Страница 7 из 14 ПерваяПервая 1234567891011121314 ПоследняяПоследняя
Показано с 85 по 98 из 189.

Тема: Нові драконівські тарифи на опалення та воду

Пользователь

Статус
    Оффлайн

По умолчанию Тарифи

Відповідно до викладених листів виникають питання до КП "Теплокомунсервіс"
    Чим Ви керуєтесь коли підвищуєте тарифи?
    Де калькуляція?
    Де погодження нових тарифів із споживачами послуг (відповідно до умов договору)?
    Де додаткові угоди на теплопостачання та підігрів води?

Питання Бучанській міській раді:
    Де обіцяне оприлюднення калькуляції нових тарифів?

Шановні мешканці немовчіть, інакше "Я почую кожного" нікокого не почує.

Местный

Статус
    Оффлайн

А шо тут скажеш?

Местный

Статус
    Оффлайн

Погодьтесь, що плату підвищили, а топлять-то поганенько. Явно не "на всі гроші". Все ж таки, віднісши таку суму в сберкасу, хочеться вдома комфортного тепла, а не шукати теплі капці.

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Шановні мешканці доводжу до Вашого відома, що на адресу мешканців буд 59Б вул.Пушкінська надійшов лист від Прокуратури м.Ірпінь, що ними (Прокуратурою м.Ірпеня ) Виконавчому комітету Бучанської міської ради внесено протест від 18.11.2010 року з вимогою про скасування Рішення Виконавчого комітету Бучанської міської ради від 06.10.2010 "Про затвердження тарифів ...." як такого, що не відповідає вимогам Законів України "Про житлово-комунальні послуги" та "Про теплопостачання". Таким чином мііською радою на протязі 10 днів має відбутись сесія БМР на якій буде прийнято рішення про скасування рішення Вик.ком БМР або рішення про оскарження протесту Прокуратури м.Ірпеня, тому нам потрібно активізувати свої дії та відстояти свої права. Терміново зустрічайтесь із депутатами за яких голосували, вимагайте від них підтримати Вас так, як Ви їх підтримали, запрошуйте пресу, НЕ МОВЧІТЬ!!!
    Від мене особисто і від мешканців м.Буча висловлюю щиру подяку Прокурору м.Ірпеня старшому раднику юстиції П.Оніщенку та всім працівникам прокуратури м.Ірпеня за захист прав та свобод громадян України.

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Доброго дня, шановні сусіди по регіону!

маємо подібну ситуацію в Ірпені, до того ж нам взагалі відключили теплопостачання у новобудові, нібито за борги...
    http://mycityua.com/news/city/2010/12/06/161401.html
    http://dosye.com.ua/news/2010-12-06/...oplenija/4445/

прошу поділитись досвідом у боротьбі зі свавіллям чиновників,
    а також відправити зразок індивідуальної заяви, щодо підвищення тарифів на опалення.

дякую!

дякую!

Местный

Статус
    Оффлайн

Добрий день

Зразок заяви Ви можете знайти в моєму пості вище. Досвід боротьби поки не великий, але потрібно з ними воювати - інакше обдеруть нас до останньої нитки.
    www.vedmedyk.com - Интернет магазин детской одежды "Ведмедик". Буча, Ирпень, Киев

Местный

Статус
    Оффлайн

Сьогодні сесія БМР.
    Цікаво, де можна дізнатись про рішення (якщо воно буде) щодо тарифів?

Местный

Статус
    Оффлайн

Сесія мала відбутися сьогодні о 10.00 годині. Ініціативною групою були розвішені оголошення про це. І хто міг, той мав прийти під Будинок культури, де мала проводитися сесія БМР. Як тільки будуть якісь новини, я відпишусь
    www.vedmedyk.com - Интернет магазин детской одежды "Ведмедик". Буча, Ирпень, Киев

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Привет уважаемым жильцам форума!!!!!
    в Буче есть еще неблагоприятные места по отоплению жилых помещений. Так на ул Новое шоссе д.7,д.5 и д.3 все тепло забирает супермаркет "ЭКО0маркет". В квартирах 9-12 градусов тепла, а люди молчат.Наиболее крикливым пан Федорук пообещал, что в эти выходные будеттепло в квартирах - Проблему решит какой-то дополнительный насос. Но очевидно нас в очередной раз надули --- никто и не думает ставить насос, исправлять ситуацию ----полный капец, а люди молчат.

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Хочу доповнити ініціативи, бо мені зрозуміло інший напрямок "боротьби" - ми не можемо негайно поліпшити ситуацію і безконтрольно (без створення цільового фонду, програми) фінансувати "поліпшення" не будемо. Але...
    1) ми будемо сплачувати рівно те, що нам продають за справедливою вартістю
    2) влада має надати ліцензійні умови, де забезпечується облік товару (тепла) що надається мешканцям, теплопостачальна організація надає схему лінії теплозабезпечення з її обліковими характеристиками, кількість будинків, квартир
    3) складається базова калькуляція з зрозумілими і прозорими розрахунками структури розрахунків вартості оплати, коефіцієнта опалення будинку
    4) ніяких дво-ставкових тарифів, бо як виявилося - це махінація, де тариф виявився прихованою загальною вартістю, договірну калькуляцію якої від імені мешканців відстоювати нікому, а підприємства-теплопостачальники ЗА ТРИ МІСЯЦІ не склали не одного протоколу переговорів з приводу наболілої проблеми, нібито - ми для них не існуємо.

