виникненні питань з приводу застосування реєстраторів розрахункових операцій при наданні послуг на гральних автоматах слід звертатися до податкових органів за місцем реєстрації суб’єкта господарювання. Також слід зазначити, що відповідно до Закону України 1 червня 2000 року N 1775-III “Про ліцензування певних видів господарської діяльності”, суб’єкти господарювання які здійснюють діяльність у сфері грального бізнесу повинні придбавати ліцензію на організацію та утримання тоталізаторів, гральних закладів, випуск та проведення лотерей, організацію діяльності з проведення азартних ігор.

Завідувач сектору масово-розяснювальної роботи
та звернень громадян
ДПІ в м.Ірпені


опубліковано в газеті №12 "Бучанські новини" від 30 березня 2007р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар