» » Листи до селищної ради

Листи до селищної ради

ВИ НАПИСАЛИ ЛИСТА…

До селищної ради щодня йдуть люди із наболілим. За день сотні відвідувачів одержують, а чи й ні, відповіді на свої, такі важливі для кожного запитання. Бо далеко не все можна вирішити негайно, як би нам хотілося. А ще люди пишуть листи…

Отож, і нам стало цікаво: як же працює організаційно-загальний відділ, який саме і опікується зверненнями бучанців. Наш співбесідник — начальник відділу Богдана Іванівна Савицька.

Листи до селищної радиБогдано, яка кількість листів приходить до селищної ради щоденно, можете сказати?
— Важко… Як кажуть, раз на раз не приходиться. Ось, приміром, минулого тижня до нас надійшло 150 листів громадян. А окрім цього, ще й різні звернення від місцевих підприємств, які просять розглянути ті чи інші питання: архітектурні, земельні тощо.

А які, так би мовити, типові запитання надходять до селищної ради?
— Якраз зараз багато звернень із Лісової Бучі про проблеми водопостачання, а також про створення кооперативів, для проведення каналізації. Ще одна проблема Лісової Бучі – зняття дерев. А також пишуть нам стосовно земельних питань, та питань, пов’язаних з архітектурою. Дуже багато звернень останнім часом щодо встановлення опалювальних котлів.

Які терміни встановлено на розгляд того чи іншого звернення?
— Згідно Закону про звернення громадян термін розгляду листів становить тридцять днів.

Богдано, скажіть, будь ласка, яка процедура проходження листів у селищній раді?
— Листи реєструються, зараз для цього у нас установлена спеціальна комп’ютерна програма. Потім віддаються на підпис голові селищної ради, який накладає резолюцію, для цього йому встановлено триденний строк, а потім вони надходять до відповідного відділу. А вже відділи селищної ради конкретно розглядають звернення громадян і приймають необхідні міри.

А чи завжди звернення вирішуються у встановлений термін?
— На жаль, не завжди. Є такі питання, які потребують більш поглибленого розгляду і тоді адресату даються так звані проміжні відповіді.

Тобто ви не забуваєте про людину…
— …Ні! Питання стоїть на контролі. Ми ні про кого не забуваємо. Це не в нашій практиці.

Ще чим займається очолюваний вами відділ?
— Готуємо необхідні документи для засідань сесій та виконкомів, а це, повірте, забирає чимало часу. Адже ці засідання вирішують всі питання життєдіяльності селища. Через десять днів після засідання сесії чи виконкому людина має отримати рішення. А на документальну підготовку цих рішень теж іде чимало часу, адже таких рішень не одне і не два…

Чи є якесь покарання відділам чи окремим працівникам селищної ради у випадку несвоєчасної відповіді на листи?
— По-перше, про затягнення з відповідями на листи громадян терміново повідомляється голові. По-друге, питання щодо роботи із зверненнями розглядається на виконкомі. І у разі порушень виносяться догани, знімаються премії. Голова селищної ради, повірте, по голові не гладить… Ми намагаємось давати відповіді, допомагати людям вчасно, хоча зараз період вакацій і у відділах не вистачає людей. Але намагаємось робити свою справу кваліфіковано й у зазначені законом терміни.

Підготував: Сергій Куліда
газета "Бучанські новини" №29-30 від 28 липня 2006р.
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Патріот
  • Патріот (448)
  • Гостi
  • 8 вересня 2006 15:07
Дійсно на всі мої листи відповіли, а от про збори
усілякі нагадують іноді після їх проведення wink

0