Буча: Конкурс "Вихователь року - 2009"

Буча: Конкурс "Вихователь року - 2009"

Вперше міський кабінет відділу освіти Бучанської міської ради провів конкурс «Вихователь року – 2009», в якому взяли участь п’ять педагогів із усіх дошкільних навчальних закладів міста. Конкурсантів та гостей привітно зустрічала зала ДНЗ №2 «Горобинка»..

  День Вчителя

День Вчителя

Традиційно, у першу неділю жовтня, ми відзначаємо День вчителя. У цьому році він припав на 5 жовтня. З цієї нагоди педагоги міста, більшість з яких уже на заслуженому відпочинку і не працюють, зібралися у Бучанській школі №4, де для них було організовано свято.

  Одним із головних чинників розвитку освіти Бучі – є профілізація шкіл

Одним із головних чинників розвитку освіти Бучі – є профілізація шкіл

29 серпня, перед календарним відкриттям нового навчального року, в кінорозважальному комплексі «Акваріус» відбулася конференція педагогічних працівників, організована Бучанським відділом освіти. У роботі конференції взяли участь Бучанський міський голова Анатолій Федорук, завідуюча методичним

  Слово про Учителя

Слово про Учителя

Професія першого вчителя унікальна, неповторна, життєдайна. Саме він відкриває нову “шкільну епоху” дитинства, спрямовує невичерпну дитячу енергію через любов, розумну вимогливість, виписує школярську долю. Кажуть, що результати праці вчителя з’являються не швидко..

<<Назад 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Далі>>