Показано с 1 по 12 из 12.

Тема: Казочка "Як хлопці у Крим з"їздили"

Местный

Статус
    Оффлайн

По умолчанию Казочка "Як хлопці у Крим з"їздили"

Поведаю я Вам дітки цікаву казочку про травневі походеньки п”яти лісапедніх неандертальців та одного притконогого кроманьйонця.
    Модераторів лагідно і ніжно цілуючи у вушко, прошу позатикати пельки і уважно читати, якщо що не зрозуміло, питайте поясню.

Як ви вже знаєте 6 гарних хлопців приятної внешності, яркої наружності вирішили проїхатись по місцях булої слави козацької епохи, по бусурманському Криму. Рідне місто Київ лагідно окроплюючи нам дорогу весняним дощиком, ніби маякувало щасливої дороги. І ось ми приїхавши на вокзал і затарившись у привокзальному фуршеті погрузились в поїзд. Провідник був на редкость непомітним, може він зразу зрозумів що їдучи мовча пелька буде ціліша, слава богу це зрозуміла і більшість народу у вагоні. Почали ми скромно. Поївши і почавши вживати я казенку, а хлопці таємничий напій “Калгон” принесений Міхасьом в півтора літровій пляшці, з процентним вмістом спирту градусів 70, рецепт якого засекречений, сумно їхати нам залишалось не довго. Випивши до ранку майже все ми полягали спати.
    Місто-герой Сімферополь зустріло нас приємним палким південним сонцем, пробитою камерою на Вовиному ровері і бодуном який тримав мене до майже вечора, напевне “Калгон” вступив у ядерну реакцію з казенкою подарованою мамою та пивом. Запитавши дорогу на Алушту у місцевого бариги, якій намагався нам баригнути свого буса за 300 гривень до Алушти, я подумки пославши його на йух, подумав за 300 можна і пішки (так воно б..ть і вишло). Їхали ми cпочатку издато, я в голові пелетона, думаю во даю. Давав я недовго. Виїхавши за Сімферополь почались незначні підйоми які разом з позивами іхтіандрів не давали мені їхати. Слава Руслану який хочь і випив не менше, але якось крутив педалі. Проїхавши половину шляху, вирішили заїхати подивитись на Червону печеру. Скажу я вам дітки місце дуже красиве, але дертись до нього треба кілометрів 5 від траси до гори, та 2 кілометри пішкодрала під неху..ву гору по кам”яній дорозі до самої печери. По дорозі я проклинав себе, вчорашню горілку, свого велосипеда і це йоб.не сонце. Велика подяка прудконогому Сергію якій помітивши негаразди в моєму ставленні до життя, обмінявши мій велосипед на свій рюкзак, прудко поскакав на гору з моїм лісапедом. До речі, для тих кому важко підніматись з енною сумою, знизу чергую ГАЗ-66 який може довезти майже до самої печери. Подивившись на прекрасне творіння природи за 21 грн. Ми спустились і поїхали далі. Заїхавши, а я зайшовши, проводжаючи сумними очима майже пусті тролейбуси Сімферополь-Алушта, на Ангарський перевал ми пофоткались і вдягнулись потепліше. Далі лафа. 9 км издатого спуску – це тіпа педалі крутить не треба до самої Алушти. Проїхали ми їх без проблем, не зважаючи на іскри з тормоза Вовиного лісапеда і на те що їхали майже по темряві. До цього іскрометний(чого іскрометний – бо обганяв нас на своїх мерседесівських маршрутках неодноразово) Сергій намалював нам непогане житло з гарячою водою та парашею на вулиці, зате пальма у дворі. Приїхавши на точку ми помились, просрались і пішли в люди. Надибали гендель з голосливою дівчиною при мікрофоні, якій весь вечір затикали рота і напершись (іншого слова не підберу) та заправившись пальним на 9** грн ми потрохи перебираючи ногами попрямували додому, по дорозі терплячі Рому якій канючив про аптеку з його нежиттю. Цієї ночі не спав майже ніхто. Два храпуна в різних кімнатах Вова мене зає.ав своею ногою чи рукою щоб я не хропів, Рома теж майже не спав, що йому заважало чи м”які сідниці Руслана, чи тверді кулаки Міши я не знаю. Доля двох храпунів була вирішена, сплять в окремій кімнаті і разом. Прокинувшись рано вранці від гірсько-морського повітря Міша та Руслан провели пішу прогулянку містом. Напевне їм сподобалось. Потім ми відправились до Нікітського ботанічного саду. Скажу я вам дітки місце зає.ісь, рекомендовано для догляду в повному обсязі, за перегляд 12 грн.. Полазивши та позаглядавши як так жили ті й.бані москальські царі, зрозуміли, Ахметову до них ще далеко. Поїхали на Ялту. Ой б.