PDA

Просмотр полной версии : ЕЛЛАДА - дубль другий

Страницы : 1 [2] 3

Пруня
09.08.2007, 23:30
VORONVE, не,ну чего,мальчики нинада были....
они бы тож там себе девченок налши))))

як добре, що хоч тут не видно Акрополя!
шо воно такэ?

VORONVE
09.08.2007, 23:34
Пруня, ти шо, не знаєш????? дивись мою першу темку про Грецію, я там фотки виклала. Акрополь - це один з найвідоміших і найбільш відвідуваних пам'ятників античності. Комплекс з 3 храмів, найбільший з яких, Парфенон, присвячений богині Афіні, яка є покровителькою міста.

Пруня
09.08.2007, 23:36
VORONVE, я ее пропасовала ту темку..кхэ кхэ..

Акрополь - це один з найвідоміших і найбільш відвідуваних пам'ятників античності. Комплекс з 3 храмів, найбільший з яких, Парфенон, присвячений богині Афіні, яка є покровителькою міста.
тибе гидом па Афинам можно быть)

VORONVE
10.08.2007, 23:06
ще згадала, що була у мене така нагода посидіти у корветі вартістю 120 тисяч євро... ото, я вам скажу, машина!!! купе кабріолет, салон шкіряний... ммм, навіть фотка є, але не на моєму фотику, так що викладу пізніше.
а ще спробувала бакарді. це напій такий. хтось ще такий куштував? написано на етикетці, що це ром 40%. уфф, міцна штука!

я так зрозуміла, шо у мене хочуть завантажуватися лиже фотки з мобільного... гм.. ну шо ж...
фотка з мису Суніо (див. фотки в темці №1). там така чиста водичка... мммм.. до речі, мис омиває Егейське море, а про останнє є цікавий міф. Коли Тесей, син Егея, правителя Афін, поплив на Крит, щоб вбити мінотавра, була така домовленість: якщо Тесей переможе мінотавра, то на кораблі будуть білі вітрила, а якщо мінотавр вб'є Тесея, то вітрила будуть чорними. Ну от Тесей переміг мінотавра, але всі від радощів випили занадто багато і переплутали вітрила. Коли Егей, стоячи на мисі Суніо та виглядаючи свого сина, побачив чорні вітрила на його корбалі, від горя кинувся з мису в море. З того часу море стало називатись Егейським.

Пруня
10.08.2007, 23:22
вааайй какая вадичька....хэээххх.....на дне песочек...а не камешки..
маг тока мечьтать

-={MAKLAUD}=-
14.08.2007, 15:55
Вылаживаю фотки с отдыха VORONVE

VORONVE
14.08.2007, 16:04
б'ю земні поклони Маклауду =) велика йому подяка за цю послугу, а то з моїм інетом ви б ще довго чекали фоток!

ітак...
1. одна з моїх одногрупниць, Наталка, перед нашим літачком. у Борисполі у більшості випадків пасажирів підвозять до літаків на спеціальних автобусах. я десь там вже на сходах, ломлюсь у літак =)
2. наша дружна компанія весело гуляє по дьюті-фрі (duty free). для тих, хто не знає: купа магазинів, де можна придбати товари без ПДВ. без посадочного білета вам нічого не продадуть. такі магазини є тільки в аеропортах.
3. а це ми вже чекаємо нашого літачка, робити нема шо, піти нікуди, от фоткалися де попало
4. авіакомпанія Аеросвіт роздобрилася і вирішила нас аж 1 раз погодувати. не дуже ситно, але що поробиш..
5. на табло чудово видно, як рейс № VV 229 Київ - Афіни відкладено на догляд на авіабезпеку. то все брехня. в той день майже всі рейси компанії Аеросвіт були відкладені

-={MAKLAUD}=-
14.08.2007, 16:08
продолжение....