Астрологiчний прогноз 22 - 28 липня » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» Астрологiчний прогноз 22 - 28 липня

Астрологiчний прогноз 22 - 28 липня

ОВЕН (21.03-20.04)

Ймовiрне деяке полiпшення становища i самопочуття Овнiв. Цiлеспрямована дiяльнiсть повинна завершитися успiхом. Вплив планет ослаблений. Можливi програш в азартних iграх, несподiванi витрати, пов`язанi з дiтьми або батьками, втрата цiнної речi. Чоловiкiв-Овнiв чекає неприємна зустрiч або тривожна звiстка. Сприятливi днi: 27, 28; несприятливi: 23.

Бiзнес-прогноз

Подумайте, перш нiж приймати нову дiлову пропозицiю, чи пiд силу вам його реалiзацiя. Але не стоїть i дуже довго сумнiватися i лiнуватися. Лiтня вiдпустка не за горами. А вам потрiбне багато що встигнути доробити i завершити.

Еротичний астрологiчний гороскоп

На цьому тижнi у вас можливi випадковi зв`язки i незапланованi статевi контакти. Хоча, не виключено, що даний прогноз зiрок реалiзується в переносному, а не в буквальному, значеннi. I деякi особи з витонченою жорстокiстю "винесуть" вам мозок: У будь-якому випадку, поклопочiться про оберiгання!

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

У цей тиждень Тiльцi будуть бiльше налаштованi на вiдпочинок i розваги, нiж на роботу. Деякi з них зможуть проявити всi свої iнтелектуальнi i творчi здiбностi. Багато Тiльцiв проявлятимуть ентузiазм швидше пiсля здiйсненого факту, нiж до нього. Багато хто буде байдужий до речей, якi не мають до їхнього добробуту прямого вiдношення. Сприятливi днi: 25; несприятливi: 23.

Бiзнес-прогноз

Завдяки вашiй наполегливiй працi i фантастичнiй працездатностi, вас чекає фiнансова стабiльнiсть i благополуччя. Проте не варто забувати i про iншi сфери життя. Не ставайте трудоголiком.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Зараз до зарiзу потрiбно обзавестися коханцем. Нi, якщо вам принципи не дозволяють, то ради бога, можете з ним не спати, але "для репутацiї" все-таки треба. У наш час людина без коханця все одно що без ноги. Або без руки. Загалом, невiдомо, як вiн взагалi обходиться. Ще одна цiкава думка вiд небесних свiтил: спробуйте з вашою половинкою попрактикувати взаємнi медитацiї. Говорять, це сприяє налагодженню не тiльки духовних взаємостосункiв, але i фiзичних.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Тиждень несприятливий для широкого спiлкування i встановлення нових вiдносин. Кiнець тижня може бути вiдмiчений гармонiєю i душевною рiвновагою. Суперечливий тиждень, подiї якого можуть перевiрити на стiйкiсть вiдносини Близнюкiв з їхнiми обранцями. Ймовiрно, що багато переконань Близнюкiв потребуватимуть переосмислення. Можливе продовження негативних тенденцiй минулого тижня, якi багатьом буде складно подолати. Сприятливi днi: 24, 28; несприятливi: 26.

Бiзнес-прогноз

У вас цiкава i прибуткова робота, - говорять зiрки. I ви зможете ще бiльше змiцнити своє матерiальне положення. В середу можливi новi фiнансовi пропозицiї. У п`ятницю вам варто пройтися по магазинах i порадувати себе покупками.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Сама ерогенна зона у вас на цьому тижнi - це зарозумiлiсть. Поки вам не полестять як слiдують, нiякого сексуального задоволення не одержите. Отже постарайтеся напроситися на комплiменти, та вибирайте лестивця поталантлiвєє. Врештi-решт, заценiть вас може одна людина, а як слiд ублажити - абсолютно iнший.

РАК (22.06-22.07)

Тиждень сприятливий для фiнансових операцiй. Ракам може трапитися нагода значно полiпшити своє матерiальне становище. Але не всi з них будуть здатнi використати момент - позначаться помилки i недоробки попереднього мiсяця. Сприятливий тиждень для контактiв, укладення угод, шлюбiв. Зiрки розташованi настiльки добре, що будь-якi справи вдаватимуться Ракам з першого разу. Багато хто з них вiдчує незриму пiдтримку вищих сил i земних покровителiв. Емоцiйне життя поступово приходитиме в норму. Сприятливi днi: 28; несприятливi: 22.