ять забув. В Нікітському у нас була перша і остання кров на маршруті. Я позбавлений уважності, з папіроской в руках вирішив спуститись до саду, і тормознувши одною рукою неху..во уеб..ся об попутній бордюр, за що і був лишон части шкури на ноге и руке. Вован он же друг Стефан, он же Вова не в рот е.енно проскочил в відкритий люк якоїсь каналізації яку с.уки не залюклили місцеві гавночерпи – ободрана спина и издата гематома (отьок від виливу крову на нозі). Ми продовжили свій шлях далі. Смертоногій Сергій заскочів по дорозі у Масандру нажершись на декустації понтового вина. А ми тим часом оглядали Масандрівський палац. Скажу я вам місце красиве. Вбачається діяльність європейськіх майстрів, діяльність якіх мене захоплює, але парку нема, майже. Зате тут жив один з гондонів комуністичного строю таварищ сталін, хай йому земля буде твердим бетоном. Ось ми і у Ялті – столиці куротного Криму. Скажу я Вам місце безпонтове. Крім викиду великої купи грошей і знімання дорогих шлюх робить тут нічого. З”ївши на набережній пляжу (довжина 100-150 м) Джанкойські бички з пивом та місцеву жлобську шаурму, а Руслан навіть скупавшись пропливши до буйків, ми поїхали шукали кров (в перекладі з індіанської типа хата, жилье). Пока ми йшли й купували провіант (жратва, запаси з індіанської) з Сергієм пацики надибали непогане житло (хвала аллаху і всім пророкам його) з непоганим видом на гори, гарячою водою і цивілізованою сральнею. Там мої ноги вперше попередили що я можу бути небезпечний. Господарка замкнула нас на замок і вікна були за решітками, може так треба. Як ви могли збагнути ми з Ромою спали в окремій кімнаті разом. Що я вам скажу не виспався ні я не він. Він зає.ав мене своїм храпом, а я його своїм Зранку ми визвали господарку, вона випустила нас і наші лісапеди. Зібравшись і вирушив у дорогу наша ціль була канатана дорога у Симеїзі. Скажу я вам Миша у цій частині маршруту виявився для мне пи.датим недругом, а я для себе пи.датим тормозом бо не проконтролював маршрут Вови і Міши які поїхали через Ялту, а я Рома і Руслан поїхали по окружній. Окружна являла собою дорогу вверх вниз, на якій я розвинув найбільшу максимальну швидкість на маршруті 63,5 км/год, як ви розуміете підйоми були непогані. Коли нам телефонував Вова з Симеїзу ми були біля знаку “Ялта –кінець”. Я як баласт групи сказав “Пиз.уйте птиці у вирій, типа езжайте пацаны, я здесь не умру.» Пацики поїхали, а я пиз.ячим паром чухав по цих йо.аних горах. В Симеїз приїхали майже одночасно. Спасибо тому діду, хай йому ще років 20 життя, якій направляв нас по неправильній дорозі. І ось ми на канатній дорозі. Бог був з Сергієм він встиг у останню секунду з нами. На Ай-петрі подивившись навкруги і поспілкувавшись з місцевим чуркою що хотів нам напарити драп ураган “Тошиба” за 200 грн., пішов на йух у Києві таких цін нема. Ми тимчасово розділились. Я з Сергієм на плато, а хлопці у пошуках адреналіну на спуск з Ай-петрі, а це 24 км спуску з гори по гірській дорозі. Потинявши по плато ми зрозуміли одне – єдине що тут можна робити безкоштовно, це дихати. Навіть піший підйом на вершину Ай-петрі (Св. Петро) коштує 5 юахів. Я тихо і саме приємне безкоштовно лежав і чекав Сергія з вершини, час минав. Прохолодний вітерець, наче кохана жінка ласкав мої побиті ноги, все було по.уй, я відпочивав. З”явився Сергій і ми тихо і помірно попрямували на канатну дорогу. Дочекавшись нашої черги, ми спустились вниз. Для довідки підйом коштує 30 грн в одну сторону, за велосипед деруть як за дітей 15 грн. В наших з Сергієм планах було відвідування Юсуповського палацу, поки хлопці спускаються. Але проконсультувавшись у місцевих акул таксувально-грачувально-розводильного бізнесу нам повідомили, що Юсуповській закритий, побачити його неможливо. Ми пішли прогулюючись Воронцовським парком до Алупки. Йти було недовго. Тим часом Рома, Вова, Миша, Руслан вже приїхали до Алупки й чекали нас на автобусній зупинці. Паралельно познайомившись з акулою місцевого готельного бізнесу виконавчим директором ЧП “Морские волны” Раманом, з виду він нагадував звичайного напівбомжа-алкоголіка які на Святошино просять гривню на опохмеління. Оселившись у Рамана та прослухавши інструкції з користування гарячою водою “там відкрить тут закрить, там включить, а там потече, тоді закрить, почекать годину дві і о чудо гаряча вода, виключить”. Ми відправились гуляти містом, точніше не містом а цією Зал.