» » » До відома власників транспортних засобів

До відома власників транспортних засобів

До відома власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів

Державна податкова інспекція в м.Ірпені доводить до відома громадян Приірпіння, що фінансування заходів, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією та ремонтом доріг, залежить від ритмічного та повного надходження до бюджету податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів.

Платниками цього податку є громадяни, які мають зареєстровані в Україні, згідно чинного законодавства, власні транспортні засоби та інші самохідні машини і механізми.
Власники наземного та водного транспорту повинні сплачувати податок перед реєстрацією, перереєстрацією транспортних засобів, а також перед технічним оглядом транспортних засобів щорічно або один раз на два роки, але не пізніше першого півріччя року (до 01 липня), в якому проводиться технічний огляд за ставками, визначеними ст. 3 Закону України від 11.12.1991р. № 1963-ХП “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів”.

Громадянам, транспортні засоби яких не пройшли технічний огляд в 2006 р., необхідно самостійно сплатити податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів.

При перевірці повноти та своєчасності сплати податку контролюючими органами власники транспортних засобів зобов’язані пред’являти платіжні документи про його сплату за три попередні роки, а у разі звільнення від сплати - документ, що є підставою для надання пільги.

За порушення податкового законодавства власники несуть відповідальність згідно з Законом України “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” та Законом України “Про порядок погашення зобов’язань перед бюджетами та державними цільовими фондами”.

Сектор зв’язків з громадськістю,
ЗМІ та масово-роз’яснювальної роботи
ДПІ у м. Ірпені


газета "Бучанські новини" №37 від 22 вересня 2006р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар