Страница 2 из 4 ПерваяПервая 1234 ПоследняяПоследняя
Показано с 15 по 28 из 52.

Тема: питання меру - березень 2013

  1. #15
    Местный

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Буча
    Сообщений
    48

    По умолчанию

    Нова проблема з ліфтовими картками.
    Пройшло 4 дні. Одна з двох придбаних карток зламалась (видає помилку при спробі розрахуватися в ліфті).
    На картці було ще 112 поїздок. І що робити в такій ситуації?
    Хто поверне мені ці гроші? Чи купувати 10 карток і викидати 1-2 кожен тиждень? Просто жах...

  2. #16
    Аватар для TVmama
    Местный

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    15.11.2009
    Сообщений
    54

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от semka Посмотреть сообщение
    Фонари. Я выхожу из дому в 6,45, и в это время гаснут фонари (ул. Тарасовская). Почему не изменялось время их гашения ни осенью, ни зимой. Дождь, снег, лед а идти нужно вслепую. ул. Полтавская - удобно добираться до дома с остановки Лесничество, ладно что она без тротуара, но она не освещается совсем, хоть фонари и стоят. Что это за экономия города на лампочках и электричестве!
    До речі, а от у центрі міста ніхто ні на чому не економить! Зимові свята давно позаду - березень на дворі - а весь центр Бучі й досі в новорічній ілюмінації.
    Може, це й красиво. Та от біда - потім же ж на свята ці вогники вже не викликають святкового настрою, бо горять щодня (точніше щоночі) весь рік.

    Анатолію Петровичу, перекиньте витрати на електрику для не потрібної в будні в центрі міста ілюмінації на освітлення перефірії - жодних зайвих витрат для міськбюджету, а людям дві радості!

  3. #17
    Пользователь

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    04.09.2008
    Сообщений
    19

    По умолчанию

    Уважаемый Анатолий Петрович!
    Скажите пожалуйста когда отремонтирует дорогу ведущую к нашему любимому переезду (главную и второстепенные) хотя бы по 500 метров в каждую сторону, или Вы собираетесь в ближайшее время приобрести вертолет для перемещения по Буче. С уважением Андрей. Ул. Тарасовская.

  4. #18
    Местный

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    03.08.2009
    Сообщений
    29

    По умолчанию

    Здравствуйте! Большая просьба, сделать нормальный вход в парк с улицы Розы Люксембург, ведь там планируются заезды (сейчас они просто перекопаны), а дорожная служба уже и знаки поставила. Не очень удобно пройти 3 квартала чтобы попасть в парк если живешь рядом с ним, но с другой стороны.
    И еще вопрос:"Напротив парка, по той же улице Р.Люксембург, производится чистка леса. Скажите пожалуйста, что планируется быть на этой территории?" Спасибо
    Последний раз редактировалось nasa; 12.03.2013 в 11:16.

  5. #19
    Аватар для dakota
    Местный

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    08.09.2008
    Сообщений
    307

    По умолчанию

    Здравствуйте. Планируется ли реальный ремонт платформы Лесная буча и прилегающей территории? Если да, то когда?
    Состояние платформы (покрытие, ступени) плачевнейшее. Подходы к ней отсутствуют в принципе. Освещение - обнять и плакать. А пассажиропоток увеличивается с каждым днем.
    Пожалуйста, обратите на нас внимание.

  6. #20
    Пользователь

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    13.03.2013
    Сообщений
    1

    По умолчанию

    Добрый день Анатолий Петрович. У меня вопрос по закрытию единственной платной охраняемой стоянке в Буче в пользу строительства супермаркета Новус. Будет ли предложена какае-то альтернатива где можна будет оставить машину не боясь о снятых колесах и битых стеклах?. Эти случаи процветают в Буче причем без наказанно.

