Страница 1 из 4 1234 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 14 из 52.

Тема: питання меру - березень 2013

Статус
    Оффлайн

По умолчанию питання меру - березень 2013

"питання Бучанському меру - березень 2013 року"

У цій темі будь-який зареєстрований Користувач бучанського форуму може задати соціальне питання або залишити побажання для вирішення деяких проблем нашого міста.

Он-лайн відповідь мера Федорука Анатолія Петровича планується на 15~20 березня (уточнюється).

Вимоги до питань:

- Запитання повинні бути логічно сформовані, де чітко визначена суть проблеми і питання винесено окремим реченням.
    (це збільшить час для відповіді на ваше запитання, і зробить його більш конкретизованим)

- Бажано, до кожного вашого повідомлення, додавати "ваш вік" і реальне "ім'я", будь ласка вказуйте.
    (це допоможе зрозуміти складність питання і при публікації в газеті "Бучанські новини" будемо вказувати ім'я, а не нік_нейм)

ознайомитися з попередніми темами "Запитання меру" можна в архіві рубрики..>>
    остання попередня тема "питання Бучанському меру - січень 2013 року">>

.

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Добрый день.
    Огромное спасибо, Андрей, за новую открытую тему.
    Уважаемый Анатолий Петрович! Обращаемся к Вам с большой просьбой помочь нам, в решении нескольких вопросов.
    Оплачивая в Бучанский ЖЭК за услуги, должны ли мы получать их в полном обьеме?
    Просим Вашего влияния на данную хоз.структуру.
    Моя семья живет в новостройке по ул.Новое Шоссе 16.
    Оплачивая ежемесячно до 20 числа тек.мес.в ЖЭК за услуги - не получая их!!!!!! Вот пример: с 03,12,2012г. - 28,12,2012г. ежедневно делаю заявки ( я и еще 2-3 человека с нашего дома) на аварийку по тел 25-790, что у нас во дворе не горят фонари уже почти месяц ( с 11 месяца), с лета когда начало по раньше темнеть - никто не вкручивает лампочки по лестничной площадке ( а там всего лишь нужна 1 лампочка), снег во дворе ни одного раза не прочищался трактором ( и это 100% гарантия).Я каждый день гуляю с ребенком на улице, во дворе и тяжело "тянуть" коляску по дороге. Только дворника видно одного днями, но он же не будет проезжую часть прочищать лопатой, не логично. Я звонила делала заявки, на что диспетчера уже знали мой голос и говорили, что пол журнала моих заявок. Начала звонить в приемную, Разговор с Ларисой Анатольевной заканчивался не утешно. Ее ответ был " Я проконтролирую", на след день "Электрик к Вам выехал", а на третий день "Заявка закрыта". Ни фонарей ни лампочек ни трактора мы во дворе не увидели. Приходили ко мне домой 4 электрика, спрашивали, что у меня не горит. Я им рассказываю проблему - они говорят "Хорошо, сделаем". И ..... У нас за декабрь в 2х дворах были разбиты стекла в машинах и украдены ценные вещи, в более чем 5 машинах. Милицию вызывали и никто никого не нашёл. У нас и в хозяина в соседнем подъезде поснимали колпаки с машин, дворники. С 03 января до 04 февраля фонари горели...происшествий не было...На вчерашний день - фонари не горят! Я понимаю что может для Вас эти вопросы не столь актуальны, как для нас, жителей 16 дома, но просим Вас повлиять на ЖЭК. Может после этого, перед тем, как кто-то будет закрывать созданную заявку в аварийке, не выполнив ее, понесет ответственность.
    Последний раз редактировалось planeta; 15.02.2013 в 18:15.

Пользователь

Статус
    Оффлайн

В нашем подьезде Новое шоссе 16, под. №3 предусмотрено место для консьержки, есть отдельная комната, при входе в подьезд.
    Были в ЖЭКе просили ключи от той комнаты - чтоб ставить там коляски и дет.велосипеды ( как это делают жильцы всех 4х подьездов в нашем доме). Но сказала Лариса Анатольевна, что там живут лифтёры. Спросив на долго ли они там - ответила " До ноября, ну до нового года точно сьедут!". В декабре ходили, она сказала " А где же им жить, не на улице же. И они живые люди - хотят кушать тоже.!". Они живут там по сег.день. Мы, как жители своего подьезда, имеем ли право взять в свое пользование данное помещение? Кому оно принадлежит? И правомерно ли работники ЖЭКа в нем живут (готовят кушать, открывают домофон незнакомым людям, хорошо что хоть перестали курить в средине помещения, после наших многочисленных просьб в письменном виде). Заранее Вам благодарна за ответ.

