Астрологiчний прогноз 25-31 березня » Бучанський міський Інтернет портал Новини міста Буча. Бучанські новини
» Астрологiчний прогноз 25-31 березня

Астрологiчний прогноз 25-31 березня

lorem

ОВЕН (21.03-20.04)

Несприятливе розташування планет може негативно позначитися на працездатностi, здоров`ї i настрої Овнiв. Цiлком можливо, що вони стануть жертвою своєї нездатностi вiдокремити головне вiд другорядного. Можна пiдвести межу пiд старими планами, справами або контактами. Вiрогiднi подiя або новина, якi благотворно вплинуть на вашi справи.
Сприятливi днi: 30; несприятливi: 29.

Бiзнес-прогноз

Фiнансове становище не викликає особливого занепокоєння, але краще уникати необережних крокiв, пов`язаних з нерухомiстю. Є ймовiрнiсть грошових надходжень в середу або четвер.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Овнiв будуть бiльш залучати витонченi iдеї, нiж сама їх втiлення. Це стосується i iнтиму: збудитися по повнiй програмi вийде скорiше не вiд реального дотику тiла партнера, а скорiше, вiд споглядання його у всiй красi. Нехай ваш Аполлон попозируйте вам у всiй своїй красi i пишнотi! А вже що потiм робити з отриманими фотографiями - ви прекрасно знаєте ...

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Тиждень отримання внутрiшньої незалежностi. Завдяки свiжим iдеям або вибору нової стратегiї Тiльцi можуть вдало провести дiловi зустрiчi i переговори. Їхнiй оптимiзм, чарiвнiсть i логiка примусять оточуючих пiти на спiвпрацю. У справах серцевих передбачається несподiвана приємна подiя. Зiрки передбачають вам несподiваний подарунок або приємну звiстку. Сприятливi днi: 30, 31; несприятливi: 25.

Бiзнес-прогноз

У понедiлок перш, нiж залазити в борги i повiсити на себе ярмо кредиту, варто гарненько подумати про можливi наслiдки. У вiвторок i середу будуть вдалими дiловi зустрiчi i переговори. На великi грошовi надходження поки розраховувати не доводиться.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Представники вашого знаку зодiаку на цьому тижнi будуть мерзнути й холодно щулитися з приводу i без такого. Тiльки секс зможе зiгрiти їх зсередини! А налаштувати на потрiбну жарку хвилю вас може келих глiнтвейну зi спецiями або чашка вогняного (з червоним перцем) кави.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Життєвий потенцiал Близнюкiв має тенденцiю до пiдвищення. Зростають творчi здiбностi, iнтуїцiя, сексуальнiсть. Цей тиждень буде найбiльш сприятливим для вiдновлення перерваних дружнiх вiдносин. Роман, що зав`язався, може принести Близнюкам засмучення унаслiдок того, що ви чекали вiд коханої людини бiльшого. Сприятливi днi: 27; несприятливi: 29.

Бiзнес-прогноз

Ви зможете всiм в черговий раз довести, що талановитi i компетентнi. Так що саме вам доручать важливий проект, з вами будуть радитися. Можете розраховувати на додатковий прибуток.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Вам захочеться бути для коханої людини легким вiтерцем. Ледве стосуватися його шкiри подушечками пальцiв, блукати нечутно в хитросплетiннях тiла, обводити його контури знову i знову. Безумовно, вашому дорогоцiнному подiбне звернення сподобається, але майте на увазi: вiн з бiльшою часткою ймовiрностi разомлеет i засне, нiж сповниться томлiння пристрастi.

РАК (22.06-22.07)

Зовнi розвиток подiй здаватиметься спокiйним, але Раки вiдчуватимуть внутрiшню напругу, незадоволенiсть собою i навколишнiми людьми. Важкi передчуття i бачення неприємностей багатьом не дадуть спокою. У Ракiв може помiчатися нерiвна напруга. Вони вiдчуватимуть то розчарування, то сплеск самовпевненостi i емоцiйностi. Дивлячись на щасливих i благополучних людей, вони можуть вiдчувати заздрiсть i роздратування вiд смiху i усмiшок. Тиждень розташовує до осмислення того, що вiдбувається, ухвалення вiрних рiшень. Багато Ракiв будуть здатнi без сумнiву "вiдсiяти зерна вiд плевел". Їхнi поради можуть надати велику користь оточуючим. Сприятливi днi: 29; несприятливi: 26.

