не знаю, як краще... можливо треба з троьх моїх тем про Грецію зробити одну, тільки виокремити де який рік.... або залишити так? це вже я залишаю на суд адіно-модераторського складу нашого форуму)

отже... знов була я на навчанні, але на цей раз побачила стільки цікавого, досі в голові не вкладається! буду викладати окремі фоточки, всі інші можна побачити вкантактє або у моєму ноуті. всього фоток десь біля 1100 штук) тому, на жаль, не можу з допомогою фоток передати все те, що я бачила і відчувала...

почну з початку)

очікуємо посадку на літак. на цей раз без пригод летіли туди. правда зараз у Борисоплі кругом ремонти, то такі черги до паспортного контролю, шо ужос. там десь 6-7 кабінок, а до кожної черга в 20-25 чоловік...

грецькі трамваї. якби не Олімпійські ігри 2004 року, то не відать Греції ні таких трамваїв, ні метро...

храм Ефеї на острові Егіна. Ефея - богиня, якій поклонялися лише на цьому острові. це був не день, а казка) дуже гарно провела час. перший раз купалася в одязі, бо забула купальник)

землі Пеллопонесу... а точніше - Містрас, візантійське місто з церквами, палацом і замком... а які краєвиди...

Олімпія... мало що залишилось відтоді... але все ще можна побачити сліди древніх Олімпійських ігор...

біжать студенти з програми, на якій я була. на цьому стадіоні колись бігали древні греки