» » Бучанська селищна рада інформує

Бучанська селищна рада інформує

ВИКОНКОМ ІНФОРМУЄ:

19 вересня відбулося чергове засідання виконкому бучанської селищної ради.

Одним з основних питань, що розглядалися, було святкування 105-ї річниці з дня заснування міста і підготовка до нього.

Читачі газети зможуть ознайомитися з програмою свята, яке відбудеться 7 жовтня у наступних номерах, а наразі пропонуємо рішення виконавчого комітету в рамках згаданої теми.

РІШЕННЯ
Про проведення місячника по санітарній очистці та благоустрою селища

З метою поліпшення санітарного стану та впорядкування території селища, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради ВИРІШИВ:

- оголосити з 19 вересня 2006р. місячник по благоустрою та санітарній очистці селища;
- зобов’язати керівників підприємств, організацій установ, дошкільних та шкільних закладів, керівників торговельної мережі, жителів приватного сектора виконати роботи по благоустрою, санітарній очистці територій та прилеглих до них територій та вулиць селища.

Керівникам підприємств, організацій установ, дошкільних та шкільних закладів, керівників торговельної мережі до 03.10.2006р. надати до інспекції по благоустрою селища інформацію про проведену роботу.

Про хід виконання даного рішення заслухати на черговому засіданні виконавчого комітету Бучанської селищної ради.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови, Ю.А.Хоменка.
До редакції газети «Бучанські новини» надійшло прохання від начальника інспекції по благоустрою Бучанської селищної ради Т.М.Бердікової.
Щоб на шпальтах газети, вкотре, звернути увагу на виконання правил благоустрою селища. Мова йде про утримання таких закладів як «Укртелеком» і «Укрпошта», що розташовані по вул.Островського в сел.Буча і про фасад та східці в будівлі, де знаходиться «Ощадбанк» по вул. Комсомольській.

Інспекція по благоустрою селища неодноразово, в рамках діючого законодавства, офіційно зверталася до згаданих установ аби їхнє керівництво звернуло увагу на недоліки і вжило заходів по їх усуненню. Нажаль, на усі ці звернення нема ніякої реакції.

Також звертаємо увагу громадян на те, що, не залежно від думок по даній проблемі, усі без винятку суб’єкти підприємницької діяльності щорічно, отримуючи дозвіл на розміщення об’єкту торгівлі та сфери послуг, покладають на себе зобов’язання, зокрема:
Об’єкт торгівлі та сфери послуг утримувати згідно з вимогами архітектури, правил благоустрою, санітарного, технічного та протипожежного стану.

Підтримувати чистоту і благоустрій на прилеглій території в радіусі:
в магазини, ресторани, автостоянки, їдальні, кафе, бари, аптеки, АЗС, павільйони, кіоски та інші стаціонарні об’єкти сфери послуг – 50м;
в лотки, столи, автомашини, інші об’єкти тимчасової торгівлі сфери послуг – 10м;
Мати урни і контейнери для збору відходів, не скидати тару та інші відходи на прилеглій території.
Отож, шановні підприємці, інспекція по благоустрою нагадує вам про ваші зобов’язання і порушникам радить якнайшвидше вжити заходів щодо вирішення даного питання.

Віктор Артемчук
газета "Бучанські новини" №37 від 22 вересня 2006р.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар