» » Eclipse в ефірі національного радіоканалу

Eclipse в ефірі національного радіоканалу

«Ми хочемо досягнути успіху!!! І йдемо до нього крок за кроком, роблячи все самостійно!
Ми не вживаємо наркотиків, не закликаємо до революційних переворотів. Ми прагнемо до вічного – до краси, до природи, до любові! Саме звідси ми черпаємо енергію, і це є нашим натхненням. І саме це ми хочемо нести в маси за допомогою музичних інструментів та свого самовираження.

Взагалі я вважаю, що для досягнення успіху потрібні або гроші, або справжня дружня команда. Коли навколо тебе багато талановитих і справжніх для тебе друзів – це безпрограшна формула успіху. І саме в цьому випадку маєш щось сильніше за гроші. Не дарма колись придумали прислів’я – «Не имей сто рублей – а имей сто друзей». Але все ж таки, перш за все, треба розраховувати тільки на себе!».

Увеличить картинку
Ось так виглядає студія Другого національно радіоканалу України. Без коментарів… Мабуть більшість інвестиції в нашій державі направлені виключно на будівництво житлових комплексів або на відкриття якихось «підпільних приватних порнозакладів». Хто знає…
Але ж безспірно – державний культурний прошарок фінансується явно не на належному рівні. Такі часи.

Інша справа – комерційні мас-медіа. Частіше за все вони підтримують та пропагують чиїсь політичні погляди, хоч на справді можуть їх зовсім не розділяти і йти проти своїх власних переконань, виконуючи свою роботу. На жаль, саме таким шляхом вирішуються більшість фінансових питань, і до того ж на найвигідніших умовах. Чесно кажучи, найчастіше такі заклади для того і створюються J І тоді це виглядає так:

Увеличить картинкуНу а що стосується нас, то зараз гурт «Eclipse» активно працює над тим, щоб якось зафіксувати результати свого трирічного існування і з новими силами піти на новий виток. От тільки зафіксуємо і підемо, далеко підемо, далеко-далеко… Хто хоче - може йти разом з нами, адже наша музика саме для таких - для молодих, для відв'язаних, для впевнених у собі, а головне для закоханих.Информация предоставлена пресс-службой группы «Eclipse»
  0
Коментарів: 0
Додати коментар