У бібліотеку - за знаннями

Кожна людина - це особистість. Вона має свої захоплення, власні інтереси, звички та смаки. Хтось любить читати, хтось — співати, хтось — писати вірші, а хтось — спостерігати за природою. Зараз у нашому суспільстві враховуються інтереси кожного. Але найбільше уваги приділяється молоді, тому що держава розуміє, що саме вона — майбутнє нашої країни.

Молоде покоління не надто сильно переймається своєю освітою, не збагачує свій духовний світ, не займається самоосвітою і зовсім не цікавиться культурою чи історією своєї країни!

Бібліотека нашого молодого міста закликає людей до читання й пізнавання світу через книжки! Наприклад, зараз у бібліотеці є багато цікавих книжок про історію України, про бізнес, економіку та народну медицину. Кожен може дізнатися багато цікавого про свої захоплення!

Мою увагу в бібліотеці привернула серія книжок “100 великих храмів”, “100 великих композиторів”,”100 великих мандрівників” і т.і. Ці посібники надзвичайно цікаві й пізнавальні. Якщо ви хочете мати гарну роботу, спілкуватися в гарному товаристві, ви повинні бути обізнаними у різних галузях! Саме у бібліотеці ви зможете знайти потрібну й корисну інформацію для навчання чи для своїх уподобань!

Я пропоную вам завітати до бучанської бібліотеки й подивитися щось для себе! Книги - це джерело знань! Молодь - це майбутнє нашої держави. Робіть висновки і збагачуйте свій розум новими та корисними знаннями!

Тетяна БІЛОУС
газета: №5 "Бучанські новини" від 9 лютого 2007р.
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
marmasenok

OFFline

  • marmasenok (1)
  • Місцевий
  • 26 січня 2009 17:16
ТЕТЯНО, ВИ КРАЩЕ Б АДРЕСУ НЕ ЗАБУЛИ НАПИСАТИ. ОТ Я ЖИВУ В БУЧІ ДВА РОКИ І НЕ ЗНАЮ АДРЕСУ БІБЛІОТЕКИ.

0