Бiзнес-прогноз

Вас чекає сприятливе вирiшення фiнансових проблем. Не виключено, що вам запропонують роботу мрiї. Четвер - один з найбiльш вдалих днiв тижня. В суботу не забудьте придбати що-небудь приємне для себе.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Подивiться на небезпеки в особа, яка не вiдвертаючись вiд них i не ховаючи голову в пiсок, немовби якийсь дурний страус. На практицi це означає, що нiчого просто сидiти вдома i нестримно ревнувати вашого дорогоцiнного до якоїсь мiфiчної або реальної коханцi. Вiдправляйтеся пiдстерiгати "ходка налiво" пiсля роботи i стежити, куди вiн пiде. А раптом вам пощастить, i ви виявите, що вiн дiйсно допiзна працює?

ЛЕВ (23.07-23.08)

Напружений в емоцiйному вiдношеннi тиждень, особливо для немолодих Левiв. Ймовiрна велика кiлькiсть критичних ситуацiй. Жiнок зiрки застерiгають вiд контактiв з начальством. Вам доведеться прикласти старання, але результат не вiдразу виправдає витраченi зусилля. Тиждень сприятливий для Левiв творчих професiй. Вони зможуть реалiзувати свої задуми або улагодити проблеми, пов`язанi з ремонтом квартири або впорядкуванням будинку. Будь-якi покупки, обмiн, спортивнi змагання будуть вдалими. Сприятливо обдумувати плани на вiдпустку i лiтнiй вiдпочинок. Врахуйте iнтереси батькiв. Сприятливi днi: 26, 30; несприятливi: 31.

Бiзнес-прогноз

Фiнансове становище буде стабiльним, тiльки якщо ви не вплутатися в авантюрну iсторiю. Проявiть максимум розсудливостi i мудростi, уникайте нерозумних витрат. Скоро у вас з`явитися додаткове джерело доходу, але афiшувати його поки не варто.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Виплутуватися з неприємної ситуацiї, в яку напевно потраплять Леви, простiше за все виявиться iз залученням еротично-любовних маневрiв. Так, якщо вас викликав до себе начальник i почав вимовляти за запiзнення, завiтайте йому на неймовiрної сили напади сексуального бажання вранцi. Коли ви не знаєте - на кого кидатися? Не забудьте мрiйливим голосом додати, що "ось якби зi мною поруч був такий чоловiк, як ви, Олексiй Петрович ..."

ДIВА (24.08-23.09)

Тиждень рiвноваги, отримання космiчної енергiї, самоаналiзу. Сприятливий тиждень для улаштування особистого життя. Життєвий потенцiал має тенденцiю до пiдвищення. Зростають сексуальна потенцiя, iнтуїцiя, проте незавершенi справи, неприємна звiстка або проблеми в особистому життi не дадуть вам повноцiнно вiдпочити. Сприятливi днi: 29; несприятливi: 27.

Бiзнес-прогноз

Фiнансова тиждень може стати досить успiшною, особливо якщо ви зумiєте адаптувати свої грандiознi плани до реального життя. У вiвторок краще не вимагати вiд партнерiв неможливого. У четвер можливi фiнансовi надходження. У п`ятницю будьте уважнi i обережнi, є небезпека стати жертвою обману.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Раковина, що спiває про вiчнiсть любовi i тяжiння людей один до одного - так можна охарактеризувати ваш настрiй. Будьте спокiйнi i методичнiше в сексi - це тiльки посилить ваше чарiвнiсть. А ваш образ пенорожденная Афродiти пiдтримає прийнята напередоднi близькостi ванна з океанської або морською сiллю. Якщо ж вам вдасться дiстатися до моря - обов`язково заспiвайте йому еротичну пiсню ...