Местный

Статус
    Оффлайн

Анатолій Петрович,
    чи можна заборонити в’їзд фур та багатотонного автотранспорту (10-25т) до міста взагалі, або хоч з 7 до 22години?
    Інакше асфальт по вулицям Нове шоссе, Шевченка (М07), Вокзальна доведеться латати щороку.
    Чи є проект будівництва окружної дороги, щоб пустити вантажний транспорт в обхід міста?

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Добрый день , Анатолий Петрович! Спасибо Вам за ответы в феврале месяце. Но, хотелось бы в ответах услышать не общие фразы , а конкретные даты исполнения работ.К сожалению у меня лично сложилось впечатление, что отвечали не Вы лично,а девочка секретарь. Повторю свой вопрос ,когда в Лесной Буче будут наводить порядок ? Это и недостроенная канализация с открытыми люками , перерытые дороги ,непонятно зачем убранные мусорные баки . Вы видели эти горы мусора? Сейчас мороз , а когда потеплеет,что нас ожидает? Заранее спасибо за ответ

Местный

Статус
    Оффлайн

Добрый день!
    Надеюсь уже было проведено оперативное собрание, и Вы можете дать ответы на мои вопросы того месяца:

1. Зима пришла 1 декабря, по ул. Тарасовской дворники первую неделю вообще не чистили снег на тротуарах и не посыпали песком, из-за чего было много падений. Возле дома 10Д стоят мусорные баки, на этой площадке снег ни разу не чистили до сих пор, из-за чего она превратилась в ледяной каток толщиной 20см, по которому ходить очень опасно. Почему не были готовы к зиме? Я понимаю дворники не всесильны, но их количество явно уменьшилось, а техники не добавилось!

2. Фонари. Я выхожу из дому в 6,45, и в это время гаснут фонари (ул. Тарасовская). Почему не изменялось время их гашения ни осенью, ни зимой. Дождь, снег, лед а идти нужно вслепую. ул. Полтавская - удобно добираться до дома с остановки Лесничество, ладно что она без тротуара, но она не освещается совсем, хоть фонари и стоят. Что это за экономия города на лампочках и электричестве!

3. Платформа Лесная буча. Ремонт, который якобы делали летом - это набросали сверху в ямки и трещины асфальт, попрыгали на нем и все. Через неделю пошел дождь и все начало смывать водой. Зачем выбрасывать деньги на ветер, подумайте про качественный ремонт. Дорога от платформы до дорожки в парке отсутствует, мелкие камни и песок на которых постоянно подворачиваешь ноги, в дождь там грязь, в снег скользко и аналогично там нет освещения!

4. Наш вокзал. Планируется ли сделать современный, качественный переход, потому что это тихий ужас. В зимнее время его чистят один раз в неделю. Он не удобен и опасен для пожилых людей и молодых мам. Как женщинам переносить детей, коляски по ступенькам на платформе, по разбитым плитам между рельсами, узкому и крутому пандусу. Та конструкция которая выстроена и называется ж/д переходом, Вы считали количество ступенек, как туда взобраться женщинам с коляской, и пенсионерам с их здоровьем? Что там твориться зимой, представить страшно, так как даже платформа не вся убирается. Вариант с колясками переходить по переезду для машин, но там нет тротуара и нет зебр.

5. Бездомные собаки. Их количество растет, не задумывались ли Вы о приюте для них где-то на окраине города? Давайте будем первыми в стране, кто построит приют европейского класса, нужно же кому-то начинать. Предлагаю поставить в магазинах по городу ящики для пожертвований на стерилизацию, вакцинацию собак, и все это должно контролироваться Вами.

6. Количество наркоманов в Буче пугает! Почему у нас нет своего отдела по борьбе с наркоманией! Читала отчет бучанских правоохранителей, 20 возбужденных дел за год связанных с наркоманией, это капля в море. Нет патрулей по городу, видеокамер на улицах. Я застала двух наркоманов на лестничной клетке, и не знала что делать, кому звонить?

