Астрологiчний прогноз 20 - 26 травня » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» Астрологiчний прогноз 20 - 26 травня

Астрологiчний прогноз 20 - 26 травня
ОВЕН (21.03-20.04)

Вже на початку тижня ви будете сповненi ентузiазму i бажання негайно приступити до реалiзацiї нових планiв i проектiв. Краще все-таки почекати до суботи, яка буде для Овнiв кращим днем тижня. З вiвторка по четвер бiльше часу проводьте зi своїми близькими, приймайте вдома гостей. З п`ятницi все розташовує до активностi i змiн. Не вiдкладайте дiловi зустрiчi, обговорюйте спiльнi плани з друзями. Сприятливi днi: 20, 23; несприятливi: немає.

Бiзнес-прогноз

У понедiлок вам може знадобитися велика сума грошей, варто вивчити умови надання кредитiв в рiзних банках. У п`ятницю з`явиться можливiсть поповнити свiй гаманець новими грошовими надходженнями. На четвер не варто призначати дiлових зустрiчей.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Небеснi свiтила розмiрковують: а чи гiднi ви того довiри, що вам надає ваш улюблений чоловiк? Судячи з усього, на днях ви не раз йому змiнювали ... I якщо не в реальностi - то хоча б подумки, i якщо не з конкретною людиною - то вже точно з воооон тими туфлями i квiтчастiй рiчної сумочкою, що лежать на вiтринi!

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Якщо ви плануєте важливу розмову з близькою людиною i розраховуєте на конкретний результат, то спробуйте знайти таку можливiсть до четверга. Iнакше потiм все може вийти чудово, але зовсiм не так, як вам хочеться. З другої половини тижня життя почне наповнюватися сюрпризами. Це хороший час для поїздок, розваг. З`явиться бажання зайнятися впорядкуванням будинку. Кращий день для покупок - п`ятниця. Сприятливi днi: 24; несприятливi: 21.

Бiзнес-прогноз

Є ймовiрнiсть обмеження ваших фiнансових можливостей, тому планувати великi покупки на цей тиждень небажано. Вашi трудовi подвиги не залишаться непомiченими. Четвер може принести похвалу начальства. У суботу надiйде важлива фiнансова iнформацiя.

Еротичний астрологiчний гороскоп

У вас пiдвищена ймовiрнiсть зiткнутися з чоловiком, генетично вiдповiдним вам для продовження роду. Постарайтеся не упустити цей шанс - i якщо не завести негайно дитини, то хоча б заманити цього кандидата "в татуся" в вашi надiйнi "мережi". А там нехай "повисить" до кращих часiв ...

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

У вас з`явиться стимул негайно почати щось нове. I саме на початку тижня вас можуть вiдвiдати несподiванi рiшення. До п`ятницi мають вiдбутися пiдвищенi витрати на будинок i прийомиродичiв i гостей. Субота i недiля принесуть багато приємних сюрпризiв. На цi днi можна планувати культурнi заходи, розваги, поїздки. Прекраснi перспективи в особистому життi. Сприятливi днi: 21, 24; несприятливi: 26.

Бiзнес-прогноз

У вас все виходить. Потрiбно лише перестати хвилюватися i сумнiватися в собi. Ви професiонал, вас цiнують, вам добре платять. Робота приносить вам задоволення i прибуток, а не тiльки втома.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Сила пристрастi в вашому шанувальника може перевершити всi мислимi i немислимi межi - до такої мiри, що вiн може навiть розiрвати на вас ваше улюблене нижню бiлизну. Нехай вас це не бентежить - в потрiбнi моменти вiн зможе бути нiжним i неквапливим ...

РАК (22.06-22.07)

З вiвторка по четвер - кращий час для того, щоб затiяти якийсь сiмейний захiд. Придумайте те, що об`єднає всiх членiв сiм`ї загальною цiкавою темою. Рiшення серйозних питань, початок нових справ краще планувати на вихiднi. Хоча цей час такий же сприятливий i для вiдпочинку, але не вiдкладайте важливу розмову, якщо вiдчуваєте, що це допоможе вам прояснити цiкавi моменти. Сприятливi днi: 22, 25; несприятливi: 20.

