Показано с 1 по 14 из 20.

Тема: ЕЛЛАДА - дубль другий

Threaded View

Предыдущее сообщение Предыдущее сообщение   Следующее сообщение Следующее сообщение
    ГостровухаЕльфа

Статус
    Оффлайн

Лампочка ЕЛЛАДА - дубль другий

ΕΛΛΑΔΑ - дубль другий
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

от я і повернулася... 50 днів... йолки, я навіть деякі слова позабувала.. все грецьке в голові... моя голова ще не тут...
    фотки будуть трохи пізніше, бо інет долбаний зараз.
    трошки розкажу зараз, а все інше потім...
    ще у Борисполі почалися приколи. рейс був відкладений на 5 годин, бо якась баришня везла якусь контрабанду у багажі. отже, вилетіли ми не в 14:15, а в 19:15. прибули в Афіни в глуху ніч і до 3 ранку розбирали торби.
    я потраптла у саму сильну групу за результатами тестів, разом зі мною були і прєподи з мого універу. ото була хохма!
    на пари потрібно було дуже рано вставати, то ми досить частенько на них забивали =) і замість того, щоб паритися в аудиторіях, їздили на пляж.
    перепробувала купу різних коктейлів і зрозуміла, шо мій улюблений - це мохіто.
    пробувала ще й віскі... я так тоді окосєла, шо потім з дівчатами так гоцали... фух..
    найбільше западло було, шо увесь час розряджалися акумулятори у фотиках... так шо частина фоток буде з мобільного, але якість буде досить непогана..
    коли я летіла назад, то мене навіть обшукали =) мабуть думали, шо я заядлая контрабандістка. у літаку гнали таких конів, шо з нас всі пасажири були трохи у шоці.
    поки що усьо. фотки та коментарі будуть незабаром
    Последний раз редактировалось Aндрей; 08.08.2007 в 09:37. Причина: название темы