7. Лето прошлое было очень жарким, думаю и это будет таким же. Стыдно в нашем городе имея свои водоемы не иметь ни одного культурного пляжа. Для этого надо лишь убрать территорию (настаиваю на привлечение на субботники старших классов из школ, в воспитательных целях), проверить качество воды, привлечь водолазов для чистки дна, привезти песок и мусорные баки.

8. Сосновый лес - это главная достопримечательность нашего города. Но чиновники об этом забыли, раздавая участки под застройку (у нас хватает пустых полей). Осенью на нашей улице (Тарасовская) возле бювета спилили и вывезли около десятка здоровых сосен, а сухие остались. Почему нет инстанции или человека, который нес бы за это ответственность, и штрафовал нарушителей?

9. Будет ли запущена и когда маршрутка на Киев через Ирпень?

Хотелось, чтоб лица отвечающие за выполнение, оказания тех или иных услуг для нашего города несли ответственность за свою работу!
    После такого колличества замечаний, им делали ВЫГОВОР, а в случае повтора жалоб УВОЛЬНЯЛИ!!!
    Они должны дорожить своей работой, и стараться выполнить ее качественно!
    С уважением Светлана.

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Анатолій Петрович, чому рахунки за опелення приходять від КПП(Комунально-побутове підприємство) Теплокомунсервіс, а насправді - ПРИВАТНЕ КОМУНАЛЬНО-ПОБУТОВЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНСЕРВІС"?
    Коли будуть переглядатися тарифи на опалення, тому що платити на протязі року приватному підприємству абонплату, маючи на даху багатоповерхівки власну котельню, за яку я сплачував кошти, якось не дуже хочеться, та й вартість Гкал не може бути для всіх однаковою.

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Добрый день Анатолий Федорович!
    У меня несколько к Вам вопросов:
    1. Тротуары. Многие жители города возмущены отсутствием асфальтированного тротуара вдоль оживленной Варшавской трассы, это ул. Шевченка и Новое Шоссе. Если в летний период года «так называемый тротуар» - это вытаптанные тропинки, то зимой это проваленные следы в сугробах от очищенной от снега проезжей дороги. А если дождь и таяние снега, то вдоль трассы пройти вообще невозможно. Мало того что приходится идти по оживленной трассе, так еще с ног до головы обрызганный. А вдоль трассы ходят все, и не только взрослые, но и дети в школу, мамы с детьми в колясках или в санках. Идти просто невозможно. Это мало того что не комфортно, а еще и опасно. Асфальтированный тротуар очень необходим вдоль такой оживленной трассе. Буча — город, а не пгт. Это лицо города.

2. Освещение. В декабре месяце по ул. Революции был обрыв кабеля. Упала сосна. До сегодняшнего дня кабель весит оборванный, освещение начинается с середины улицы. А участок улицы от ул. Шевченка до ул. Малиновкого не освещается. Дайте, пожалуйста, распоряжение Ирпенскому РП отремонтировать данный участок кабеля.

3. Детская площадка. Очень хотелось чтоб в Лесной Буче была хорошая, современная детская площадка. Детская площадка, которая на ул. Малиновского в ужасном состоянии. С маленьким ребенком просто негде гулять. Было бы хорошо, если организовать детскую площадку возле школы №2 или возле Храма святых апостолов Петра и Павла.

4. Мусор. Возвратите мусорные баки в Лесной Буче!!! Некоторые жители Лесной Бучи выставляют мусорные пакеты не завязанные и где-угодно. Собаки перерывают мусорные пакеты растаскивая мусор. Мусор вывозится один раз в неделю. Работники КП ЖЭК забирают только завязанные мусорные пакеты и только в определенных местах. Разбросанный мусор остается валятся на земле. Часто такую картину можно наблюдать возле остановки городского транспорта «Шашлычка». Это полная антисанитария.

Местный

Статус
    Оффлайн

Здравствуйте Анатолий Федорович!
    1. Скоро будет 3 летний юбилей открытого люка по ул.Кирова (бывшее АТП). Снег в полметра на тротуаре полузасыпал яму, люди вставили туда ветку, чтобы в темноте не провалиться.
    2. Решите в конце концов вопрос о местной достопримечательности Стеколки - луже по ул.Кирова. Под проезжей частью есть коллектор отвода вод из оврага и с дороги. На дороге есть решетка, но на моей памяти уже 10 лет ее не чистили. Последний раз водосток чистили, когда кто-то из высокопоставленных гостей заглох посредине лужи. Сейчас тает снег и глубина местами да 40 см, а в луже еще и яма в асфальте.
    3. Количество наркоманов - это отдельный разговор. На Стеколке шприцы везде. А курьеры ездят нестесняясь. Недавно даже два замерзших "подснежника" соседи под забором нашли. Может пора потревожить покой милиции.
    4. Очень наболевший вопрос о транспорте. Особенно для Стеклозаводской. Если центр и Лесная Буча хоть как-то обеспечены, то Стеклозаводская - это остров отдельно от материка. 19 и 11 - загадочные маршруты, иногда (чаще) виртуальные. 381С - раз в 20 минут. Можно ли пустить маршрутки по Кирова через Ирпень на Киев. Это больной вопрос для всего микрорайона так, как на Стеколке нет ни поликлинники, ни школы (только начальная), детей в садик и школу тоже везут маршруткой. Бучанские электрички до нас не доходят. Из Киева тоже выехать в час пик проблема так, как садится Буча (центр) и Лесная Буча, и маршрутка полная.
    Спасибо.
    5. Недавно была в Глухове. Там есть интересый обычай. Местные фирмы или семьи ставят в парках именные скамейки (табличка на спинке). Все одинаковые, но они берут на себя их содержание. Местные жители очень поддерживают это. А молодежь сама теперь следит за своими "семейными" скамейками. В парках не заметила ни одной поломаной или некрашеной. Может и нам в городе перенять этот опыт и не только по скамейкам (качели, площадки и т.п.).

Местный

Статус
    Оффлайн

Доброго дня.
    Питання, які я задав в темі "Вопросы меру - Декабрь+ 2011", нажаль, ще актуальні і відповіді на них не було надано. Тому продублюю:

1. Встановлення лічильника (якщо процедура виконана в установленому законодавством порядку) означає, що розрахунок спожитого тепла здійснюється саме по ньому. Якщо ви цього не зробили (або встановили самостійно і лічильник не прийняли на облік), то й результат відповідний.

Лічильник встановлено в установленому порядку, Теплокомунсервіс і не заперечує це (прийнятий на облік). Але розрахунки вони все одно проводять так: спожиті ГігаКалорії + абонплата.
    На скільки я зрозумів з Вашої відповіді їхні дії протизаконні і я маю платити по одноставковому тарифу?

Доповнення від 2013: в минулій сесії питань до мера Ви сказали, що планується введення одноставкового тарифу. Чи буде перерахунок за незаконну абонплатутим у кого встановлений лічільник?

2. Бульв. Б. Хмельницького, 2,4,6 – це найбільший фінансовий колапс для всієї системи житлово-комунального забезпечення нашого міста. Тільки по теплу заборгованість по кожному з цих будинків сягає понад 300 тис. грн. То говорити про те, що в нових багатоповерхівках «БУЖКГ» повинне прибирати і робити ремонт – трохи некоректно.

Не зовсім зрозуміло до чого тут заборгованість по теплу. Послуги з теплопостачання надає приватна компанія Теплокомунсервіс, яка не має ніякого відношення до житлово-комунального господарства Бучі.
    Мова йде саме БУЖКГ. Ми справно сплачуємо за їхні послуги, але практично нічого за це не отримуємо.
    Ми не просимо робити євроремонти в під'їздах. Прибирати хоча б раз на тиждень - це не такі вже великі витрати. Але це б значно покращило стан будинків.

Доповнення від 2013: У будинку так ніхто не прибирає і взагалі нічого не робить. Ми у приватному порядку доплачуємо за прибиральницю. ЖЕК не вставив жодної шибки. Сніг у дворі не прибирався. Енергетиків вичищали до асфальту, а у нас навіть жодного разу трактор не проїхав.

Так за що ми платимо ЖЕКу? За вивезення сміття?

3. Новий шедевр - як ще заробити грошей з наших будинків. Платний ліфт.
    Це звичайно правильна ідея - платити за те, скільки разів ти проїхав. Але ж реалізація! СОВОК і жадібність. Інших слів немає.

Сьогодні вдень ми виявили, що ліфт приїзджає на поверх, але не їде. Подзвонили в аварійну. І нам сказали, що від сьогодні ліфт платний!
    ЖОДНОГО оголошення не було.
    Питання: чому про це не сповіщаюсть? Судячи з інших постів на цьому форумі - це практика, а не виключення.