  7. #21
    Местный

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    28.02.2012
    Сообщений
    16

    По умолчанию

    Шановний Анатолій Петрович!
    Згідно з 382 статтею Цивільного кодексу, власники квартир будинку є співвласниками ліфту – він належить їм всім на праві спільної сумісної власності. Згідно зі статтями 322 та 323 Цивільного Кодексу , власник зобов'язаний утримувати своє майно і це стосується в повній мірі і спільного майна, у тому числі – ліфтів. Власник (співвласник майна), згідно ст.360 Цивільного Кодексу, зобов'язаний брати участь у витратах на управління, утримання та збереження спільного майна. Стаття 369 ЦК чітко визначає, що розпоряджання майном, яке є у спільній сумісній власності, здійснюється за згодою всіх співвласників.!!! питання, чому коли вводили карткову систему в ліфтах, НЕ було погодження з мешканцями будинку??? а просто поставили перед фактом... адже це порушення ЦК!!
    друге питання: чи маємо ми право відмовитися від послуг компанії (Вертикаль) яка зараз надає послуги по обслуговуванню ліфта? і чому ЖКГ вибрало саме цю фірму із Житомира, адже в Киеві є багато фірм які обслуговують ліфти, та й ціни у них адекватніші!
    але саме головне це тариф! ( в цій темі питання вже є) тут зрозуміло що ті хто його приймав, живуть в основному в приватному секторі, і вони не переймаються ціною проїзду в ліфті!
    якби тариф був адекватним (виходячи з раніше абонплати, це десь 0,10-0,15 коп. за проїзд!) то не було б таких питань! сама по собі карткова система є непоганою, але потрібно вдосконалення! погодьтеся ціна занадто висока (за один день, завдяки депутатам МР, які "переймаються" проблемами і покращенням життя мешканців м.Буча, тариф піднявся в 5 разів!!!), ще одне питання, чи будуть переглянуті тарифи на проїзд у ліфті і коли???

    дякую!
    з пов. Олег

  8. #22
    Аватар для TVmama
    Местный

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    15.11.2009
    Сообщений
    54

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от seroman Посмотреть сообщение
    Добрый день Анатолий Петрович. У меня вопрос по закрытию единственной платной охраняемой стоянке в Буче в пользу строительства супермаркета Новус. Будет ли предложена какае-то альтернатива где можна будет оставить машину не боясь о снятых колесах и битых стеклах?. Эти случаи процветают в Буче причем без наказанно.
    Минулого місяця пан мер відповів:
    Щодо цивілізованих місць-стоянок в Бучі. Плануємо облаштувати одну по вул. Б. Хмельницького (біля котельні) на 180-200 машин, другу - по Н. Шосе (біля ТЦ "Модуль") з аналогічною кількістю.

  9. #23
    Пользователь

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    22.09.2011
    Сообщений
    5

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от nasa Посмотреть сообщение
    И еще вопрос:"Напротив парка, по той же улице Р.Люксембург, производится чистка леса. Скажите пожалуйста, что планируется быть на этой территории?" Спасибо
    По поводу земли мэр уже отвечал
    Відповідь Федорука А.П.:Заходьте на сайт Держкомзему і дивіться відповідь.
    Да в частной собственности уже лес напротив парка по Розы Люксембург http://map.dazru.gov.ua/kadastrova-karta.
    Анатолий Петрович, сколько получил бюджет города от продажи этих участков?
    Последний раз редактировалось nik11; 14.03.2013 в 11:30.

  10. #24
    Местный

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    28.02.2012
    Сообщений
    16

    По умолчанию

    Анатолію Петровичу! скажіть будь-ласка, чи планується в цьому році чи в загалі, встановлення світлофора на перетині бул. Б. Хмельницького та вул. Нове Шосе на трасі? дуже небезпечна ділянка пішохідного переходу (мабуть всі пам'ятають нещасний випадок що нещодавно трапився...), та й не тільки для пішоходів, на машині теж важко виїжджати на трасу, дуже великий потік машин.

