У Бучі побудують Novus ?

У Бучі побудують Novus ?Схоже, скоро в торговельній мережі міста з’явиться серйозна конкуренція. На ринок послуг заходить мережа супермаркетів «Novus», які завоювали репутацію сучасного й комфортного для покупців громадського закладу. У них – європейський власник, отже, хочеться сподіватися, що й підхід до ведення бізнесу якісно відрізнятиметься від вітчизняних.До комунального підприємства «Бучабудзамовник» звернулася інвестиційна компанія Будпромінфрасервіс» з проханням дати дозвіл на будівництво торгового комплексу «Новус» по вул. Пушкінська, 59-Б. Бучанцям ця адреса краще знайома, як станція технічного обслуговування, що на узбіччі траси Київ-Ковель.

Проте власник СТО іншої думки. Про це він повідомив під час засідання чергової сесії Бучанської міської ради. Зокрема, зазначив: «Питання відносно майданчика знаходиться на розгляді вищого спеціалізованого суду і найближчим часом я надам документи. На діяльність, пов’язану з будівництвом, накладуть арешт».

Проте посадовці запевняють: жодних судових обмежень, обтяжень і позовів до Бучанської міської ради в особі КП «Бучабудзамовник» щодо права користування цією земельною ділянкою не було і немає. Дана ділянка знаходиться в постійному користуванні «Бучабудзамовник» на підставі державного акту від 20 червня 2011 року.

А всі питання, які виникають – це виключно господарські взаємини між суб’єктом господарювання і колишнім радгоспом «Київський».
«Ми діємо виключно в правовому полі і не потрібно нас втягувати у чиїсь взаємини», - прокоментував міський голова Анатолій Федорук.
Свою позицію висловили й депутати міської ради. Так, Олександр Кравчук поцікавився:
- Зараз і так на трасі виникають затори. Якщо там побудують «Новус», як взагалі роз’їжджатиметься транспорт? Як розбудовуватиметься дане перехрестя?
Анатолій Федорук: Питання транспорту – як доїзду на паркувальний майданчик, так і виїзду, – вирішуватиметься відповідно до проектної документації. Ми розробили проект реконструкції ділянки траси Київ-Ковель, яка передбачає розширення проїжджої частини від вул. Ярослава Мудрого в сторону повороту на Ворзель. І служба автомобільних доріг, погоджуючи проект компанії «Новус», якраз і буде враховувати даний задум і перспективу реконструкції.

Саме будівництво торгівельного центру дасть можливість змінити транспортні потоки на цьому перехресті – з урахуванням інтересів і водіїв, і пішоходів.

Депутат Євген Олексієнко переконаний, що даний проект потрібний для міста.
- У Бучу заходить інвестор – будуть створені нові робочі місця, сплачуватимуться податки. Це вже дає якийсь новий поштовх для розвитку. Крім того, вдасться уникнути монополії «Еко-маркету».
Як би там не було, а наміри в інвестора серйозні. Вже скоро можна буде говорити про новий об’єкт торгівлі, а тим більше – оцінити якість його послуг. Цілком можливо, що конкуренція спонукатиме інших підприємців переглянути свою політику до споживачів і, зрештою, дослухатися до нарікань і побажань бучанців.
Але сподіваємося, що забудовник вестиме коректну політику будівництва і люди відчують мінімум дискомфорту від їхньої діяльності.

Довідка
Сьогодні мережа NOVUS представлена 20-ма магазинами та торговими центрами в Києві, Севастополі, Черкасах, Рівному та Тернополі й продовжує активно розвиватись. У 2013 році компанія планує розвиток мережі як в форматах гіпермаркетів та супермаркетів, так й у форматі «магазину біля дому». В цілому, «Новус Україна» планує відкриття 8 магазинів в 2013 році. Один із них – у Бучі.
У Бучі побудують У Бучі побудують торгівельний комплекс торгівельний комплекс «Novus».
газета: "Бучанські новини" №10 від 8 березня 2013 року
Новус
Коментарів: 9
Додати коментар