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Тиждень принесе деяке розчарування. Можливо, Терези вiдчують охолодження до нових iдей. Надiї швидше за все не збудуться, а мрiї так i залишаться мрiями. Попереду на вас чекає багато перешкод. Ваш енергетичний потенцiал продовжує слабшати. Можливi серйознi випробування для здоров`я Терезiв. Сприятливi днi: 25, 26; несприятливi: 28.

Бiзнес-прогноз

Схоже, ситуацiя на роботi вам не цiлком влаштовує. Потрапити трохи, утримайтеся вiд з`ясування вiдносин. П`ятниця може принести бажане полiпшення. Перевiрте документацiю, не допустили ви де-небудь помилку, яка може несприятливо позначитися на ваших справах.

Еротичний астрологiчний гороскоп

У Терезiв на цьому тижнi буде активна точка "третього ока". Це означає, крiм усього iншого, що для успiшного iнтимного контакту їм вкрай важливо встановити зi своїм коханцем мiцну духовний зв`язок. Тому нi в якому разi не практикуйте швидкий секс i банальну прелюдiю. Почнiть обговорювати вищi матерiї i дуже-дуже повiльно, не поспiшаючи (як це не складно) переходите до бiльш земним деталей ...

СКОРПIОН (24.10-22.11)

Цей тиждень уселенської гармонiї, спокою i правильного ходу подiй. Черговий цикл життя Скорпiонiв знаменуватиметься ясною свiдомiстю, умiнням правильно направляти свої життєвi сили. Тиждень припускає вирiшення протирiч. Успiх супроводжуватиме тiльки тих Скорпiонiв, якi нарештi визначаться в складному питаннi, слiдуватимуть в одному певному напрямi. Сприятливi днi: 31; несприятливi: 26.

Бiзнес-прогноз

У вiвторок можливi новi грошовi надходження. Дiловi вiдносини з партнерами будуть грунтуватися на практичностi, довiрi та законностi. Активнiсть, енергiйнiсть i рiшучiсть принесуть вам успiх в бiзнесi i великий прибуток.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Ваша нудьгуюча посмiшка пiд час любовної близькостi виведе з себе кого завгодно, i вже тим бiльше, вашого благовiрного. Тому постарайтеся знищити у зародку всi прояви властивого вам скептицизму. Або зовсiм перенесiть заняття любов`ю на наступний тиждень, коли ваш настрiй буде не немов кисло-солоний огiрок, як нинi, а немов яскравий повiтряну кульку!

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Пасивний тиждень, який характеризується апатiєю, небажанням протистояти перебiгу життя, що захоплює в безрадiсне майбутнє. Вiрогiднi важкi думки, депресiя, безсоння. Життєвий потенцiал багатьох Стрiльцiв знаходиться на низькому рiвнi. Тому вiрогiднi промахи i прорахунки в серйозних справах. Висока вiрогiднiсть конфлiктних ситуацiй, аварiй, нещасних випадкiв. Несприятливi поїздки, подорожi, вiдрядження. Молодi Стрiльцi будуть стурбованi пошуками роботи. Їм покажеться, що все сприяє їхнiм планам i всi оточуюсi готовi їм допомогти. Можлива помилка Стрiльцiв щодо можливостi використання коштiв легкої наживи. Сприятливi днi: 29, 30; несприятливi: 31.

Бiзнес-прогноз

Стабiльне матерiальне становище вас порадує. В цiлому тиждень спонукає до пiдприємливостi, пошуку i знаходженню нових iдей i джерел доходу. У п`ятницю минулi заслуги на роботi мають шанс бути вiдмiченими скромною, але приємною грошовою премiєю.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Стрiльцiв все бiльше збуджують колеги по офiсу, незалежно вiд статi, рангу i навiть зовнiшнього вигляду. Розгадка подiбної дивацтва проста - на вас виключно сильно впливатиме статичну електрику, що таїться в мiсцях проживання комп`ютерiв, принтерiв i iнших офiсних пристроїв. Загалом, якщо хочете сексу будинку, стягували в купу ноутбук-мiкрохвильовку-пилосос, згодиться навiть нехитрий фен - i насолоджуйтеся, насолоджуйтеся вiд щирого серця!

