Страница 5 из 14 ПерваяПервая 123456789101112 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 57 по 70 из 189.

Тема: Нові драконівські тарифи на опалення та воду

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Шановні мешканці міста Буча від імені мешканців буд. вул Пушкінська 59Б повідомляю, нами було написано індивідуальні заяви на адресу КПП "Теплокомунсервіс" про те, що ми відмовляємося сплачувати за послуги надання теплоенергії за новими тарифами, оскільки затверджені тарифи ми вважаємо економічно необгрунтованими (ціна на газ виросла на 50%, складова газу в собівартості 30% (відповідно до інформації з інших котелень), також питання щодо витрат які закладено в структурі тарифу, абонплата?) також ми звернулись до Генеральної прокуратури, Державної комісії контролю за цінами та Антимонопольного комітету, Прем'єр-міністра України та Презедента. У разі якщо Теплокомунсервіс нам не надасть відповіді на поставлені в листі питання, а також не встановить обгрунтовані тарифи погодивши із мешканцями ми будемо подавати позов до суду.
    В звязку з вищевикладеним прошу відстоювати свої права, об'єднуйтесь та не здавайтесь.
    Давайте об'єднуватись, пишіть.

Местный

Статус
    Оффлайн

Цитата Сообщение от fisher98 Посмотреть сообщение
    В звязку з вищевикладеним прошу відстоювати свої права, об'єднуйтесь та не здавайтесь.
    Давайте об'єднуватись, пишіть.
    Добрий день
    Ви могли б мені скинути драфт всіх заяв? Я міг би їх роздати мешканцям будинків Б.Хмельницького 6, Нове Шоссе 16? Свій e-mail зараз напишу Вам в ЛС
    www.vedmedyk.com - Интернет магазин детской одежды "Ведмедик". Буча, Ирпень, Киев

Местный

Статус
    Оффлайн

Я з Б.Хмельницького 6. ДАвайте активність проявляти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Местный

Статус
    Оффлайн

Цитата Сообщение от Михась Посмотреть сообщение
    Я з Б.Хмельницького 6. ДАвайте активність проявляти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
    Я тільки за. Відписався Вам в ЛС
    www.vedmedyk.com - Интернет магазин детской одежды "Ведмедик". Буча, Ирпень, Киев

Местный

Статус
    Оффлайн

какие тарифы новые будут на Б.Хм за воду и отопление?

Местный

Статус
    Оффлайн

какие тарифы новые будут на Б.Хм за воду и отопление?
    Мабуть такі ж як і по всій Бучі:
    http://www.bucha.com.ua/index.php?newsid=1151067888

За опалення взимку (без лічильника) 8,20 грн за м.кв. Це 820 грн! за 3-х кімнатну квартиру. І влітку 2,70 грн за м.кв - не зрозуміло за що...

За моїми дуже приблизними підрахунками загальна площа квартир в нашому будинку (Б.Хм.6) складає 17000 кв.м. Тобто тільки абонплати якесь ТОВ (не КП!) отримує більш ніж 500 000 гривень на рік! Це з одного будинку! І це ще не враховуючи дуууже завищений тариф за безпосереднє опалення.

А підігріву води немає як такого...

Местный

Статус
    Оффлайн

Хто ставив теплові лічильники в житлове приміщення? Як це робиться? Що фактично платиться? Усе що знаєте - пишіть.

Местный

Статус
    Оффлайн

Усе що знаєте - пишіть.
    я ставила года 3-4 назад. Сначала написала заявление в ЖЭК, потом поехала в фирму (название не помню, в Киеве она, находится на Подоле) которая занимается установкой этих счетчиков.
    В этой фирме мне дали разрешение (или это называется договор), которое я отвезла в ЖЭК - оттуда уже получила разрешение на установку. Сам счетчик стоил 1500 грн, но больше я им ничего не платила, установка типа входила в эти 1500 грн, приехали работники той фирмы и всё установили.
    Но потом я еще 2 недели ждала работников с Теплокомусервиса, что б опломбировали счетчик.
    В итоге он окупился за 2 года, может даже чуть меньше.

Местный

Статус
    Оффлайн

Сколько кв метров квартира и сколько каллорий набегает в месяц зимой?

Местный

Статус
    Оффлайн

60 кв.м.
    в месяц выходит меньше 1 Гкал., потому что ухожу - выключаю счетчик

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Доброго дня, для початку пропоную зустрітись та обговорити загальні питання, бажано провести загальні збори мешканців будинків щоб визначити їх підтримку, як що є інші пропозиції то надсилайте повідомлення. Коли ми проводили загальні збори мешканців то були представинки будинків по вул. Богдана Хм.
    Щодо лічильників теплоенергії то в нашому будинку стоїть загальний лічильник для всього будинку.

http://gro-za.io.ua/
    На цьому сайті багато відповідей на проблемні питання.

Местный

Статус
    Оффлайн

призначайте зустріч в вечірній час, будемо вирішувати

і краще не затягуйте , "как говорит наш дорогой шеф "куй железо не отходя от каси"

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Щодо питання зустрічі, я пропоную зустрітися в завтра о 20.00 біля входу до стадіона або надавайте свої пропозиції та у разі згоди відпишіться.

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Я так понимаю приходить могут все желающие,не только проживаюзие на ул. Хмельн. Я живу на Тарасовской и тоже не согласна с новыми тарифами