пкою, інших асоціацій це поселення ні у мене ні у хлопців не викликало. Пляжів майже нема, кругом, всюди такі трущоби, і за це ще деруть гроші, КОШМАР. Повечеряв на набережній ми пішли додому. Ввечері Руслан попав під бактеріологічну атаку моїх кросівок вірусом Nosocus Shtiricus, Але був реанімований Мішею уколом в серце. За це мої кросівки ночували на вулиці. Ввечері Рома додумався зачинити хлопців які спали окремо від нас на балконі. Думаю молодий, зелений все одно ж вночі встане і відкриє коли будуть стукати, хай вчиться, справді серед ночі розбудили, а він встав і відкрив. Зранку ми встали попрощались з директором Раманом і пішли поснідати. На цей день у нас в планах був Воронцовській палац і дорога до Балаклави. У Воронцовському дуже красиво, парк супер. Рекомендовано для перегляду у повному обсязі. Екскурсія по палацу коштує 30 грн. Вхід до парку біля палацу 2 грн і 1 грн дитячій, давши дівчині на вході троячку і сказав –“Чек не нужно”, 3 здорові дитини сумарною масою кілограм під 300 ввійшли до саду. Подивились пофоткались і пішли на ......, до Руслана який чекав біля центрального входу. На екскурсію до самого палацу пішов лише Сергій і Рома. Інші були, а Руслан сказав –“Меня уже зае.али эти дворци”. Дочекавшись хлопців з екскурсії ми вирушили на Балаклаву. По дорозі знову зустріли прудконогого Сергія який дерся в гору по кущах до Свято-Успенської церкви у Форосі на горі. Разом з Сергієм ми зустріли зливу яка нам натякала “Вам п..дец”. Доїхавши до мису Сарич, найпівденніша точка України, ми трохи змокли і зустріли наскельних камікадзе, які розважались на вертикальних гладких як стіна скелях. Сподіваючись на зрив хоч одного ми зупинились на перекус. Перекус вдався зривів не було. Поїхали далі. Незначний перевал висотою метрів 450 на якій завдяки мені всі не заїхали, а зайшли. А потім почалось те що нам обіцяла злива “п..дець”. Хлопці трохи вдяглись, а я вдаючи з себе гарячого фінського хлопця (але дурного хлопця) їхав у футболці і шортах. На спуску при швидкості 50 км\год при зливі водою обливало з трьох напрямків. З заднього колеса на спину, з переднього, як з душу у ванній, на обличчя і сама злива краплі якої не встигаючи падати врізались у обличчя і тіло. Я замерз, ні б.ять, я продуб до самого мозку кісток, єдине що мені хотілось це тепле і сухе ліжко. Приїхавши до Балаклави разом з дощем ми почали шукати житло. Хотілось їсти, перевдягнутись і поламати кувалдою велосипед. А здавалось що житла не було і не буде. Запитували у всіх де можна зняти житло, всі нас посилали, наче Балаклава це не місто біля моря, а якийсь чукотській кишлак за полярним колом і туристів тут не буває. Допивши коньяк, надії майже не залишилось. Руслан подумки пославши нас на йух кудись уїхав. Одна з місцевих сказала що є одна кімната на всіх, необхідно повернутись декілька кілометрів і зустрітись з власницею, ми поїхали, Руслана не було, потім знайдемо вирішили ми. Приїхавши на місце зустрічі нам телефонує Руслан –“Есть три комнаты, одна с камином с видом на бухту, но блин сауна не работает”. Ми повертаємось і зустрівши Руслана поїхали на місце. Місце було п..дате. Фасад на Балаклавську бухту, профіль на залишки Генуезької фортеці – ляпота, і головне там було сухо. Перевдягнувшись і сходивши в душ ми пішли на вечірній променад. Променад вдався, непогано наїлись, напились полазили по чужих яхтах пішли спати. Зранку пішли до основної причини заїзду до Балаклави музей “Завод підводних човнів” у скелі. Музей виявився закритим. Ми поснідали і вирішили покататись на яхті. Яхта коштувала 500 грн на годину, через 15 хвилин після відправлення яхта зламалась, ще годину нас буксирували до пристані, господар з нас нічого не взяв, покатались на шару – приємно. Виїхали на Севастополь. Меганогій Сергій поїхав на руїни Херсонесу, а ми дивитись на Чорноморський флот. Зустрівшись з Сергієм на набережній поїхали на вокзал. Потім поїзд Севастополь-Київ і дома.

