» » Музичний вечір у "ПАТІО"

Музичний вечір у "ПАТІО"

Приємно відвідувати концерти. Вдвічі приємніше, коли виступають твої друзі. Якщо ж концерт відбувається, як кажуть, „під боком”, то виходить „повний комплект”.

Саме так почувалися всі присутні суботнього вечора в піцерії „Патіо”, де відбувся сольник гурту „Екліпс”. У затишній місцині не було де яблуку впасти. Люди сиділи за столиками, стояли в проходах, висіли „гронами” за барною стійкою. Ошалілі офіціанти снували між відвідувачами, розносячи піцу та напої. Було шумно й тісно, – тобто, як і має бути на справжньому концерті!

Музиканти відіграли дві години, з антрактом та перевдяганнями. Під час їхнього відпочинку всі присутні мали змогу переглянути відеокліп та познайомитися з режисером Ігорем Задвернюком.

Під час концерту пролунали нові, та вже відомі шанувальникам, композиції. Публіка тепло реагувала, танцювала та підспівувала. Також лунали пропозиції щодо „меню” виступу – прихильники просили виконати ту чи іншу пісню, що особливо припала їм до душі.
Загалом, підводячи риску, можна впевнено сказати – хлопці та їх чарівна вокалістка давно стали візитною карткою музичного істеблішменту Бучі. Я щиро переконана, що на гурт чекає велике майбутнє. Так тримати!!!

Юра Пономарьов,
барабанщик „Екліпс”:
– Атмосфера просто неперевершена! Я приємно вражений кількістю присутніх, стільки народу прийшло нас підтримати! Дуже задоволений сьогоднішнім днем!
Олексій Жупанський, молодий письменник, член Спілки письменників України:
– Враження феєричні! Радію від того, що в нашому місті живе талановита молодь. Я знаю хлопців з малого віку. Цікаві були дітки (сміється)! Проте з віком навчилися грати „афігенний український блюз”, тому я вважаю, що цей гурт чекає справді велике майбутнє! У них є всі шанси стати претендентами на „Євробачення 2008”, якщо, звісно, після Сердючки цей проект не припинять (сміх)! Хай покажуть там у світі, що таке Буча!!!

Юра Бондаренко,
вокаліст рок-гурту „Ренесанс”:
– Я під враженням. По-перше, це молодий бучанський гурт. По-друге – дійсно якісний саунд. Я вважаю, що у плані творчості виграли всі. Нажаль, зараз в українському шоу-бізнесі спостерігається негативна тенденція – молодим виконавцям потрібно вкладати великі кошти для того, аби донести свою творчість до широкого загалу. Просто необхідно підтримувати талановиту молодь, влаштовувати концерти, фестивалі, щоб просувати українську музику, розвивати сучасних виконавців.
До речі, у квітні наш гурт також буде виступати тут, на цій сцені. Тому, користуючись нагодою, запрошую всіх шанувальників українського року завітати на наш концерт!
Ольга Гдуля
опубліковано в газеті №10 "Бучанські новини" від 16 березня 2007р.
  0
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
CK
  • CK (448)
  • Гостi
  • 17 березня 2007 13:07
Я благодарен всем за прекрасную возможность посетить и насладиться этим событием. Наконец мы можем слушать и лицезреть группу „Екліпс” в Ирпене! Лично мне, очень понравилось выступление и атмосфера в "ПАТІО" еще раз всем спасибо!
Другие фотографии можно посмотреть в альбоме дружественного сайта www.dyrpen.org ->> галерея

0
Endriy

OFFline

  • Endriy (3)
  • Місцевий
  • 21 березня 2007 16:48
Когда и где будет следущий концерт?

0
Viktoriya

OFFline

  • Viktoriya (2)
  • Місцевий
  • 21 березня 2007 18:15
Виступ гурту очікується 1 квітня в Будинку культури, що на БКЗ! Також вирішується питання щодо виступу й гостей з Києва. Вже відомо, що буде по-справжньому весело, детальніше інформація буде надана пізніше!

0