Бiзнес-прогноз

Можливi певнi обмеження в грошових питаннях, вiльних коштiв, швидше за все, не буде. Однак у четвер ви отримаєте прибуток. Вiвторок - вдалий час для пiдготовки i укладання угод. Уважно переглядайте паперу, перш нiж пiдписувати їх.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Раки надихнуться бiльш iдеєю, нiж практичним її застосуванням. Так, наприклад, деякi з них вирiшать перевiрити, наскiльки еротичним буде катання по спинах одне одного круто зварених яєць - i не помiтять, як вiд ласк перейдуть до бурхливого обговорення достоїнств яєць круто перед яйцями в мiшечок. Втiм, в даному випадку, "базiка" воiстину "знахiдка для шпигуна", адже "Васька слухає, та їсть" ...

ЛЕВ (23.07-23.08)

Цей час повинен стати для вас одним найбiльш пам`ятних. Найприємнiшi новини чекають вас у вихiднi. Тiльки вiдчуйте, коли час повертатися, не шукайте пригод на свою голову там, де ви можете створити собi проблеми. У четвер вам краще не сiдати за кермо, а у суботу не зловживати спиртним. Сприятливi днi: 23; несприятливi: 20.

Бiзнес-прогноз

На цьому тижнi можливi несподiванi дiловi зустрiчi, так що постарайтеся не пропускати телефоннi дзвiнки i бути готовi надати звiт про свою роботу. У середу ви, можливо, отримаєте прибуток, але є два "але": грошi з`являться тiльки в тому випадку, якщо про них буде знати обмежене коло людей, i тiльки якщо у цих людей не буде приводу заздрити вам.

Еротичний астрологiчний гороскоп

У найближчi днi для вашого бой-френда справи майже напевно виявляться важливiшими, нiж ви самi. Як би ви не намагалися затягнути його в альков - вмовляннями, капрiзнiчаньем або навiть насильно - нiчого з цього не вийде. У кращому випадку вiн швидко зробить все те, що ви вiд нього хочете - i знову понесеться думками далеко-далеко ...

ДIВА (24.08-23.09)

Приємних вражень на цьому тижнi буде достаньо. Але спробуйте якнайскорiше включитися в роботу. Дiлiться iдеями з партнерами. Все, що прозвучить (особливо у суботу i недiлю), матиме резонанс в майбутньому. З четверга цiкавi подiї почнуть вiдбуватися в колективi. Темп життя прискорюється, i якщо щось важливе є в планах, не вiдкладайте, спробуйте зробити це вiдразу. Вихiднi - хороший час для поїздок. Сприятливi днi: 20, 25; несприятливi: немає.

Бiзнес-прогноз

Понедiлок пiдiйде для наведення порядку в документацiї. Вiвторок може виявитися досить вдалим днем в фiнансовому планi. У середу не варто затiвати нiяких нових проектiв. У п`ятницю вас можуть вiдвiдати цiкавi iдеї, якi принесуть в майбутньому прибуток.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Дiвам доведеться вельми до смаку гра, яка посилює задоволення вiд оральних ласк. Замiсть того, щоб просто цiлуватися, передавайте один одному з губ в губи шматочок льоду. У кого вiн розтане мовою - той i програв. Той, хто програв може виконати будь-яке бажання коханого або першим зняти з себе ту чи iншу частину одягу.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

У сiм`ї намiчаються змiни, i до четверга потрiбне все обговорити на сiмейнiй нарадi, розподiлити ролi i навантаження. Будьте уважнi в середу, коли пристрастi можуть розгорiтися не на жарт, але не так просто буде розiбратися з причинами незадоволеностi. З п`ятницi для вас починається творчий перiод. Це час позитивних змiн, особливо, в романтичних, любовних вiдносинах. Легкий флiрт стимулюватиме й iншi досягнення. Сприятливi днi: 22, 24; несприятливi: 21.

Бiзнес-прогноз

Ваше особисте життя може негативно вiдбитися на станi вашого гаманця, проте даний висновок засмутить вас ненадовго. У четвер вас порадують новi грошовi надходження. У п`ятницю можлива вигiдна угода, але спочатку перевiрте партнерiв на надiйнiсть.

Еротичний астрологiчний гороскоп

У Терезiв можливi вельми цiкавi еротичнi сновидiння. Велика ймовiрнiсть сюжетiв на тему iнцесту, тобто головними учасниками таких сновидiнь цiлком можуть виявитися вашi рiднi та близькi. Спробує не засовувати цей сон глибоко в пiдсвiдомiсть, а краще подумайте над ним. Може бути, вам не вистачає тепла в спiлкуваннi з приснився вам людиною?