Ось і казочці кінець, той хто слухав по полтинничку.

Статус
    Оффлайн

мм..шо я магу сказать..не хватает фото сопровождения..
    и некатарая инфармация лишняя)

Местный

Статус
    Оффлайн

Прунька, солнышко, я еще по просьбе одного из спутников отряда членистоногих, упустил очень много интересных подробностей этой поездки.
    Фото соберу все вместе, их 4.3 гига. Выберу что вам будет интересно и выложу.
    Последний раз редактировалось Gen88; 13.05.2008 в 17:08.

Статус
    Оффлайн

та не..както наверное то шо нада было интересное написать ты и упустил,
    а то шо никакое-ты написаль

Цитата Сообщение от Gen88 Посмотреть сообщение
    Фото соберу все вместе, их 4.3 гига. Выберу что вам будет интересно и выложу.
    по одной штучке можно былобы и повыбирать

Местный

Статус
    Оффлайн

афтар жжот. пеши есчо

Местный

Статус
    Оффлайн

По умолчанию Фотография 9х12

1.Севастополь.
    2.Возле Красной пещеры.
    3.Мазай в пещере. Страшно наверное.
    4.Мыс Сарыч.
    5.Никитский ботанический сад.
    6.Воздействие высооктановых горючих смесей типа "Калгон".
    Миниатюры Миниатюры Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_2894.jpg
Просмотров: 298
Размер:	290.9 Кб
ID:	5723   Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_0079.jpg
Просмотров: 282
Размер:	115.6 Кб
ID:	5724   Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_0107.jpg
Просмотров: 248
Размер:	112.9 Кб
ID:	5725   Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_0332.jpg
Просмотров: 255
Размер:	142.8 Кб
ID:	5726  

Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_0662.jpg
Просмотров: 267
Размер:	117.4 Кб
ID:	5727   Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_0562.jpg
Просмотров: 301
Размер:	60.3 Кб
ID:	5728  
    Последний раз редактировалось Михась; 13.05.2008 в 21:37.

Местный

Статус
    Оффлайн

гы.. калгончег дал а сибе знать ))

Местный

Статус
    Оффлайн

Жесть!
    FEEL GOOD

Местный

Статус
    Оффлайн

Мазайчик супермачо)))))))))))))))
    Богиня. Просто Богиня

Местный

Статус
    Оффлайн

Мазя каг Джек Воробей)))))))))

Местный

Статус
    Оффлайн

Крым 2008
    Миниатюры Миниатюры Нажмите на изображение для увеличения
Название: руся.jpg
Просмотров: 245
Размер:	89.0 Кб
ID:	5797   Нажмите на изображение для увеличения
Название: бала.jpg
Просмотров: 239
Размер:	101.6 Кб
ID:	5798   Нажмите на изображение для увеличения
Название: катер.jpg
Просмотров: 233
Размер:	97.3 Кб
ID:	5799   Нажмите на изображение для увеличения
Название: якорь.jpg
Просмотров: 223
Размер:	89.1 Кб
ID:	5800  

Нажмите на изображение для увеличения
Название: серж.jpg
Просмотров: 217
Размер:	82.1 Кб
ID:	5801   Нажмите на изображение для увеличения
Название: алупка.jpg
Просмотров: 241
Размер:	78.6 Кб
ID:	5802  
    "Педальний Челдирь"

Местный

Статус
    Оффлайн

Михась, фотка с моим любим в трусманах просто мега)))))))))нада будет поставить на рабочий стол))))))))