Бучанский Інтернет сайт: www.буча.com
Рубрика: Бучанські новини
Дата публікації: 23 жовтня 2009
Автор:


Підсумки анкетування

На День Бучі на вулицях міста проводилося анкетування серед бучанців. Шкода, що жителі й гості міста неактивно відреагували на нього. І дякуємо всім, хто відгукнувся, хто не пройшов осторонь. Пропонуємо вам, шановні читачі, ознайомитися з найцікавішим.

Всього 43 особи взяли участь в анкетуванні. Серед них двоє опитувальників не пройшли цензуру. Двоє не є мешканцями міста. Середній термін проживання бучанців у місті становить 25 років. Найменше з усіх мешкає одна особа – лише рік, а найдовше – 75 років.

Найактивнішими в анкетуванні були бучанці, які проживають на вулицях Енергетиків та Польовій.
Тішить, що більшості мешканців назва їхньої вулиці проживання подобається. Та деякі не змогли визначитися у цьому. І лише двох осіб – назва вулиці не влаштовує.


Запитання «на Вашу думку, яку з вулиць потрібно перейменувати?» частина опитувальників проігнорувала, просто не даючи відповіді. А деякі особи запропонували переназвати вулиці Комсомольську, Водопровідну, Дзержинського, а ще Жовтневу, Кірова й Пролетарську. Решта з відповідей була така: ніяку вулицю не треба перейменовувати. Хтось писав про унікальність назви, про їхню історію та й про те, що вже звикли до «старих» назв, інші – висловлювали любов до рідної вулиці й міста. Та все ж найкраще, як на мене, відповів один із бучанців, який пише, що «є заняття важливіші, ніж це»…
Основними пропозиціями щодо благоустрою були: покращити дороги й тротуари, положити «лежачі поліцейські» у потрібних місцях, заасфальтувати та поліпшити освітлення вулиць, оздоблювати парки, озеленювати місто квітами й деревами, встановити громадські туалети, більше лавок для відпочинку та дитячих майданчиків, забезпечити населення хорошою питною водою та т.п.

Наші земляки хочуть, аби у місті побудували місця для дозвілля молоді, для дискотек, спортивну школу чи комплекс, більше спортмайданчиків, басейн (який вже точно буде!), РАЦС, а також автовокзал, аквапарк, бювети, скейт-майданчики, клуб, кафе для дітей, каток, лікарню для тварин, пологовий будинок, стрітбольну школу, хореографічне училище, нормальний продуктовий магазин й магазин господарчих товарів, будівельний супермаркет…

На жаль, лише 13 осіб звернули увагу на запитання про пам’ятники та пам’ятні знаки. І 8 з них пропонують встановити пам’ятник Тарасу Шевченку. Були й інші пропозиції – пам’ятники Івану Франку, Лесі Українці, лікарю гідротерапевту Вітольду Камінському, видатним науковцям; бажання, аби облаштували парк Булгакова та збудували музей Бучі тощо.

А враження від міста у його мешканців – в основному позитивні, добрі й світлі. Нехай зажди так буде. Процвітай, кохане наше місто!


Підготувала
Вікторія Кончаківська

Повернутися назад або повна версія публікації