СКОРПIОН (24.10-22.11)

Минулi тижнi залишають у вас прилив натхнення. Але матерiальнi питання i перспективи як i ранiше цiкавитимуть вас в першу чергу. Спiлкування краще планувати так, щоб була можливiсть зустрiчатися з рiзними людьми i реалiзовувати всi намiченi плани. У вiвторок вiрогiднi несподiванi змiни, але тенденцiї сприятливi, i до вихiдних ви зможете закрiпити свої позицiї. Влаштуйте iз цього приводу який-небудь приємний захiд. Сприятливi днi: 20, 26; несприятливi: 24.

Бiзнес-прогноз

Фiнансове становище на цьому тижнi стабiльно. Доходи явно переважають над витратами. У середу можна i навiть потрiбно приймати серйознi рiшення в дiловiй сферi. Начальство, замовники i партнери залишаться задоволенi вашою роботою.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Дивовижне вiдчуття ритму i спiвзвучнiсть природному пульсу всесвiту - такий королiвський подарунок зiрок Скорпiонам. Постарайтеся використовувати його за призначенням - найкращим варiантом стануть спiльнi заняття танцями: клубними, iрландськими, латиноамериканськими, i, звичайно, шлюбними. Ваше завдання - максимально вiдчути вашi тiла i так їх сплести, щоб соки перемiшалися мiж собою, i все набряклi бутони приготувалися розпускатися ...

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Планетний вплив стимулює вашi амбiцiї. Не втрачайте часу i приступайте до реалiзацiї своїх планiв. Початок i кiнець тижня будуть по самi вiнця наповненi спiлкуванням, телефонними дзвiнками, пропозицiями друзiв приємно провести час. Ущiльнюйте свiй графiк i реагуйте на подiї, якi виводять вас в центр уваги. Якщо плануєте поїздки i подорожi, кращими днями для цiєї мети будуть субота i недiля. Сприятливi днi: 24, 26; несприятливi: 25.

Бiзнес-прогноз

Гарний час, що вiдкриває перед вами прекраснi дiловi можливостi. Не вiдмовляйтеся вiд шансу заробити. Вам це пiд силу. Є велика ймовiрнiсть отримати премiю або надбавку до зарплати.

Еротичний астрологiчний гороскоп

У найближчi днi, дорогi Стрiльцi жiночої статi, все залежить вiд вашої смiливостi i навiть деякою зухвалостi. Якщо ви зможете самостiйно почати атаку на осiб протилежної статi з метою влаштувати згодом шлюбнi iгри - то все в порядку. Якщо ж засоромився, то будьте готовi, що "мiсце жiнки як i ранiше в кухнi" ...

КОЗЕРIГ (22.12-20.01)

Життя пiдносить вам подарунки в тому або iншому виглядi. I гарний настрiй зберiгатиметься весь тиждень. До четверга ви iз задоволенням вiдпочинете в колi сiм`ї. I навiть, якщо доведеться достатньо багато часу придiлити роботi, то перспективи ви зараз бачите в позитивному свiтлi. З п`ятницi зовнiшнi обставини сприятимуть будь-яким вашим iнiцiативам. Не стримуйте себе, якщо чогось дуже хочеться, впроваджуйте в життя свої мрiї. Сприятливi днi: 21, 26; несприятливi: 20.

Бiзнес-прогноз

На цьому тижнi не варто лiнуватися, так як можливостей поповнити бюджет буде бiльш нiж достатньо. Потрiбно лише проявити активнiсть i не ухилятися вiд вiдповiдальностi. Лише у вiвторок варто утриматися вiд переговорiв i укладення контрактiв.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Не чекайте поклонiння своєї особи, станьте на цi днi чимось маленьким i рухливим. Перетворитеся на ... ящера. Нехай на цей раз ваш чоловiк або новий друг дивується вашим умiнням, спритностi i витонченостi в прагненнi доставити йому задоволення. Повiрте, вiн не залишиться невдячною!

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02)

У вiвторок можуть вiдбутися подiї, якi примусять вас по-новому оцiнити свої перспективи. Вам навiть не треба докладати зусиль, щоб привернути в своє життя щось нове. Але головне - зi всього, що життя пропонує, потрiбно на чомусь зупинитися i вiдразу починати цю тему активно розвивати. Необхiднiсть багато часу проводити серед людей зажадає ваш вишуканий iнтелект пiдкрiпити i зовнiшньою чарiвнiстю. Сприятливi днi: 24; несприятливi: немає.