Бiзнес-прогноз

Фiнансове положення дозволяє не тiльки думати про хлiб насущний, але i придбати щось необхiдне, приємне i навiть дороге. Якщо ви вiдправляєтеся у вiдпустку, краще не економте i вибирайте не дешеве, а якiсне.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Народжених пiд цим знаком охопила ностальгiя - вони витають мiж небом i землею, згадуючи, як їм було добре ранiше, i як зараз все не те, все прiсно, сiро, нудно. Правда, ворушитися ради того, щоб змiнити ситуацiю буде нiяк не зiбратися. А дарма - саме пiдвищення фiзичної активностi (йога, танцi, пiлатес, цигун) зараз довелося б як не можна до речi i дуже навiть вплинули б на їх сексуальний тонус.

ЛЕВ (23.07-23.08)

Тиждень пов`язаний зi змiнами, розкриттям потенцiалу, оновленням. Упевненiсть в своїй невiдхильностi, дотепнiсть i оптимiзм поставлять Львiв в центр будь-якої компанiї. Добре подорожувати, розлучатися з непотрiбними речами i людьми. Зiрки не виключають появи на вашому шляху невеликих труднощiв, особливо якщо вашi задуми або намiченi справи вiдносяться до розряду ризикованих. Не виключено, що вас намагаються заплутати або ошукати. Сприятливi днi: 22, 27; несприятливi: 23.

Бiзнес-прогноз

Фiнансове положення стабiльне, але крупних грошових надходжень поки не передбачається. А ось витрати належать немаленькие. Особливо якщо вам давно пора прибудувати терасу на дачi або зробити ремонт будинку. I краще не вiдкладати!

Еротичний астрологiчний гороскоп

Не вiдповiдайте на провокацiйнi загравання колег - нi до чого хорошого вони не приведуть. Безумовно, вам буде приємно вiдчути себе бажаною - ось тiльки ваш благовiрний так чи iнакше дiзнається про цих "перемiгиванiях", причому в сильно збоченому варiантi: I нiякого вiртуального флiрту!

ДIВА (24.08-23.09)

Тиждень символiзує перемогу добра над злом, свiтлого над темним. Кориснi вiдвiдування храму, читання духовної лiтератури. Сприятливе проведення дитячих свят i заходiв. Тиждень вiдмiчений примушенням, тираненням, претензiями. Дiви можуть заплатити велику цiну за помилки минулого. Сприятливi днi: 24; несприятливi: 23.

Бiзнес-прогноз

Фiнансове положення стабiльне, але планка ваших запитiв розташовується значно вище, нiж має сенс її ставити. I це загрожує стати причиною проблем. Особливо вдалим днем в дiловiй сферi може опинитися середа.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Дивовижне поряд: у понедiлок ви, поглянувши на себе в дзеркало, здивуєтеся вiдмiнному фiзичному стану органiзму, здоровому рум`янцю на щоках i iншим вказiвкам на те, що вам по плечу абсолютно все. Що ж, це значить, що сил на секс у вас теж предостатньо. Тiльки не надумайтеся витрачати їх все прямо в перший же вечiр - вам на цьому зарядi енергiї i ентузiазмi цiлий тиждень протриматися потрiбно.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Посилюються аура, здiбностi до досягнення намiченої мети, особиста чарiвнiсть. Це допоможе вам змiнити iснуюче становище на краще i пiднятися на нову сходинку кар`єри. Бiльшiсть Терезiв будуть здатнi використати прихованi резерви життєвих сил. Тиждень припускає приток нових сил i свiжих думок, реалiзацiя яких принесе задоволення. Багатьом Терезам пощастить i в коханнi. Сприятливi днi: 26; несприятливi: 28.