КОЗЕРIГ (22.12-20.01)

Життєвий потенцiал Козерогiв поступово знижується. Несподiвана звiстка може вплинути на вiдносини з близькою людиною або в коренi змiнити поточне службове або суспiльне становище Козерогiв. Багатообiцяючi перспективи можуть захмаритися негативним впливом людей, з якими ви вимушенi тiсно спiлкуватися. Але на цьому тижнi з`являється чудовий шанс виправити деякi помилки. Тиждень сприятливий для активного вiдпочинку, розваг, прийому гостей, спiлкування з друзями. Можливо, Козерогiв-жiнок чекає вибiр мiж особистими i суспiльними iнтересами. Сприятливi днi: 31; несприятливi: 29.

Бiзнес-прогноз

Можливо, ви отримаєте несподiванi грошi. Не кидайте їх на вiтер i не витрачайте через дрiбницi, краще вiдкладiть. У середу i четвер є небезпека потрапити на гачок авантюристам. Не вiдповiдайте на сумнiвнi дзвiнки i не вiдкривайте пiдозрiлi посилання.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Замiсть божевiльної скачки "по долинах i по узгiр`ях" попросiть вашого супутника життя влаштувати вам релакс-сеанс i зробити масаж. В першу чергу звернiть увагу на кiнцiвки, особливо - на гомiлковостопнi суглоби i стопи, оскiльки там зберiгається найбiльша кiлькiсть вашої ще не розбудженої сексуальної енергiї.

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02)

Життєвий потенцiал Водолiїв все ще знаходитиметься на низькому рiвнi. Бiльшiсть проблем Водолiї не зможуть вирiшити з першого разу. Активнi дiї виявляться безрезультатними i принесуть тiльки втому. Водолiїв чекають негативнi змiни в особистому життi. Особливе це стосується жiнок. Ймовiрно, будь-яка справа зажадає вiд Водолiїв значно бiльше зусиль i часу, нiж вони могли припускати. Зiрки знову готують випробування - конфлiкти з людьми, вiд яких залежить їхнє матерiальне становище. Сприятливi днi: 26, 28; несприятливi: 30.

Бiзнес-прогноз

Будьте уважнi з дiловими паперами, особливо у вiвторок, намагайтеся нiчого не пiдписувати, не читаючи. У четвер ймовiрно цiкава пропозицiя вiд дiлових партнерiв. У п`ятницю вдалi покупки для дому та сiм`ї.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Не шукайте винуватого там, де його немає - небажання вашого супутника життя займатися з вами любов`ю може пояснюватися зовсiм не наявнiстю у нього коханки, а зовсiм навiть бiоритмами. Присвятiть вiльний час розробки стратегiчних планiв пожвавлення еротичного iнтересу до вас - i нудьгувати не доведеться.

РИБИ (20.02-20.03)

Тиждень характеризується суперечностями, протистоянням i роздвоєнням. Перед багатьма встане проблема важкого вибору в особистому життi. Стан здоров`я зажадає вiд Риб профiлактичних i оздоровчих заходiв. Несприятливий тиждень для ухвалення важливих рiшень. Ви можете опинитися не в кращiй формi, що буде приводом для приниження вашої гiдностi. Сприятливi днi: 31; несприятливi: 25.

Бiзнес-прогноз

Не кидайте грошi на вiтер, i все буде гаразд. У понедiлок або у вiвторок можливi грошовi надходження, але вас може злегка спантеличити розмiр отриманої суми. Схоже, ви очiкували бiльшого. Покупки, зробленi у вихiднi, будуть вдалими i практичними.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Пам`ятаючи про свої минулi невдачi в лiжку, ви, самi того не бажаючи, можете образити дуже дорогого вам людини, вiдмовившись вiд того чи iншого виду ласк. Постарайтеся в найближчi днi зовсiм не вимовляти слово "нi" - адже куди приємнiше замiнити його на "так, так, так! .." До того ж, ви завжди можете в будь-який момент "змiнити платiвку". I замiсть "рiжучого вам слух" "диско" поставити зачаровує "танго" ...

    Напечатать