PDA

Просмотр полной версии : ЕЛЛАДА - дубль другий

Страницы : [1] 2 3

VORONVE
08.08.2007, 00:15
ΕΛΛΑΔΑ - дубль другий
---------------------------------------------------------------------------------------------

от я і повернулася... 50 днів... йолки, я навіть деякі слова позабувала.. все грецьке в голові... моя голова ще не тут...
фотки будуть трохи пізніше, бо інет долбаний зараз.
трошки розкажу зараз, а все інше потім...
ще у Борисполі почалися приколи. рейс був відкладений на 5 годин, бо якась баришня везла якусь контрабанду у багажі. отже, вилетіли ми не в 14:15, а в 19:15. прибули в Афіни в глуху ніч і до 3 ранку розбирали торби.
я потраптла у саму сильну групу за результатами тестів, разом зі мною були і прєподи з мого універу. ото була хохма!
на пари потрібно було дуже рано вставати, то ми досить частенько на них забивали =) і замість того, щоб паритися в аудиторіях, їздили на пляж.
перепробувала купу різних коктейлів і зрозуміла, шо мій улюблений - це мохіто.
пробувала ще й віскі... я так тоді окосєла, шо потім з дівчатами так гоцали... фух..
найбільше западло було, шо увесь час розряджалися акумулятори у фотиках... так шо частина фоток буде з мобільного, але якість буде досить непогана..
коли я летіла назад, то мене навіть обшукали =) мабуть думали, шо я заядлая контрабандістка. у літаку гнали таких конів, шо з нас всі пасажири були трохи у шоці.
поки що усьо. фотки та коментарі будуть незабаром ;)

-={MAKLAUD}=-
08.08.2007, 01:31
Рад твоему возвращению..
Жду продожение повести и фотоотчет.

Пруня
08.08.2007, 12:12
VORONVE, ты ж главное не забудь фотки выложить))))

на пари потрібно було дуже рано вставати, то ми досить частенько на них забивали =) і замість того, щоб паритися в аудиторіях, їздили на пляж.
а отето верно)лето на дваре!гулять нада!

VORONVE
08.08.2007, 20:01
Пруня, я то фотки не забуду викласти... от тільки інтернет дуже погано робить і весь час пише "ошибка соединения с сервером"... от гадство!

Пруня
08.08.2007, 20:42
та ладно,ты хоть ваще пиши какие там люди,отношение!?

VORONVE
08.08.2007, 23:42
які там люди...з упевненістю можу сказати лише про чоловічу половину, бо з нею я спілкувалася більше. чоловіча пловина дуже відкрита, завжди готова піти на контакт =) і ніколи не приховує своїх почуттів. дуже гостинна та весела. як згадаю, шо хлопці чудили, то зразу під стіл гепаюсь)))))
а відношення... багато хто цікавиться з якої ми країни і тд і тп. як всім нам прекрасно відомо, шо багато наших україночок там заробляють одним місцем собі на прожиття.. то і деякі про нас теж таке думають. але все залежить від того, як себе будеш поводити. ми себе поводили як нормальні, свідомі дівчата, а не як путани з якогось притону, то і ставлення до нас було хороше. ніхто не ображав. та і приємно, коли тебе вважають красивою, чи не так, дівчата?

загрузилась аж одна фотка... ну нічо, гарного потрошку =)
це під час 5-тигодинного втикання у залі очікування в аеропорту Бориспіль. було холодно і голодно =)

Пруня
09.08.2007, 10:38
а сколько вас человек ездило? и что только одни девочки?!

VORONVE
09.08.2007, 22:18
Пруня, їздило разом зі мною 5 дівчат. чому тільки дівчата? а тому, що грецьку мову вчать у переважній більшості тільки дівчата, як і всі іноземні мови. та нам хлопців і не треба було, у Греції он ціла купа хлопців =)

приєдналася ще аж одна фотка, більше чогось не хоче приєднувати...
це нічні Афіни... як добре, що хоч тут не видно Акрополя!