Бiзнес-прогноз

Не лякайтеся, якщо у вас виникнуть невеликi матерiальнi труднощi, краще подумайте про те, яким чином ви могли б виправити ситуацiю i до кого звернутися за пiдтримкою. Смiливо починайте здiйснювати свої задуми, скiльки б ризикованими вони не здавалися.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Темперамент ваш злетить до небес, i вони вiдчують в собi такi потреби, про яких вони навiть не пiдозрювали. Бiльш того, партнер дуже здивується, тому, наскiльки ви розпаленi i як гостро жадаєте сильних обiймiв i негайного соїтiя. Втiм, розчарований вiн не буде.

СКОРПIОН (24.10-22.11)

Тиждень провокацiй i активiзацiї темних сил. Вiрогiднi обставини, якi випробують Скорпiонiв на мiцнiсть i умiння володiти ситуацiєю. Почата робота вимагатиме вiд них напруги сил. Можливi емоцiйнi перевантаження, занепад сил. Тиждень пов`язаний з роботою по змiцненню зв`язкiв у сiм`ї, компромiсами i поступками. Початок тижня буде пов`язаний з несподiванками, не всi з яких виявляться приємними. Реакцiя Скорпiонiв на подiї може бути непередбачуваною i некерованою. Сприятливi днi: 22; несприятливi: 27.

Бiзнес-прогноз

Вас чекають крупнi грошовi надходження. Начальство, клiєнти i дiловi партнери явно цiнують вашi iдеї i таланти. Зробiть дорогий подарунок улюбленiй людинi. Це принесе задоволення i вам, i йому.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Прямо по курсу спостерiгається весна в душi, вибух гормонiв, сплеск сексуальностi i прилив любовi до всього людства. Додатково до всього доля вирiшила подарувати їм шанс випробувати себе в новiй ролi або новiй якостi - проте при умовi, що ви побоїтеся грати без правил. Забудьте про шаблони i стереотипи - врештi-решт, їх складають такi ж люди, як i ви а значить, ви цiлком маєте право на розрив шаблону або твiр нових заповiдей.

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Тиждень несприятливий для активного вiдпочинку. Необоротний характер подiй примусить Стрiльцiв-жiнок випити до дна як чашу радостi, так i чашу жалю. Ймовiрне отримання неприємної звiстки, яка примусить Стрiльцiв кинутися назустрiч невiдомостi. На їхньому шляху можуть встати небезпеки. Багатьом доведеться захищати власну гiднiсть. Пасивний тиждень. Несприятливi подорожi, спiльнi заняття в колективi. Любовнi вiдносини можуть бути вельми обтяжливi. Сприятливi днi: 23, 27; несприятливi: 26.

Бiзнес-прогноз

На цьому тижнi вам вдасться стабiлiзувати ваше фiнансове положення i налагодити кориснi зв`язки, що вiдкривають перед вами новi перспективи. У четвер варто сплатити комунальнi послуги, зайнятися оформленням документiв, податкiв i iнше. А ось кредити зараз брати не час.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Вам захочеться зiрок з небес i мiсяць на додачу, а ось людини, вiдповiдної для виконання даної задачi, вони нiяк не можуть вiдшукати. Вiдповiдно, якщо раптом такий герой появиться, то вони iз задоволенням презентують йому нiч любовi! Ось тiльки прогнози астрологiв говорять, що ваш герой ще не готовий до таких подвигiв, так що наберiться терпiння.

КОЗЕРIГ (22.12-20.01)

Тиждень характеризується перетворенням космiчної енергiї. Несподiванi подiї можуть вплинути на Козерогiв двояко. Вiрогiднi украй суперечливi вчинки, безпричинна тривога, незадоволенiсть собою, своєю роботою або навколишнiми людьми. Тиждень припускає дисгармонiю, суєту, хаос. Козероги будуть не здiбнi до вичiкування, дотримання термiнiв, наслiдування традицiй. Багато хто з них здiйснюватиме квапливi i необдуманi вчинки. До здивування оточуючих, вони не усвiдомлюватимуть помилковiсть своєї поведiнки. Сприятливi днi: 26, 28; несприятливi: 25.

