Кіноафіша

-Аквамарин зал10:00 - "Вартові легенд" 11:40 - "Астерікс і Обелікс у Британії" 13:35 - "Вартові легенд" 15:15 - "Вартові легенд" 18:50 - "Вартові легенд" 20:30 - "1812: Уланська балада" 22:10 - "Хмарний атлас" В кінотеатрі категорично заборонена будь-яка відео зйомка, або аудіо запис! м.Буча, вул.

  Акваріус, 25 жовтня: МОНСТРИ НА КАНІКУЛАХ

Акваріус, 25 жовтня: МОНСТРИ НА КАНІКУЛАХ

25 жовтня канікули починаються не тільки у школярів, але й у монстрів. У прокат виходить довгоочікувана анімаційна комедія «МОНСТРИ НА КАНІКУЛАХ» 3D! Хто Вам більше «до душі» — улюбленець публіки Франкенштейн, саркастичний Вейн, або харизматичний Дракула? Відповівши на сім веселих питань, Ви

  Кінокомплекс

Всім, хто любить грати в більярд! 3 червня 2012 року, в більярдному клубі "Акваріус" відбудеться турнір з гри у динамічну піраміду. Реєстрація о 10:30 Початок змагань об 11:00 Реєструватись на участь в турнірі можна за телефоном (063) 988-74-73 або у адміністратора клубу. Запрошуємо всіх до нас!

  Бучанський кінотеатр

Бучанський кінотеатр "Акваріус"

Кінотеатр “Акваріус” Разташований за адресою: м. Буча, вул. Комсомольська,12 Увага! У розкладі сеансів можуть бути зміни! [ Ціни на квитки згідно секторам залу ] [ правила кінотеатру "Акваріус" ] [ Фотогалерея ]

  Кінокомплекс «Акваріус» презентує цифровий 3D стереокінозал

Кінокомплекс «Акваріус» презентує цифровий 3D стереокінозал

Кінокомплекс «Акваріус» презентує перший в Ірпінському регіоні цифровий 3D стереокінозал. Новий 3D кінозал призначено для показу об’ємних кінострічок з тривимірним зображенням, та облаштовано сучасною системою простірного звуку «Dolby Surround».

  26 ноября : День рождение бильярдного клуба

Ко Дню рождения бильярдного клуба «Аквариус»26 ноября В наш День рождения! Каждый пришедший к нам может принять участие в беспроигрышной лотерее ! Всегда рады Вас видеть у нас !