» » Інтерв’ю з депутатом Бучанської селищної ради Іваном Лисенко

Інтерв’ю з депутатом Бучанської селищної ради Іваном Лисенко

Інтерв’ю з депутатом Бучанської селищної ради Іваном Лисенко

“Я — стовідсотковий бучанець”

- Розкажіть, будь ласка, трошки про свій життєвий шлях, аби виборці змогли ближче познайомитися з вами як з особистістю?

Увеличить картинку - Народився я в 1967 в місті Ніжин Чернігівської області. Коли мені виповнилося чотири роки батьки переїхали до Бучі. Відтоді це чудове місто стало для сім’ї по-справжньому рідною і затишною домівкою. Відчуваю себе 100%-им бучанцем.
В Бучі закінчив школу №4 — отримав середню освіту.
Потім служив в армії. У 2000 році закінчив Університет харчової промисловості за спеціальністю “менеджмент підприємств”. Працював як на державному підприємстві, підвідомчому Міністерству оборони, так і у комерційних структурах.
Два роки тому зареєструвався як приватний підприємець, маю власну справу.
Одружений, маю двох дітей.
Веду здоровий спосіб життя — займаюся спортом, не палю, взимку купаюся в ополонці.

- По якому округу ви балотувалися і які фактори, на вашу думку, вплинули на ваше обрання депутатом?
- Я балотувався і здобув перемогу по округу №3 ( це — вулиця Островського, також мій виборчий округ охоплює будинок по вулиці Енергетиків 16).
Хочу сказати, що я є членом бучанської організації ГП “Пора”, від якої до селищної ради пройшло 6 депутатів. Гадаю, що це один з факторів, який приніс для мене перемогу, адже ступінь довіри до її програмних засад в громадян досить високий. Загалом, мені дещо складно назвати ті чинники, завдяки яким я виграв. Мабуть, найголовніше — люди мене дуже добре знають, можуть об’єктивно оцінити мої можливості та бажання працювати задля загального добробуту. Я вдячний їм за виявлену довіру та буду робити все можливе, аби її виправдати.

- А з якими програмними засадами ви йшли на вибори?
- Загалом це була спільна програма нашої партії. Але ми її відкореговували в залежності від того, хто по якому округу балотувався, щоб, певна річ, краще охопити специфіку даного району та проблеми людей, аби якомога ефективніше в подальшому їх вирішувати.

- Як проходив сам виборчий процес, були труднощі чи певні непередбачувані обставини?
- По моєму округу балотувалося 9 чоловік. Переміг з відривом в 30 голосів. Але, на жаль, за мене не проголосувала дружина, яка прийшла на вибори та не знайшла себе в списках. Вона була розчарована, що не змогла зробити свій внесок у мою перемогу, але все, дякувати Богу, склалося добре.

- Наскільки відомо, ви вперше стали депутатом Бучанської селищної ради. Чим викликане бажання ним бути?
- Я активно включився в політичне життя з 2003 року. Почав цікавитись внутрішнім станом політики і економіки, подіями, які проходили в Україні. Потім була помаранчева революція, в якій я активно брав участь. Я зрозумів, що мені не байдужі моя країна і люди, які у ній живуть. Але втілити свої позитивні наміри зумів лише на місцевому рівні і гордий тим, що матиму змогу поліпшити щось для бучанців. Адже все починається від конкретного до загального — держава складається з багатьох населених пунктів, і чим вища якість життя буде в кожному з них, тим кращий буде загальний стан справ в Україні.

- Ви не думали про створення громадської приймальні для ваших виборців?
- Ми якраз займаємося цим питанням і вирішуємо, де в Бучі можна було б знайти приміщення, аби організувати штаб громадянської партії “Пора”. В свою чергу, це й стало б громадською приймальнею наших депутатів.
А поки що приймаю людей у себе вдома, також вони мають змогу мені телефонувати.

- Наскільки ті проблеми, з якими до вас звертаються люди, є ґрунтовними? Чи завжди вдається їх вирішити?
- Іноді досить важко задовольнити кожного виборця, кожну людину, що звертається, але я максимально докладаю зусиль, щоб вони отримали реальну допомогу.
Найчастіше проблеми людей, що звертаються до мене, носять загально-побутовий характер. Хтось когось затопив, сусід не дає спати, когось не влаштовують житлові умови тощо.

- А чи є дійсно проблемне питання, що потребує першочергового вирішення?
- Так. Дуже гостро стоїть проблема з приводу покращення житлових умов. Прикладом може слугувати будинок по вулиці Островського, 36. Будівля не відноситься до бучанського КЖЕПу, а тому власник диктує свої умови по сплаті комунальних послуг, які часто не відповідають затраченим коштам.
Не поодинокими є випадки, коли сім’я з п’яти чоловік мешкає в кімнаті площею 20 кв.м.
Це питання обов’язково потрібно виносити на розгляд сесії селищної ради.
Варто додати, що якщо Буча вже набула статусу міста і ми хочемо зробити його зразковим у Київській області, то таких скарг від людей не повинно бути.

- І, на останок, ваше життєве кредо?
- Життєве кредо — бути чесним, порядним і справедливим. Я вважаю, що українці гідні кращого життя.


підготувала: Людмила Гладська
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.