Дружина поїхала в ЖЕК і ій сказали, що картки закінчилися.
    Питання: це нормально? Вводити карткову систему у під'їзді на 96 квартир і не мати достатньо карток? Тільки після вимоги знайти картки - вони знайшлися. О диво.

Вартість. 37 копійок за поїздку. Чому не 10 гривень? Чи 20? Звідки ця цифра? За нашими розрахунками наша сім'я за місяць буде платити близько 100 грн. За рік 1200. В секції 96 квартир. Відкинемо перші три поверхи 78. Нехай в середньому буде навіть 75 грн (хоча є і великі родини, і платити будуть ще більше).
    78*75=5850 на місяць з однієї секції. 70200 на рік. І це одна секція одного будинку.
    Питання: а це не занадто? За ці гроші кожні декілька років можна ставити новий ліфт.

Доповнення до питання про ціну: виявляється в Бучі просто зробили один тариф для всіх. Без урахування кількості квартир і поверхів.
    Такий розрахунок нам надали: обсуговування ліфта обходиться десь у 360 грн на місяць (приблизно, точної цифри не пам'ятаю). Так от при розрахунку тарифу оперували цифрою в 19 людей.
    Невже ж можна використовувати одну й ту ж калькуляцію на будинок на 5 і 16 поверхів? На нашому поверсі проживаю як мінімум 15 людей. Житлових поверхів - 15.

Один в один повторюється історія з Теплокомунсервісом. Ви в минулому місяці сказали, що нарешті буже введений одноставковий тариф і буде розділення по районам (я все ж таки сподіваюсь, що для будинким КМБ тариф буде значно менший. Як ніяк у нас нова котельня і комунікації). Так невже нам тепер треба буде ще воювати і за ліфти? Чому не можна одразу зробити все по людськи?
    Я розумію, що ЖЕКу легше всім встановити один тариф і не заморочуватися. Але людям від цього не легше.

Невже треба цими негативними моментами псувати всі позитивні сторони Бучі? Декілька ложок дьогтю в бочці меду.

З повагою, Сергій
    Последний раз редактировалось Khytryi; 27.02.2013 в 10:46.

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Доброго дня. А щось більш доречне, чим ці ліфтові картки, проїзд по яким коштує 0,37грн, придумати не можливо було.
    1. Чим обгрунтована така сума проїзду?
    2. Яка середня ціна обслуговування ліфту за рік, якому 3 роки? Адже що ліфту 25 років, що 3 - проїзд коштує однаково по Бучі.
    3. Підключили ліфт на карткову систему. Захворіла дитина, якій немає року, викликала лікаря. І що далі... або лікарю підійматись на 16 поверх по східцям або вдягати 3х місячну дитину з температуровпонад 39 і спускатися забирати лікаря???? Вибачте, але якщо лікарь так разів 10 підніметься на 10-16 поверх за день, то що це буде??? Навряд у лікарів є так багато сили й часу ходити по східцям. Як бути в такій ситуації? Чи є можливість виділити лікарям якісь безоплатні соціальні картки для таких службових потреб?

Местный

Статус
    Оффлайн

Добрий день!
    І знову питання про ліфтові картки! ПРИКЛАД: я зайшов в ліфт, розрахувався карткою за проїзд з 9 поверху спускаюся на перший, а людина яка стояла на 5-му поверсі натиснула кнопку виклику, логічно, ліфт зупинився на п'ятому поверсі, моя поїздка, яку я оплатив з 9-го поверху до першого закінчилася на 5-тому! і тут виявляється що в того хто зайшов в ліфт на 5-му поверсі НЕ МАЕ картки (наприклад: чийсь родич їз села, де ліфтів не має і про картки нічого не чув, тай не потрібна вона йому ....), ліфт "розумний", без оплати не поїде! то мені знову потрібно сплачувати ще раз проїзд щоб спуститися на перший вже з пасажиром! Такі ситуації були реально!!! Питання: систему вдосконалять чи будемо платити по два три рази за проїзд, за себе і за «того хлопця»???
    Друге питання ціна! Я згоден, що платити за користування ліфтами потрібно, але ж не таку ціну, 0,37коп. за проїзд! Абсолютно не обґрунтована! (вище Khytryi провів приблизні розрахунки!) питання, як Ви рахуєте, це адекватна ціна?
    (була абон.плата 0,29коп. за 1м2 квартири, в середньому з квартири було 20грн/на міс, а буде біля 75-100грн.! «покращення життя» в 4-5 разів!)
    П.С. за такі гроші, в ліфті повинна ще й музика грати, плазменна панель висіти щоб веселіше їхати було, і кофе або чай ліфт повинен пропонувати! :-)
    Неадекватні рішення про тарифи (і не тільки…) приймаються буквально за 1 день! А от що до відміни або виправлення, то роками добиватися потрібно і то не факт що буде результат на користь споживача…….
    В нормальних країнах при введені нових технологій їх тестують декілька років, виправляють помилки, доводять до ідеалу, а в нас як завжди, спочатку приймають, потом голову чухають і думають як виправити, а те що страждають споживачі владі і керівникам все рівно……. адже на першому місці фінансові інтереси а не проблеми населення……

