» » » У місті побудують супермаркет «новус»

У місті побудують супермаркет «новус»

22 липня 2013 року у приміщенні міської ради, відбулося громадське слухання. На порядку денному для розгляду громадою стояло три питання:
1. Затвердження та узгодження детального плану торгівельного комплексу «Новус», в межах вулиць Нове Шосе, Вокзальна та Києво-Мироцька м. Буча.

2. Затвердження детального плану території для розміщення багатоквартирної житлової забудови в межах вулиць Шевченка, Ватутіна, Пушкінської та Полтавської м. Буча.

3. Розгляд детального плану розташування комплексу «Транс-айсберг логістика» в межах вулиці Депутатської м. Буча.


Як і годиться, обрали голову та секретаря виборчої комісії. Головуючим було обрано секретаря міської ради Василя Олексюка, секретарем – Анну Скоробагату.
Першим стояло питання про розгляд проекту детального плану торгівельного центру «Новус». Завідувач відділом містобудування та архітектури міста Буча Валентина Ткаченко переконала всіх присутніх в наявності, затверджених міською радою, документів та в необхідності розбудови такого комплексу для міста.

«З розбудовою «Новуса» планується розширення магістралі Київ-Варшава (на чотири полоси), що призведе до уникнення заторів на перехресті вул. Вокзальна та Нове Шосе. На даний час, проект уточнюється, конкретизуються технічні умови опалення та освітлення. Це буде одноповерхова споруда зі скляними стінами, на території планується стоянка на 135 паркувальних місць, контейнери для сміття, яке буде вивозитись на переробку до селища Бородянки», - сказала Валентина Григорівна.

За словами представників будівельної компанії ТОВ «Інфо-буд-сервіс», замовником якого є КП «Бучабудзамовник», бюджетний розмір інвестиції оренди землі на території міста Буча становить 3 млн. 200 тис. грн. на рік, який буде виплачений в три етапи.
Не обійшлось без обов’язкових умов розбудови комплексу, які запропонувала Валентина Ткаченко: «Дуже хочеться, аби з лісочком, що знаходиться по вул. Вокзальна, який прилягає до території майбутнього торгівельного комплексу, була проведена реконструкція зелених насаджень та висаджені нові. Обов’язковим проханням є зона відпочинку на території магазину або ж перед ним. Бажано, щоб там був фонтан, чи клумби. Бо Буча - це місто зелені та краси, хотілось би його зробити ще кращим».


У результаті - з урахуванням усіх деталей та пропозицій, які були винесені архітектором та громадою під час громадського слухання, присутні проголосували одноголосно «за» будівництво торгівельного комплексу «Новус».
Щодо другого та третього питання до розгляду їх було знято з порядку денного, у зв’язку з відсутністю проектно-технічної документації. Ці питання будуть розглянуті на наступному зборі громадських слухань.
Вікторія МАРТИНЮК 
газета: "Бучанські новини" №28 від 26 липня 2013 року
Коментарів: 3
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
olya_burtseva

OFFline

 • olya_burtseva (11)
 • Користувачі
 • 26 липня 2013 11:39
Получается что Новус будет на месте стоянки нынешней?

0
administrator

OFFline

 • administrator (283)
 • Адміністратори
 • 26 липня 2013 14:08
Цитата: olya_burtseva
Получается что Новус будет на месте стоянки нынешней?


да.

предистория Новуса в Буче тут: статья>>

обсуждается на форуме тут: тема>>

0
Халк

OFFline

 • Халк (13)
 • Місцевий
 • 28 липня 2013 11:02
Т.Е. ищите своим железным коням дома в другом месте,сейчас гляди и цены в автокооперативах пойдут вверх.Эх мне уж эти "пкращення" уже в печенках,а господин Мер все по стройкам жены ездит каждый день....

1
Ирочка Головань
 • Ирочка Головань (705)
 • Гостi
 • 29 вересня 2014 13:54
а чем он лучше эко маркета? Только тем что цены выше?

0
Ирочка Головань
 • Ирочка Головань (705)
 • Гостi
 • 2 жовтня 2014 13:24
Вот опять в очередной раз доказательство, зашла вчера, очень грязно и холодно..никто за этим не следит!!!

0