  11. #25
    Местный

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    30.04.2010
    Сообщений
    66

    По умолчанию

    1. Бучанське УЖКГ винесло на обговорення збільшення тарифів за свої послуги для мешканців міста. Зрозуміло, що це зроблено після погодження з Вами. Повідомляю Вам та всім читачам, що УЖКГ не в повній мір надає свої послуги на протязі останніх мінімум 10 (десяти) років, а саме не прибирає сніг у дворі, не прибирає під'їзди будинків, не проводить ремонт у будинках. Це може підтвердити мешканці будинків по вул. Польова, 22, 24 та 26. Тобто по закону УЖКГ повинна компенсувати мешканцям плату за неякісні послуги за мінімум 3 (три) роки. Коли це буде зроблено? Ви підтримуєте збільшення тарифів для бучанців?
    2. Раніше ставив питання про отримання інформації по власникам земельних ділянок, які їх отримали протягом останніх 5-ти років. Ви відповіли, що інформацію можна подивитись на сайті Держкомзему, це не відповідає дійсності. Чи готові Ви надати цю інформацію для друкування в газеті «Бучанські новини»?

  12. #26
    Аватар для TVmama
    Местный

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    15.11.2009
    Сообщений
    54

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Linkin Park Посмотреть сообщение
    1. Бучанське УЖКГ винесло на обговорення збільшення тарифів за свої послуги для мешканців міста. Зрозуміло, що це зроблено після погодження з Вами. Повідомляю Вам та всім читачам, що УЖКГ не в повній мір надає свої послуги на протязі останніх мінімум 10 (десяти) років, а саме не прибирає сніг у дворі, не прибирає під'їзди будинків, не проводить ремонт у будинках. Це може підтвердити мешканці будинків по вул. Польова, 22, 24 та 26. Тобто по закону УЖКГ повинна компенсувати мешканцям плату за неякісні послуги за мінімум 3 (три) роки. Коли це буде зроблено? Ви підтримуєте збільшення тарифів для бучанців?
    Будинки 6 і 8 вул.Енергетиків приєднуються.
    І ще в повідомленні сказано, що тарифи піднімають задля ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ послуг - прошу конкретики, ЩО САМЕ стане якіснішим?

  13. #27
    Аватар для Stalker
    Местный

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    11.12.2007
    Адрес
    тута
    Сообщений
    920

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от TVmama Посмотреть сообщение
    Будинки 6 і 8 вул.Енергетиків приєднуються.
    І ще в повідомленні сказано, що тарифи піднімають задля ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ послуг - прошу конкретики, ЩО САМЕ стане якіснішим?
    Комсомольская 15 и 10 тоже присоединяется....
    Не говори мне что делать, и я не скажу тебе куда идти!!!!

  14. #28
    Пользователь

    Статус
    Оффлайн
    Регистрация
    01.02.2013
    Сообщений
    1

    По умолчанию Вопрос по поводу охраняемых стоянок автомобилей

    Цитата Сообщение от TVmama Посмотреть сообщение
    Минулого місяця пан мер відповів:
    Отвечать на вопросы это конечно хорошо, вот только не видно конкретных действий по обустройству вышеупомянутых стоянок. Где они? Стоянку на СТО собираются закрыть уже в средине следующего месяца. И дальше что??? Да сейчас морозы и люди во дворах ставят автомобили на замерзшие газоны, придет весна и все растает. Мест во дворах и так уже нет, да и не хочется прийти утром к автомобилю и увидеть его либо без колес, либо с побитыми стеклами и "вычищенным" салоном, а что самое неприятное не найти его утром вообще! Выгнать автомобили во дворы не составляет особого труда! Но ответьте тогда пожалуйста: Кому мешает существующая стоянка? Зачем нам в городе очередной супермаркет, который является далеко не дешевым! Где обещанные охраняемые стоянки?

Похожие темы

  1. Велодень 2013 25 травня
    By Maks in forum Вело - спорт / туризм и велоотдых
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 27.05.2013, 22:39
  2. ДИВОГОНКА 01.06.2013
    By avk in forum Вело - спорт / туризм и велоотдых
    Ответов: 0
    Последнее сообщение: 11.05.2013, 12:10
  3. 2013 год - год Змеи - Как встречать?
    By Aндрей in forum О разном + флуд + ЧАСТНЫЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 16.12.2012, 23:56
  4. Як залишити питання на форумі
    By ОДПІ in forum "Ірпінська ОДПІ консультує"
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 19.10.2012, 09:27

Ваши права в разделе

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •