Показано с 1 по 14 из 23.

Тема: Бучанський ЖЕК: Он-лайн питання, відповіді

Hybrid View

Предыдущее сообщение Предыдущее сообщение   Следующее сообщение Следующее сообщение
  1. #1
    Аватар для Aндрей

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    10.07.2006
    Сообщений
    1,740

    По умолчанию Бучанський ЖЕК: Он-лайн питання, відповіді

    У цій темі будь-який зареєстрований Користувач бучанського сайту може задати питання або залишити побажання по вирішенню деяких комунальних проблем будинка, або міста.

    Відповіді на ваші питання надають фахівці комунального підприємства "Бучанське управління житлово-комунального господарства" (КП "БУЖКГ"), та начальник ЖЕКу Володимир Кравчук.

    !
    Питання в цій темі розглядаються тільки побудинково, по вулиці, тощо. Приватні, індивідуальні питання (чому лампочка не горить в підїзді) – можуть залишитись без відповіді.
    !
    Відповіді плануються на 1~2 серпня. Якщо питань буде багато – відповідаємо частіше.

    Планове закриття теми ~~.


    Вимоги до питань:
    - Питання повинні бути логічно сформовані, де чітко визначена суть проблеми і питання винесено окремим реченням.
    - Бажано, до кожного вашого повідомлення, додавати "ваш вік" і реальне "ім'я", будь ласка вказуйте.
    - Форум – це публічне місце – будьте взаємно ввічливими.


    -------------
    Реєстрація на сайті>>
    Після реєстрації активуйте лінк в зворотному листі.
    Зворотній звязок з техпідтримкою сайту>>
    Як Додати файл, фото до повідомлення на форумі>>
    -------------
    Последний раз редактировалось Aндрей; 28.07.2014 в 10:02.

  2. #2
    Аватар для AlKo
    Местный

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    03.10.2009
    Сообщений
    349

    По умолчанию

    Между домом по ул.Энергетиков 10 (поликлиника) и заведением "Гармония", въезд во двор совсем "разбит", яма на яме. Чаще всего там припаркованы авто скорой помощи. Будут ли восстановительные работы дорожного полотна в этой области в этом сезоне\году?
    Вопрос считаю в тему, так как эта область считается как придомовая территория.
    Благодарю за ответ.
    Александр, 27 лет.

  3. #3
    Аватар для Helga Pataki
    Местный

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    25.10.2008
    Адрес
    Буча
    Сообщений
    332

    По умолчанию

    Интересует, как сейчас оплачивать лифт (Б.Хмельницкого 4) ? После отмены карточек говорили, что этот тариф будет включен в платежки с квартплатой с мая месяца. Но смотрю, что стоимость не меняется. Не хотелось бы потом "задним" числом получить счет за обслуживание лифта.

  4. #4
    Аватар для Aндрей

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    10.07.2006
    Сообщений
    1,740

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Helga Pataki Посмотреть сообщение
    Интересует, как сейчас оплачивать лифт (Б.Хмельницкого 4) ? После отмены карточек говорили, что этот тариф будет включен в платежки с квартплатой с мая месяца. Но смотрю, что стоимость не меняется. Не хотелось бы потом "задним" числом получить счет за обслуживание лифта.
    Відповідь:

    Володимир Кравчук, начальник КП «БУЖКГ»:
    Щодо ліфтів по вул. Б. Хмельницького, 2, 4 – там поки все в робочому стані. Стосовно оплати, то досі виникає чимало питань, як краще бути далі. В ідеалі – знову робота карток, але чимало жителів проти цього, а по-іншому також не хочуть платити.
    А наприклад, в сусідньому будинку по вул. Б. Хмельницького, 6 – ситуація гірша. Там ліфт уже тричі зупинявся. Зараз намагаємося відремонтувати – наскільки вистачить коштів. Тож, не виключено, що така ситуація може повторитися з іншими ліфтами, а в разі несплати за послугу – не буде коштів для проведення ремонту.
    Тетяна Палюра, головний бухгалтер КП «БУЖКГ»:
    Зараз оплата за ліфти входить у тариф по квартплаті – це відбувається з травня 2014 року. Уважніше подивіться квитанцію за цей період, там має бути і технічне обслуговування ліфтів.
    Ми витримали всі строки, було відповідне оголошення і механізм почав діяти. Тепер сума за комунальні послуги повинна бути трошки більшою.
    Якщо виникають питання, то телефонуйте за номером 29-905 і наші спеціалісти проконсультують, подивляться по базі.

  5. #5
    Местный

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    26.11.2013
    Сообщений
    12

    По умолчанию

    Живу по улице Новое Шоссе 16. Улица возле дома со стороны шоссе никогда не освещалась хотя столбы с фонарями стоят. Сейчас возвращаешься с работы домой в темное время, если бы свет от окон то ничего не видно же.
    Будут ли когда нибудь работать уличные фонари на этой улице? если ДА то когда?
    Константин, 35 лет

  6. #6
    Аватар для Aндрей

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    10.07.2006
    Сообщений
    1,740

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от elanua Посмотреть сообщение
    Живу по улице Новое Шоссе 16. Улица возле дома со стороны шоссе никогда не освещалась хотя столбы с фонарями стоят. Сейчас возвращаешься с работы домой в темное время, если бы свет от окон то ничего не видно же.
    Будут ли когда нибудь работать уличные фонари на этой улице? если ДА то когда?
    Константин, 35 лет
    указаная улица подключалась к освещению в период стройки.
    но, по техническим бумажкам, этот объект не сдан в эксплуатацию..
    т.е. для того, что бы улицу подключить (технически она то готова), надо делать новые разрешительные документы для подключения к подстанции.
    Последний раз редактировалось Aндрей; 06.10.2014 в 10:51.

  7. #7
    Аватар для Aндрей

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    10.07.2006
    Сообщений
    1,740

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от AlKo Посмотреть сообщение
    Между домом по ул.Энергетиков 10 (поликлиника) и заведением "Гармония", въезд во двор совсем "разбит", яма на яме. Чаще всего там припаркованы авто скорой помощи. Будут ли восстановительные работы дорожного полотна в этой области в этом сезоне\году?
    Вопрос считаю в тему, так как эта область считается как придомовая территория.
    Благодарю за ответ.
    Александр, 27 лет.
    Відповідь:
    Такими роботами КП «БУЖКГ» не займається. Ми лише можемо подати відповідну заявку до КП «Бучабудзамовник» - там складуть кошторис і, за наявності фінансового ресурсу, запросять ту чи іншу організацію для асфальтування території. У свою чергу лише контролюємо виконання і слідкуємо за якістю відновлення полотна.
    Щоб прискорити цей процес, рекомендую написати відповідного листа на ім’я Бучанського міського голови Анатолія Федорука, де зазначається суть проблеми.
    Лист можуть написати самі мешканці будинку, або зверніться до депутата.

МЕТКИ этой темы

Ваши права в разделе

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •