» » » Таксі – один із найзручніших видів транспорту

Таксі – один із найзручніших видів транспорту

Таксі – один із найзручніших видів транспорту, здатний довезти пасажира з пункту А у пункт Б швидко та у будь-який час. На сьогодні ми маємо чимало служб таксі, зателефонувавши до яких, можна викликати машину хоч на Кудикині Гори. До того ж, таксі завжди можна спіймати. Це – „плюс”.
Стоянки таксі з’являються то тут, то там: на вокзалі, біля книгарні, супермаркету, лікарні... Звичайно, дуже зручно. Проте таке засилля машин спричиняє незручності, як у транспортній розв’язці, так і в зовнішній естетиці вулиць – куди, вибачте, не плюнь – жовті шашечки!

За словами інспектора бюро по контролю за станом благоустрою Бучанської міської ради Анатолія Ковича, його відомство направило відповідного листа до ДАЇ, з проханням дати пояснення з приводу даної ситуації.

За коментарем „БН” звернулись до депутата Олександра Таможнього, голови комісії з питань транспорту й торгівлі:
– Зазвичай, таксисти стоять там, де існують стоянки загального користування. Проте своїми діями вони спричиняють ускладнення автомобільного руху, заїжджають автівками на тротуари, що є грубим порушенням дорожніх правил. На черговому засіданні комісії ми винесемо це питання на розгляд. Якщо виникне потреба, створимо групу, що буде здійснювати перевірку на стоянках, проводити роз’яснювальні бесіди з таксистами тощо.
газета: №6 "Бучанські новини" від 16 лютого 2007р.
  0
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Михаил
  • Михаил (448)
  • Гостi
  • 19 лютого 2007 23:19
А еще диспетчера служб такси висят на частотах дециметровых. У меня серез каждые 30-40 сек на Мегаспорте прерывается звук и из телевизора доносятся отдельные фразы:
- Коля ты возле подезда?.... сейчас выходят... я узнаю....
Уже трубок не берут.... ул.Комсомольская... наверное выходят .... Коля жди...


И кому на это дело жаловаться?

0