Бiзнес-прогноз

У середу вам знадобиться дипломатичнiсть i обережнiсть, щоб зумiти розiбратися в складнiй ситуацiї на роботi. Вам навiть вдасться витягти з неї вигоду, якщо, звичайно, ви не полiнуйтеся пiдiйти до цього питання з розумом. Щоб домогтися успiху, потрiбно зосередитися на роботi i на якийсь час забути про особисте життя.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Водолiї напевно незабаром поплатяться за свою цiкавiсть i тим паче, за свiй гострий язичок. Не виключена i вельми делiкатна ситуацiя, коли ви опинитеся повиннi комусь нiч любовi за програний спiр (або щось в такому ж дусi). Але з iншого боку, чому б вам не спробувати зайнятися сексом винятково зi спортивного iнтересу? Вiрнiше - внаслiдок невгамовного спортивного iнтересу!

РИБИ (20.02-20.03)

Плануйте на цей тиждень бiльше заходiв разом з друзями. Вечiрки, поїздки на природу, заняття спортом забезпечать вам хорошу розрядку i створять можливостi для обговорення спiльних iнтересiв. Вашi амбiцiї зараз будуть зрозумiлi i пiдхопленi в колективi. Не час усамiтнюватися, скоро буде не так багато вдалих днiв, щоб швидко реалiзувати свої плани. У вихiднi не обмежуйте себе в задоволеннях. Корисну iнформацiю або свiй шанс ви все одно не пропустите. Сприятливi днi: 26; несприятливi: 22.

Бiзнес-прогноз

На початку тижня вам доведеться стати економнiше, зайвих коштiв явно не буде. У четвер вдалими будуть операцiї, договори. У п`ятницю ймовiрно полiпшення i стабiлiзацiя вашого фiнансового становища.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Риб переслiдують бурхливi еротичнi сни. Крiм того, до вашого подив, головними героями i вашими сексуальними партнерами в них стануть малоприємнi для вас люди. Це знак, що пiдсвiдомо ви бажаєте примирення з вашими ворогами - так за що ж справа? Можливо, з кимось у вас i справдi трапиться щось на зразок флiрту, пiсля чого справа пiде на лад!

Православний календар: Понеділок, 20 травня

Седмиця 4-а після Пасхи. Глас 3.
Згадування появи на небi Хреста Господнього в Єрусалимі (351).
Мч. Акакія сотника (303).
Прп. Ніла Сорський (1508).
Прпп. Іоанна Зедазнійського та учнів його: Авива, єп. Некреського, Антонія Марткопского, Давида Гареджійского, Зенона Ікалтского, Тадея Степанцміндского, Ісі (Єссея), єп. Цілканского, Йосипа, єп. Алавердського, Ісидора Самтавійского, Михайла Улумбійского, Пірра Бретской, Стефана Хірского і Шио Мгвімского (VI) (Груз.).
Новомч. Пахомія Патмосского, (1780) (Греч.).
Любецької (XI) і Жировицької (1470) ікон Божої Матері.
Знайшовши. мощей прп. Нілу Мироточивого, Афонського.
Свт. Дометіан, єп. Маастрихтського (нід.).
Свт. Іоанна Беверлійского, єп. Йоркського (751) (Кельт. І Брит.).

Православний календар: Вівторок, 21 травня

Седмиця 4-а після Пасхи. Глас 3.
Ап. і євангеліста Іоанна Богослова (98-117).
Прп. Арсенія Великого (449-450).
Прпп. Арсенія працелюбного (XIV) і Пимена постника (XII), Печерських, в Дальніх печерах.
Прп. Арсенія Новгородського, юродивого.
Прп. Іеракса Єгипетського.
Св. Емілії, матері свв. Макрини, Василя Великого та Григорія Нісського.
Свт. Макарія, архієп. Гентського (нід.).
Прп. Уіро, монаха-місіонера в Нідерландах (753) (Кельт. І Брит.).

Православний календар: Середа, 22 травня

Седмиця 4-а після Пасхи. Глас 3.
Пост середи і п'ятниці.
Преполовеніе П'ятидесятниці.
Перед. мощей свт. і чудотв. Миколая з Мир Лікійських в Бар (1087).
Моздокской і Дубенської-Красноградського (XVII) ікон Божої Матері (Перехідний святкування в Преполовеніе П'ятидесятниці).
Прор. Ісаї (VIII ст. До Р.Х.).
Мч. Христофора (бл. 250).
Прп. Шио Мгвімского (VI) (Груз.).
Перед. мощей прп. Гавриїла, немовляти Білостоцького.
Мч. Епімаха Нового, Олександрійського.
Мч. Гордіaна Римського.
Прмч. Миколи фессалійського.
Прп. Йосипа Оптинського (1911).

