Мігранти в Бучі » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини

Мігранти в Бучі

12 квітня під Ворзелем був зупинений фургон з індусами. Інша партія "гостей" ховалася неподалік в лісі. Загалом нарахували 74 людини. Як виявилося це були нелегальні мігранти, які направлялися до Європи у пошуках кращої долі. Переправним пунктом стала для них Україна.
Ні грошей, ні документів у подорожніх не було. Зате, як виявилося, майже всі вони були хворі — коростою, краснухою, вітрянкою. Затриманих відправили до Іртиського міського відділу міліції, але в камерах, згідно закону, утримувати їх заборонено. За згодою Бучанської селищної ради нелегали до депортації будуть жити в приміщенні, яке планувалося відвести під Бучанський відділ міліції. Охороняє їх наряд "Беркута".
Іноземці дуже погано йдуть на контакт, не знають мови.
Якщо мігранти назвуть про себе правдиві дані, то процедура депортації займе два місяці, якщо ж ні, то цей процес може затягнутися і на півроку.
Було встановлено, що подібний "бізнес" по переправленню нелегальних мігрантів налагодив виходець з Індії, який отримав дозвіл на проживання в Києві. За одну людину його угрупування отримувало до 15 тисяч доларів.
Ми хотіли більш детально дізнатися про цю подію, але правоохоронні органи Бучі порадили звернутися до Ірпінського відділу міліції, а ті в свою чергу — у Київ.
Скидається на те, що правоохоронці в цій справі на контакт з громадськість йдуть неохоче, тому говорити про дієвість гасла "міліція з народом" — ще зарано.
газета: 15 від 21.04.06р
милиция
Коментарів: 0
Додати коментар