» » » Підсумки Всеукраїнського конкурсу з благоустрою

Підсумки Всеукраїнського конкурсу з благоустрою

27 квітня відбулось засідання конкурсної комісії з проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу „Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку”.

Заступник голови комісії, заступник Міністра Г.М.Семчук наголосив, що конкурс проводиться щорічно відповідно до рішення Уряду. З кожним роком кількість учасників конкурсу зростає, а результати «дозволяють мешканцю кожного населеного пункту, який бере участь в конкурсі, розуміти, що комунальні підприємства не лише можуть і вміють добре працювати, а дійсно все роблять для того, щоб їх рідне місто чи селище було найчистішим, найкрасивішим, щоб ним можна було пишатися».

Він зазначив, що відповідно до умов проведення конкурси переможці визначаються у шести категоріях від міст-мільйонників до найменших сіл.
Комісія розглянула надані конкурсантами матеріали: основні показники рівня благоустрою території населеного пункту за 2005 рік та альбоми з фотографіями, в яких зібрано ілюстративний матеріал з об’єктів благоустрою.

За результатами роботи комісії, переможцями всеукраїнського конкурсу „Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку” у 2005 році визначено:

за першою категорією населених пунктів
І місце - мм. Київ та Донецьк ;
ІІ місце - м. Харків;
ІІІ місце – м. Кривий Ріг;

за другою категорією населених пунктів
І місце - мм. Хмельницький та Полтаву;
ІІ місце - м. Івано–Франківськ ;
ІІІ місце - мм. Чернігів та Тернопіль;

за третьою категорією населених пунктів
І місце - мм. Іллічівськ Одеської області та Комсомольськ Полтавської області;
ІІ місце – мм. Нову Каховку Херсонської області, Коломию Івано-Франківської області та Ніжин Чернігівської області;
ІІІ місце – мм. Умань Черкаської області, Первомайськ Луганської області та Бровари Київської області;

за четвертою категорією населених пунктів
І місце – мм. Голу Пристань Херсонської області та Глухів Сумської області;
ІІ місце – мм. Миргород Полтавської області, та Славутич Київської області;
ІІІ місце – мм. Канів Черкаської області та Ясинувату Донецької області;

за п’ятою категорією населених пунктів
І місце - селища Буча Київської області та Підкамінь Бродівського р-ну Львівської області;
ІІ місце - селища Богородчани Богородчанського району Івано-Франківської області та Кегичівку Кегичівського району Харківської області;
ІІІ місце - селища Арбузинку Арбузинського району Миколаївської області та Гоголеве Великобагачанського району Полтавської області;

за шостою категорією населених пунктів
І місце – села Бехтери Голопристанського району Херсонської області та Синьків Радехівського району Львівської області;
ІІ місце - села Круподеринці Оржицького району Полтавської області та Вавілово Снігурівського району Миколаївської області;
ІІІ місце - села Нижній Вербіж Коломийського району Івано-Франківської області та Кіндратівку Сумського району Сумської області;

Також комісія вважає за необхідне відзначити роботу з поліпшення благоустрою, озеленення, забезпечення належного санітарного стану та підтримки громадського порядку мм. Одеси, Дніпропетровська, Маріуполя, Євпаторії АР Крим, Трускавця Львівської області, Цюрупинська Херсонської області, Костопіля Рівненської області, Долинської Кіровоградської області та Могилів-Подільського Вінницької області, селища Муровані Курилівці Вінницької області та сіл Миронівка Первомайського району Харківської області і Велика Горбаша Новоград-Волинського району Житомирської області.

За результатами засідання конкурсної комісії до Кабінету Міністрів України буде внесено проект Розпорядження про визначення переможців щорічного всеукраїнського конкурсу „Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку” за підсумками роботи у 2005 році.
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.