Так що там прийняла сесія міськради з приводу протесту прокурора?

Местный

Статус
    Оффлайн

Добрий день

Ситуація така:

БМР певно дізналася про те, що на їх втаємничену сесію хочуть прийти їхні ж виборці і тому виконком розглянув протест прокурора на один день раніше!
    І, звичайно ж, його відхилив. Хоча на сесії розглядались абсолютно всі питання, окрім нашого. В тому числі інші "прокурорські" питання. А от наше вирішили розглянути по тихому. Отакі от слуги народу.
    Тепер прокурор має подати на них до суду. Та чи подасть.... Питання риторичне

З приводу двоставкового тарифу. В наших будинках (Б.Хмельницького 6 та нове Шосе 16) є можливість поставити індивідуальні лічильники, так як "стояк" не проходить через усі квартири, а знаходиться в загальному коридорі. І до кожної квартири йде своя труба. Я навіть встановив цей лічильник за 3500 грн.
    Але я все одно маю платити цю бандитську абонплату! Майже 300 грн на місяць, навіть влітку! З якого дива? На воду, на електроенергію теж стоять лічильники і ми ж не платимо ще й абонплату за квадратуру. Це нонсенс. Я маю платити тільки за фактично спожите тепло. Так от з початку опалювального сезону (поливина жовтня та листопад) в мене навіть гігікалорія не набігла. Навіть за їхнімі скаженими тарифами це близько 200 гривень. Але абонплати я маю сплатити близько 400 гривень!
    Я якби не було лічильника, то 1400 грн!
    Мені навіть важко уявити які надприбутки отримує Теплокомунсервіс і скільки з цього відкатів йде зацікавленим особам.
    Вони нас мають просто за бидло, вибачте на слові. На виборах вже перевірили - "проканає" все, що вони захочуть...

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Цитата Сообщение от Khytryi Посмотреть сообщение
    Добрий день

Ситуація така:

БМР певно дізналася про те, що на їх втаємничену сесію хочуть прийти їхні ж виборці і тому виконком розглянув протест прокурора на один день раніше!
    І, звичайно ж, його відхилив. Хоча на сесії розглядались абсолютно всі питання, окрім нашого. В тому числі інші "прокурорські" питання. А от наше вирішили розглянути по тихому. Отакі от слуги народу.
    Тепер прокурор має подати на них до суду. Та чи подасть.... Питання риторичне

...
    Треба йому допомогти, а виконкому НЕДОВІРА!

Местный

Статус
    Оффлайн

Цитата Сообщение от Khytryi Посмотреть сообщение
    Але я все одно маю платити цю бандитську абонплату! Майже 300 грн на місяць, навіть влітку! З якого дива?
    Добавлю еще от себя.
    Двухставочный тариф, скорее всего, имеет право на существование. Зададимся вопросом: а в каком случае? Наверное, если теплоснабжением занимается какая-нибудь ТЭЦ. Летом, при выключенном отоплении они занимаются ремонтами своего оборудования, теплосетей и т.п.
    А если наша крышная котельная в теплое время Теплокомунсервисом по полгода закрыта на замок, то тут уж извините - подвиньтесь! Хоть бы она горячую воду производила, то еще можно как-то абонплату считать оправданной. А так, как у нас - ничего не делать - а бабло рубить - это круто, это "по-нашему".
    А ведь еще и повысили абонплату почти в 2 раза, хотя подорожавший в 1,5 раза ГАЗ туда не входит!
    Видать, не хватает кому-то на мерс или на хатынку.

Очень показателен пример с Тарасовской 10-Д, где индивидуальное газовое отопление и горячая вода, а не какой-нибудь Теплокомун...
    Цитата Сообщение от Yuriyarh Посмотреть сообщение
    150-200 грн. в месяц -это за отопление, горячую воду и за газ плиту! Метраж кв. 55кв.м!
    Последний раз редактировалось Sandr; 14.12.2010 в 10:22.

Местный

Статус
    Оффлайн

Цитата Сообщение от Sandr Посмотреть сообщение
    Двухставочный тариф, скорее всего, имеет право на существование. Зададимся вопросом: а в каком случае? Наверное, если теплоснабжением занимается какая-нибудь ТЭЦ. Летом, при выключенном отоплении они занимаются ремонтами своего оборудования, теплосетей и т.п.
    Тут я з Вами не погоджусь.
    При встановленому лічильнику я плачу виключно за тепло, яке було надано. Тобто за надану послугу. Давайте порівняємо з водою та електроенергією - теж саме. Ви ж не платите за квадратуру?

Вони ж за цю абонплату не будуть мені лагодити батареї чи ще щось. Тобто залежності від "метрів", кількості батарей, довжини труб у квартирі просто не існує. Є забрана вода з системи певної температури і віддана в ту ж систему через то й же один кран трохи нижчої температури (незалежно від кількості кімнат, все одно один кран). Сама по собі оплата за лічильником (вода, електроенергія, будь-що) вже включає в себе всі витрати виробника.

Максимум, в чому може бути різниця - кількість води, яка проходить через квартиру. Але різниця тільки в першому разі, коли вода набирається у систему. Далі (весь рік) різниці немає. І за це я маю платити цій банді більше 3000 грн на рік абонплати?! Дорога водичка виходить. Боржомі буде дешевше залити в батареї...