Бiзнес-прогноз

У понедiлок будьте гранично уважнi, вам не можна допускати прикрих помилок. Ви маєте всю нагоду, щоб бути удачливим в бiзнесi, але для цього вам необхiдно дiяти виключно перевiреними методами. Зараз не час мiняти роботу.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Для вас бiльше значення матимуть їх успiхи в iнших сферах життя, нiж iнтимна. Зв`язаний даний прогноз з вельми слабкою сексуальною енергетикою тижня i достатньо високим рiвнем iнтелектуальної активностi. Тому, якщо ви i придумаєте щось "погарячiше" в лiжку, не поспiшайте це утiлювати - краще вiдкладете на потiм.

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02)

Тиждень початку змiн. Можливi пропозицiї про змiну роботи або дiяльностi. Виявляться успiшними комерцiйна дiяльнiсть i ризикованi пiдприємства. Водолiї зможуть досягти успiхiв в iндивiдуальнiй творчостi. Багато хто знайде розумiння i фiнансову пiдтримку у своїх шанувальникiв. Сприятливий тиждень для творчої дiяльностi, обмiну iнформацiєю i досвiдом роботи. Вiн обiцяє бути насиченим цiкавими подiями i в особистому життi. Водолiї будуть здатнi на екстравагантнi вчинки. Багато хто буде не проти блиснути своїми здiбностями. Сприятливi днi: 24; несприятливi: 23.

Бiзнес-прогноз

Розсудливiсть у фiнансовiй сферi вам зовсiм не пошкодить. Бажано припинити викидання грошей на вiтер, особливо якщо ви маєте схильнiсть до азартних iгор i iнших авантюр. На цьому тижнi зiрки не радять скоювати операцiї з нерухомiстю.

Еротичний астрологiчний гороскоп

На цьому тижнi в сексi провiдне значення матиме розмiр. Так, загалом, i того, про що ви подумали, звичайно, теж. Але не менш важливо, щоб вам було, де розвернутися - займатися любов`ю в лiфтi зараз краще не варто. У вас лiжко достатньо широке i комфортне? Якщо нi - самий час замiнити.

РИБИ (20.02-20.03)

Тиждень характеризується творчим вiдношенням до будь-якої дiяльностi, нестандартним рiшенням проблем. У Риб можливий енергетичний сплеск. Можливо, прийде усвiдомлення нових iстин, якi збагатять внутрiшнiй свiт Риб i послужать захистом у всiх важких ситуацiях. Цей тиждень перевiрить вас на мiцнiсть. Iснує небезпека наклепу i недоброзичливостi. Не наближайте до себе ненадiйних людей, навiть якщо вас пов`язувала багаторiчна дружба. Сприятливi днi: 27, 28; несприятливi: немає.

Бiзнес-прогноз

У вiвторок можливi новi грошовi надходження. Але витрачати їх вiдразу не варто. Вiдкладiть на вiдпустку. Щедрiсть - безумовно, непогана якiсть, але украй невчасне. У вихiднi добре б забути про роботу i просто розслабитися.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Не намагайтеся сперечатися iз зiрками. Якщо вам судиться зiткнутися iз залицяннями з боку людини вашої пiдлоги, то це вiдбудеться, як би ви не чинили опiр цiй думцi. Втiм, всi вiжки, узди i iншi засоби управлiння будуть у вас, отже ви цiлком зможете контролювати ситуацiю.

Православний календар: Понеділок, 22 липня

Седмиця 6-а після П'ятидесятниці. Глас 4.
Сщмч. Панкратія, єп. Тавроменійского (I).
Сщмч. Кирила, єп. Гортинський (III-IV).
Прмчч. Патермуфія, копра і мч. Олександра, подвижників Єгипетських (361-363).
Свт. Феодора, єп. Едеський (IX).
Прп. Антонія Леохновского.
Кіпрської в с. Строминь (Моск. Обл.) І Колочской (1413) ікон Божої Матері.
Прп. Євфимія Карельського.
Блж. Петра, сщмч. Черевківське.
Св. Еверільди діви (700) (Кельт. І Брит.).
Св. Панагеса Басіаса (Греч.).
Прпп. Діонісія Ритора і Митрофана, Афонських (Греч.).

