Крадіжки кришок люків

Почастились випадки крадіжок кришок люків оглядових колодязів та іншого обладнання на міських водопровідних та каналізаційних мережах з метою здачі їх до приймальних пунктів металобрухту. В окремі дні і ночі зникає до 20 кришок.
Такі протиправні дії приводять не тільки до збитків водоканалу, бо один люк коштує від 420 до 540 грн., але й можуть загрожувати травмою або каліцтвом вашим близьким і рідним людям.
Восени 2005 року два молодика розбили водорозбірну колонку на одній із вулиць м. Ірпінь, намагаючись вкрасти її і отримати тим самим металобрухт, але були затримані користувачами води - мешканцями тієї вулиці. Міліція відкрила карну справу на предмет крадіжки і суд виніс вирок: кожному по два роки позбавлення волі із відстрочкою відбування покарання та випробувальним терміном 1,5 року та стягнення в рахунок нанесеної шкоди КП "Ірпіньводоканал" 307,86 грн. матеріальних збитків.
Тому звертаємося до всіх мешканців міста: ретельно подумайте, чи варті ті мізерні кошти, які будуть надані за той металобрухт, тим збиткам і тій біді, що вони можуть принести.
Прохання до всіх добросовісних громадян надавати вчасно інформацію та дійову допомогу по затриманню крадіїв обладнання водопровідних і каналізаційних мереж.

Контактні телефони: 57-480; 54-160

Адміністрація КП "Ірпіньводоканал"
милиция
Коментарів: 0
Додати коментар