» » Інтерв’ю з Тарнавським В.В.- депутатом селищної ради

Інтерв’ю з Тарнавським В.В.- депутатом селищної ради

Інтерв’ю з Тарнавським Володимиром Володимировичем, депутатом селищної ради

Інтерв’ю з Тарнавським В.В.- депутатом селищної ради
– Володимире Володимировичу, звідки Ви родом? Як потрапили в Бучу?
– Народився я у Вінницькій області. Батьки переїжджали з місця на місце у зв’язку з виробничою необхідністю: батько був директором цукрового комбінату.
В 1773 року влаштувався в Бучі в термосному цеху і від машиніста пройшов шлях до начальника цеха. Пізніше доля закинула до Туркменії. Коли повернувся, працював на приватних підприємствах і врешті-решт знову на Бучанському заводі склотари механіком цеха. Мені довелося в 1997 році своїми руками “знищувати” термосне виробництво, з якого починав свою професійну діяльність. Після важкої хвороби змінив роботу і згодом пішов на пенсію.

– А як стали депутатом?
– Депутатом став, можна сказати, випадково. Мене просто образили. Після смерті батьків у мене зосталося багато речей. Я зберігав їх у підвалі будинку, де мешкав. Коли ж на декілька днів поїхав із міста, підвал без дозволу відкрили за наказом одного з депутатів і обладнали там комп’ютерний клуб для молоді, хоча за всіма нормами не можна було цього робити. Я сказав, що так порядні люди не поступають, і вирішив стати конкурентом таким депутатам. На виборах переміг без будь-якої реклами, оскільки жителі Склозаводської мене добре знали. Виборчий округ, по якому я проходив — №25.

Люди належним чином оцінили мою роботу, обрали на виборах в 2006 році вдруге.
– Якою роботою в якості депутата Ви можете пишатися?
– Я весь час лобіював питання зняття аварійних тополь біля дитячого садочка та в інших місцях. Багато допомагав пенсіонерам, оформлюючи різні документи, акти, мирові угоди. Довелося допомагати і погорільцям: сам нарізав дошку на дах 18 годин поспіль.

– Який внесок селищної ради в розбудову Склозаводського мікрорайону?
– Населення Склозаводської отримало приємний шок: останнім часом за декілька місяців обладнали тротуар, фонтан, дитячі майданчики, поле для міні-футболу, відкрили будинок культури , посадили дерева.

– Чи підтримували ви на цьогорічних виборах в якості селищного голови Анатолія Федорука?
– Однозначно так. Хоча він став головою у дуже молодому віці, вже з самого початку його роботи було видно, що Бучу чекають значні зміни. Тоді усім було важко, та Буча почала підніматися, поступово збільшувався бюджет. Чого тільки варте було освітлення вулиць. Зараз же проводиться колосальна робота по благоустрою селища, зміни на краще бучанці можуть бачити щодня. Наш голова — людина на своєму місці. Таких дієвих осіб як він годі й шукати.

– Чим приваблива посада депутата? Може, депутати мають якісь пільги?
– Депутату доводиться працювати без вихідних. Люди звертаються у термінових справах. Тому приймаємо їх і вдома – ось такі у нас пільги. Дехто йшов у депутати заради недоторканності. Вважаю, що це неправильно. Головною метою має бути — піклування і допомога людям, які проживають по даному округу.


підготував: Сергій Куліда
газета: "Бучанскі новини" №17 від 5.05.06
Коментарів: 0
Додати коментар