Православний календар: Вівторок, 23 липня

Седмиця 6-а після П'ятидесятниці. Глас 4.
Покладення чесної ризи Господа нашого Ісуса Христа в Москві (1625).
Прп. Антонія Києво-Печерського, начальника всіх руських ченців (1073).
Мчч. 45-ти в Нікополі Вірменському: Леонтія, Маврикія, Даниїла, Антонія, Олександра, Іанікіта, Сисин, мене, Вірілада та інших (бл. 319).
Прп. Силуана, схимника Печерського, в Дальніх печерах (XIII-XIV).
Мч. Аполлонія Сардійського (III).
Мчч. Віанор і Силуана Перських (IV).
Прпп. пустельників єгипетських, вогнем і димом заморених (бл. 398).
Свт. Василя, єп. Рязанського.
Сщмч. Петра, Стефана пресвітт., Георгія і Нестора діакк. (1918).
Коневской ікони Божої Матері.
Свт. Григорія, єп. Ассоского на Мітілене (Греч.).

Православний календар: Середа, 24 липня

Седмиця 6-а після П'ятидесятниці. Глас 4.
Пост середи і п'ятниці.
Спогад дива великомучениці. Євфимії Всехвальної, імже Православ'я затвердити (451).
Равноап. Ольги, вел. кн. Російської, під св. Хрещенні Олени (969).
Свщмч. Кіндея Пресв. (III-IV).
Прп. Никодима Ватопедського, Афонського (Греч.).
Новопрмч. Никодима Афонського (Греч.).
Ржевской, або Оковецкой (1539), Шуйськой-Смоленської і Борколабовской ікон Божої Матері.
Новомч. Нектарія Афонського (Греч.).
Прп. Льва Мандрского (Греч.).

Православний календар: Четвер, 25 липня

Седмиця 6-а після П'ятидесятниці. Глас 4.
Мчч. Прокла та Іларія (II).
Прп. Михайла Кузнєцової (962).
Мчч. Феодора варяга і сина його Іоанна, в Києві (983).
Прп. Арсенія Новгородського (1570).
Прп. Симона Воломского (1641).
Мц. Голіндухі, у св. Хрещенні хрещенні Марії (591).
Прпп. Іоанна (988) і Гавриїла (X) Святогорці (Груз.).
Свт. Серапіона, єп. Володимирського.
Св. Вероніки.
Ікони Божої Матері, іменованої Троєручиця (VIII).
Прп. Антонія, игум. Леохновского.
Мч. Мамас, близько Сігмати (Греч.).

Православний календар: П'ятниця, 26 липня

Седмиця 6-а після П'ятидесятниці. Глас 4.
Пост середи і п'ятниці.
Собор Архангела Гавриїла.
Прп. Стефана Савваітов (794).
Свт. Юліана, єп. Кеноманійского (I).
Мч. Серапіона (II-III).
Мч. Маркіяна Іконійського (258).
Прп. Сари, ігумені Скитської, Лівійської.
Прп. Юст, ченця Корнуельського (бл. V) (Кельт. І Брит.).
Прп. Мілдред, ігумені Мінстерской (бл. 700) (Кельт. І Брит.).
Собор прпп. батько в Хілендарського обителі просіяли (Греч.).

Православний календар: Субота, 27 липня

Седмиця 6-а після П'ятидесятниці. Глас 4.
Ап. від 70-ти Акіли (I).
Прп. Стефана Махрищського (1406).
Мч. Юст (I).
Прп. Еллія ченця Єгипетського (IV).
Прп. Онисима чудотв. Магнезійского (IV).
Сщмч. Костянтина Пресв. (1918).
Мч. Іоанна Мервского.
Прп. Никодима Агіоріта.
Св. Маркелліна, ієрея (нід.).
Свт. Йосипа, архієп. Солунського (Греч.).

Православний календар: Неділя, 28 липня

Тиждень 6-а після П'ятидесятниці. Глас 5.
Пам'ять свв. отців шести Вселенських Соборів.
Равноап. вів. кн. Володимира, у св. Хрещенні Василія (1015).
Мчч. Кирика і Іулітти (бл. 305).
Мч. Авудіма (IV).
Сщмч. Петра дияк. (1938).
Свт. Світхуна, єп. Вінчестерського (862) (Кельт. І Брит.).
Знайшовши. глави св. Матрони Хиосськом (Греч.).