З повагою!
    Олег (28р.)
    Последний раз редактировалось kordon; 28.02.2013 в 10:09.

Местный

Статус
    Оффлайн

Добридень, Анатолію Петровичу!
    Дякую за Ваші відповіді. Продовжимо діалог? Адже це діалог? Сподіваюся, ЦЬОГО разу Ви й мене почуєте:
    мешканці проти облаштування парковочних місць. Обєднуючи перше і друге скажу, що лише з розумінням жителями необхідності облаштування парко-місць в прибудинкових територіях, виходячи з реальної потреби сьогодення (а не нормативного розрахунку 70-х років минулого століття), в якійсь мірі можна зняти дану напругу.
    Скажіть, яким чином Ви "знимете напругу", облаштувавши 8 (ВІСІМ!!!) паркувальних місць на 5 багатоквартирних будинків?! + поліклініка

Бювет працюватиме, більше того там встановлено обладнення компанією "Екософт" для розливу бутильованої води.
    Автомат з платною водою - це не бювет, погодьтеся.

За майданчики -обовязково закупимо, якщо є в тому потреба.
    Особисто в мене такої потреби ВЖЕ немає - двоє моїх дітей за час Ваших обіцянок виросли БЕЗ спортмайданчика.
    А от у тих дітлахів, які й зараз змушені в теплу пору року проводити фізкультурні заняття в залі, бо облаштованого майданчика в них немає, - думаю, така ПОТРЕБА давно-давно є. Будь ласка, Анатолію Петровичу, виконайте свою обіцянку.

І новеньке запитання - щодо магазину в будинку №6 на вул.Енергетиків.
    1. Чому в мешканців самого будинку №6 і сусідніх будинків не взяли дозвіл на відкриття такої великої ПРОДОВОЛЬЧОЇ торгової точки?
    А на лист-прохання не відкривати цей магазин з підписами переважної більшості жителів немає реакції?
    2. Чому ремонтникам дозволено вантажити під вікнами й вивозити будівельне сміття ВНОЧІ?! Майже перша ночі, а під вікнами гуркіт і мати.
    3. Якщо магазину таки бути, як буде організовано підвезення й розвантаження товарів - у подвір'я? де дит.майданчик?
    4. І насамкінець ВЕЛИЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ - проконтролювати, щоб власники майбутнього магазину відновили спаплюжену клумбу під вікнами будинку №8 - зараз на місці квітника причеп для сміття, глей і грязюка.

Ми із сусідами дуже сподіваємося, що Ви прокоментуєте цю ситуацію.

Ще раз - дуже вдячна, що Ви ведете діалог з бучанцями. За останніми матеріалами сайту бачу, що наші голоси Ви почули й за багатьма питаннями минулого місяця активно працювали. Щиро сподіваюся, що так буде й надалі.

З повагою, Оксана

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Добрий день Анатолій Петрович,
    Питання по тарифу на проїзд в ліфті.
    1. Чому в нашому 5 підїзді по вул.Нове Шосе 16 на 90 квартир (відповідно ДБН В.2.2-15-2005 це 270 осіб) діє тариф 0,37 грн, який розрахований на 19 осіб (див. Додаток №2 до рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради № 246 від 19.07.2011р).
    2. Чому тариф не розрахвується для кожного підїзду окремо відповідно пункту 2.2 наказу МБ та ЖКГ України 09.11.2006р.№369 "Розрахунок вартості технічного обслуговування ліфтів у житлових будинках виконується на кожний ліфт окремо"?

Дякую