» » Що потрібно знати про житловиі субсидії

Що потрібно знати про житловиі субсидії

Надання субсидій – це один із напрямків державної допомоги малозабезпеченим, непрацездатним громадянам та інвалідам.

Житлова субсидія – це щомісячна адресна безготівкова допомога громадянам для відшкодування витрат на оплату користування житлом або його утримання та житлово-комунальних послуг (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергія, вивезення побутового сміття та рідких нечистот).

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 27.07.1998 р. № 1156 (із змінами та доповненнями) субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги з урахуванням пільг, які надаються відповідно до чинного законодавства та обсягом визначеного обов’язкового відсотку платежу (20% або 15% від сукупного доходу сім’ї). При цьому норма володіння чи користування загальною площею житла та нормативи користування комунальними послугами встановлюються, виходячи з 21 кв. м на наймача та кожного постійно зареєстрованого в житловому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. м на всіх постійно зареєстрованих на житловій площі. Для громадян, які проживають в однокімнатній квартирі, розрахунки проводяться на загальну площу незалежно від розміру квартири.

Розрахунок житлових субсидій проводиться лише у разі звернення громадян за їх призначенням або підтвердження права на отримання субсидії на новий термін.

Для призначення субсидії громадянину необхідно подати:
1. заяву (заповнюється у відділі субсидій);
2. декларацію про доходи та майновий стан усіх постійно зареєстрованих у квартирі (будинку) осіб за останні 6 місяців перед місяцем звернення за призначенням субсидії (заповнюється у відділі субсидій);
3. паспорт ( трудову книжку і пенсійне посвідчення для непрацюючих);
4. довідку про склад сім’ї (видається житлово-експлуатаційним підприємством, конторою чи кооперативом).
За призначенням житлових субсидій слід звертатись до відділу грошових виплат та компенсацій (субсидій) управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Бучанської міської ради за адресою: м. Буча, вул. Києво-Мироцька, 104-б.

Дні прийому:
- вівторок, середа, четвер з 8-30 до 16-30.

Телефон для довідок: 2-55-77.

Ганна Назаренко,
начальник управління праці,
соціального захисту та захисту населення
від наслідків Чорнобильської катастрофи Бучанської міської ради


опубліковано в газеті №10 "Бучанські новини" від 16 березня 2007р.
надання субсидій
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.