Показано с 1 по 13 из 13.

Тема: Волейбол

Пользователь

Статус
    Оффлайн

По умолчанию Волейбол

Вітаю всих
    Є велике бажання регулярно грати в волейбол, шукаю однодумців. Раніше грала в Києві в різних любительських клубах. З осені живемо в Бучі, і зараз хотілось би вияснити:
    - чи тут є люди, що займаються, тоді б охоче приєдналась
    - можливо, є бажаючі почати займатись, була б рада взяти участь в організації групи.
    Ще одне питання про місця для гри - хто знає майданчики на вулиці чи зали, розкажіть, будь ласка! Я живу недалеко від інтернату, було б чудово займатись десь поблизу, хоча місце і не обов"язкове. Або знайти однодумців недалеко - на перших порах можна було б попасуватись на стадіоні.
    Сподіваюсь, в Бучі є цінителі цієї чудової гри! І дякую за відгуки.

Местный

Статус
    Оффлайн

Oksana,

дякую за ініціативу! У самого виникало таке бажання, хоча я лише аматор, але трохи грати вмію. Надіюсь що таким найдеться місце на майданчику. Тобто +1 )
    Оскільки я не є корінним Бучанцем, то по тому де можна було б пограти - не орієнтуюсь. Але логічно почати з місцевих шкіл.

На форумі є небайдужі котрі мають вихід на фізкультурників шкіл/інтернатів, директорів?

Местный

Статус
    Оффлайн

Есть поля на школах №4, экс №7 и экс №9 - только сетку надо или подобие сетки.И можна без физруков обходится)

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Сьогодні подивилась майданчик біля 4-ї школи - цілком пристойний. Недоліки: асфальтований, має дрібні дефекти у вигляді ямок, і розмітка ледве видна. Зате рівний і вільний:) .
    Сітку я придбаю, якби тільки група набралась.
    Поки не набралось принаймні 10ти чоловік, може, будемо збиратись на розминку, попасуватись?

Местный

Статус
    Оффлайн

Oksana,

на майданчик вільний доступ? Розмітку по асфальту можна самим освіжити за допомогою звичайної білої фарби.

Местный

Статус
    Оффлайн

Цитата Сообщение от Zapadenec Посмотреть сообщение
    Oksana,

на майданчик вільний доступ? Розмітку по асфальту можна самим освіжити за допомогою звичайної білої фарби.
    Свободный, рядом в 3 метрах футбольное поле на котором тоже все играют, главное сетку не оставляйте и если красить то ближе к ночи, а то днем много "зевак"...
    Смысл покупать сетку одной, соберется группа - скинутся всеми...дешевле и никто в обиде не будет.

Пользователь

Статус
    Оффлайн

добрый день, я тоже за волейбол и готов ездить играть (сам с Ворзеля), если что набирайте я в деле 095 3339382 или пишите.

Пользователь

Статус
    Оффлайн

О, нас вже четверо небайдужих! Арсен, можливо, маєте ще знайомих бажаючих? Я шукала інформацію про групи волейболу в школах, говорила з деякими вчителями фізкультури - нічого не порадили, кажуть, немає. Ніби є в Ірпені, але для мене їздити поки-що нереально. Думаю, може оголошення розклеїти по місту?

Местный

Статус
    Оффлайн

Цитата Сообщение от Oksana Посмотреть сообщение
    О, нас вже четверо небайдужих! Арсен, можливо, маєте ще знайомих бажаючих? Я шукала інформацію про групи волейболу в школах, говорила з деякими вчителями фізкультури - нічого не порадили, кажуть, немає. Ніби є в Ірпені, але для мене їздити поки-що нереально. Думаю, може оголошення розклеїти по місту?
    біля 7 школи краща площадка - дерева, свіже повітря, 4-та школа - це ліцей чи зупинка ’школа’ по дорозі з Києва? Якщо мало людей можна просто пасуватись в крузі без сітки.

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Четверта школа - на вул. Енергетиків, 2. А сьома - маєш на увазі на Малиновського,74? Я в Бучі пару років всього, здається, зараз інша нумерація шкіл. Зберусь попасувати залюбки. Коли кому зручно?

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Доброго дня, укого ще бажання не зникло побігати з м"ячем, прошу пишіть в мило. Щоб розуміти скільки людей, бажано з № телефону
    [email protected]
    095-333-93-82
    096-916-07-62

Пользователь

Статус
    Оффлайн

Дякую за ініціативу.
    Особисто я зможу грати не раніше літа. Бажаю знайти однодумців, а я з ентузіазмом підключусь пізніше)

Пользователь

Статус
    Оффлайн

У кого есть желание в четверг (16.02) на 20-00 в Ирпене, звоните, скажу точнее где. 095-333-93-82 или в почту. спортивная форма обязательна и сменная обувь!

P.S. Спасибо Паше.