Православний календар: Четвер, 23 травня

Седмиця 4-а після Пасхи. Глас 3.
Ап. Симона Зилота (I).
Свт. Симона, чудотв. Печерського, єп. Володимирського і Суздальського, в Києві, в Ближніх печерах спочиває (одна тисяча двісті двадцять шість).
Блж. Симона Юр'ївського, юродивого.
Мчч. Алфія, Филадельфа, Кипріяна, Онисима, Еразма та інших (251).
Мч. Исихия Антіохійського (IV).
Прп. Ісидори юродивой (IV).
Блж. Таїсії (V).
Прп. Лаврентія, Єгипетського.
Києво-Братської ікони Божої Матері (1654).
Перед. мощей прав. Василя Мангазейского, Сибірського.
Свт. Конлет, відлюдника і єп. Кілдарского (520) (Кельт. І Брит.).

Православний календар: П'ятниця, 24 травня

Седмиця 4-а після Пасхи. Глас 3.
Пост середи і п'ятниці.
Рівноапп. Мефодія (885) і Кирила (869), учителів словенських.
Сщмч. Мокія (бл. 295).
Рівноапп. Ростислава, князя Великоморавської (870).
Прп. Софронія, затворника Печерського, в Дальніх печерах (XIII).
Сщмч. Йосипа, митр. Астраханського (одна тисяча шістсот сімдесят два).
Свт. Никодима, архієп. Сербського (тисяча триста двадцять п'ять).
Новомчч. Діоскора і Аргира (Греч.).
Сщмч. Михайла Пресв. (1920).
Сщмч. Олександра, архієп. Харківського (1940).
Константинопольської ікони Божої Матері.
Прп. Комгалла, засновника і игум. Бангорского (Кельт. І Брит.).
Свт. Віссаріона, архієп. Ларісскій (Греч.).
Мч. Акакія з Нижньої Моесіі (Греч.).
Мц. Олімпіади, ігумені Мітіленскій (Греч.).

Православний календар: Субота, 25 травня

Седмиця 4-а після Пасхи. Глас 3.
Свт. Єпіфанія, єп. Кіпрського (403).
Свт. Германа, патр. Константинопольського (740).
Прославлення свщмч. Ермогена, патр. Московського і всієї Росії, чудотв. (1913).
Собор новомчч., У Бутові постраждалих (Перехідний святкування в 4-у суботу після Пасхи).
Прп. Діонісія, архімандрита Радонезького (1633).
Свтт. Савіна, архієп. Кіпрського (V), і Полувія, єп. Рінокірского (V).
Новомч. Іоанна Влаха.
Друге перен. мощей прав. Симеона Верхотурського (1992).
Сщмч. Петра Пресв. (1937).
Мч. Панкратія Римського.
Прп. Феодора Кіферского (Греч.).

Православний календар: Неділя, 26 травня

Тиждень 5-а після Пасхи, про самарянине. Глас 4.
Мц. Глікерії діви і з нею мч. Лаодикія, стража в'язничного (бл. 177).
Прав. Глікерії діви, Новгородської (одна тисяча п'ятсот двадцять дві).
Перед. мощей прмч. Макарія, архим. Канівського, игум. Пінського, Переяславського чудотв. (1688).
Мч. Олександра Римського (284-305).
Свт. Павсікакія, єп. Синадського (606).
Свв. Георгія ісп. з дружиною Іриною і чадами (IX).
Прп. Євфимія Нового, осн. Іверського м-ря і його сподвижників Грузинських і Афонських: Іоанна, Георгія і Гавриїла (Греч.).
Сщмчч. Василя, Олександра і Христофора пресвітт., Прмч. Макарія і мч. Сергія (1922).
Прп. Євфимія Іверського (1028) (Груз.).
Св. Леандро Севільського.
Прп. Макарія, игум. Глушицького.
Св. Сервація, борця з аріанством (Греч.).
Спогад прпп. отців, монахів, закатованих латина в 13 столітті (Греч.).
Прп. Іоанна Іверського, Афонського (Греч.).
Св. Сергія (Георгія), ісп. Константинопольського (Греч.).
Прп. Никифора, Пресв. м-ря Ефасіосского (Греч.).
Сщмч. Олександра Тивериадского (Греч.).
103 новомчч. Черкаських.

    Напечатать