» » Інтерв’ю з депутатом Бучанської селищної ради Ярославом Місяцем

Інтерв’ю з депутатом Бучанської селищної ради Ярославом Місяцем

У нашій постійній рубриці, де ми розмовляємо з депутатами селищної ради, сьогодні ми поспілкуємось з наймолодшим народним обранцем у селищі – Ярославом Місяцем.

Місяць Ярослав Анатолійович
Депутат Бучанської селищної ради V скликання, по виборчому округу №33.
1981 року народження.
Освіта вища юридична.
Не одружений.
Працює радником міністра по екології.

Увеличить картинку— Як завжди, перше питання, з якими гаслами і обіцянками Ви йшли до людей у передвиборчій програмі? Що вже вдалося зробити з того, що було на меті?
— Найголовнішим дорученням перед собою я ставив налагодження роботи в окрузі і пріоритетними завданнями було сприяння ремонту і відновленню спортивних і дитячих майданчиків, створенню по вул. Тарасівська бювету, ремонту дорожнього покриття по тій самій вулиці. Треба було вирішити проблему з котельною і питання хімічного забруднення повітря підприємствами розташованими на території інституту скловолокна. З такими й іншими задачами я йшов до виборців і займаюся їх вирішенням у статусі депутата. Дещо вже вдалося зробити.

Люди, які обрали мене, відчувають зміни з перших днів моєї роботи, у якості їхнього представника у селищній владі. І ремонт майданчиків, і відновлене асфальтне покриття по вул. Тарасівській, і будівництво бювету люди спостерігають своїми очима. У процесі вирішення питань з інститутом скловолокна, директор якого знаходиться вже під слідством. Особистими коштами я допомагаю багатодітнім сім’ям. Жоден з тих, хто звертався не залишився по за моєю увагою.

Так вже сталося, що за останні місяці я двічі потрапив у ДТП, був травмований, але на телефонні дзвінки виборців не міг відповісти тільки коли був на розтяжках.

— Ярославе Анатолійовичу, яка ваша реакція на лист, адресований депутатам Бучанської селищної ради, відкрите звернення громадян, від ваших виборців, під яким підписалося 106 чоловік?
— Так дійсно, на згадану адресу надійшов лист, який стосувався моєї, наче б то, незадовільної роботи як народного обранця. Це питання було винесено на розгляд регламентної комісії, де запросили мене і авторів листа. Хочу відразу сказати, що увесь зміст даного листа – це витвір уяви моїх конкурентів по передвиборчим перегонам, людей, підписи яких стоять першими і які принесли цей наклеп до селищної ради. Усе в чому мене звинуватили не було підтверджене при розгляді на комісії. Як з’ясувалося, багато з тих хто поставив свій підпис не були ознайомлені зі змістом звернення, а причина за якою просили поставити автограф, як правило, пояснювалася оманлива. До речі хотілося б зазначити, що такі речі переслідуються Законом.

— Розкажіть, чи знаходите, Ви для себе вільний час і як ви його проводите?
— Насправді часу дуже мало і на все не вистачає. Та коли вдається трохи відволіктися люблю займатися спортом, подобається провести годинку другу на тенісному корті. Іноді бігаю. Люблю футбол.

— Що б, Вам, хотілося сказати своїм виборцям?
— Усіх своїх виборців я запрошую до співпраці, я хотів би більше знати про проблеми у кожному куточку свого округу, тому звертайтеся до мене, разом наші зусилля не будуть марними. Моя приймальня працює, як я і обіцяв кожної суботи в окрузі, а також мене можна побачити кожної третьої суботи місяця в приміщенні селищної ради з 12:00 до 14:00.

Також прошу не судити мою роботу строго, адже часу з мого обрання пройшло не так багато, і ще багато чого потрібно зробити, я пам’ятаю, що обіцяв і працюватиму на вирішення усіх проблем тих, хто мені це довірив.


Віктор Артемчук
газета "Бучанські новини" №38 від 29 вересня 2006р.
Обговорити на форумі
  0
Коментарів: 4
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
administrator

OFFline

 • administrator (328)
 • Адміністратори
 • 29 вересня 2006 11:20
Насправді часу дуже мало і на все не вистачає. Та коли вдається ... годинку другу на тенісному корті

sad
а у меня когда пару часиков(!) так с сыном книжки учим,
а бывают дни когда в сутки по 2-3 часа сна..

0
Патріот
 • Патріот (448)
 • Гостi
 • 29 вересня 2006 15:20
Побільше працювати треба!
Особливо на сесіях готуйсь, виступай, не бійсь бандюків. борись з ними!!!
А, взагалі, все поки можна пробачити -- молодий-зелений! angry

0
administrator

OFFline

 • administrator (328)
 • Адміністратори
 • 29 вересня 2006 15:51
Цитата: Патріот
все поки можна пробачити -- молодий-зелений

- это Вы мне? ..из-за кратковременного бана..

0
vlad2

OFFline

 • vlad2 (1)
 • Користувачі
 • 18 січня 2009 01:29
не треба так його вже недооцінювати! Хто бачив бігборди з його обличчям які розвішані по Ірпінському регіону? Не з простого дива в нього вкладують гроші...А в загалі Ярославе,моя тобі порада- більше уваги приділяй своєму виборчому округу,а не Білій Церкві,Вишгородському р-ну,та іншим, і зразу побачиш як тобі будуть вдячні виборці!

0