Інтерв’ю з депутатом Бучанської селищної ради Чечило А.В. » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » Інтерв’ю з депутатом Бучанської селищної ради Чечило А.В.

Інтерв’ю з депутатом Бучанської селищної ради Чечило А.В.

“МОЄ КРЕДО — ЧЕСНІСТЬ І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ”

Інтерв’ю з депутатом Бучанської селищної ради Андрієм Володимировичем Чечило.

- По якому округу Ви балотувалися у депутати і, як бачимо зараз, здобули перемогу?
- Депутат по виборчому округу №6, що охоплює вулицю і провулок Комсомольський, провулок Санаторний. Громадська приймальня знаходиться в офісі по вул. Енергетиків, 2. Формально я здійснюю прийом громадян з 10.00 до 16.00 у вівторок та четвер, але практично з виборцями спілкуюся щодня. Коли балотувався в депутати, кандидатів по округу було сім чоловік, проте переважну більшість голосів віддали за мене. Люди приходять часто, разом співпрацюємо. Нещодавно вирішили проголосувати за кандидатури помічників депутатів на громадських засадах.
| Довідка

Інтерв’ю з депутатом Бучанської селищної ради Чечило А.В.

Народився 5 липня 1977 року в місті Коростень Житомирської області. З п’яти років живу в Ірпінському регіоні - спочатку на Баланівці, а з 1985 року - в Бучі. Освіта вища - юрист-правознавець, закінчив Київський інститут внутрішніх справ, працював у кримінальному розшуку в Ірпінському міському відділі. З 1999 року працював в Академії внутрішніх справ у місті Києві. Одружений, маю доньку.
В 2004 році звільнився з правоохоронних органів за власним бажанням і в цьому ж році в селищі Буча було організовано товариство “Правтранс”, що займається логістикою (транспортними перевезеннями). Андрій Чечило є його засновником і директором.


- Які саме чинники зі грали роль на Вашу користь?
- В першу чергу - це справедливість у прийняті рішень, чесність, відповідальності за те, що я робив, обіцяв і виконую.

- Що саме з обіцяного наразі вдалося впровадити в життя?
- Зокрема, по провулку Комсомольському я відновив колодязь, який 25 років не діяв. Тепер люди ним користуються, беруть звідти воду. В цьому ж районі зробив ще один колодязь, але на даний час він ще не почищений.
Хотів встановити лавочки, завіз всі потрібні матеріали. Але деякі мешканці, що живуть поблизу даного провулка були проти, мотивуючи тим, що до 2-3 годин ночі під вікнами галасує молодь і ситуація може ще більше загостритися. Проте, робота в цьому напрямку йде.
Наразі, по вулиці Комсомольській, встановлюються металеві двері у під’їздах. В проекті також будів ництво дороги - по провулку Комсомольському з виходом на вулицю Островського. В принципі, метраж там не дуже великий. Сам провулок колись заасфальтували, а перехід до вул. Островського так і залишився не впорядкований.

- Не за горами зима. Ви контролюєте підготовку до опалювального сезону по своєму округу?
- Якихось глобальних проблем з опаленням по моєму округу немає. Воно надходить від дитячого садочка №21, де відновлена котельня. В приватному секторі, в переважній більшості, стоять котли. Але якщо якісь питання виникають, завжди намагаюся допомогти людям.
Зараз гостро стоїть проблема відсутності центрального колектора по провулку Санаторному. Працюю над її вирішенням.

- Як Ви вважаєте, є якась характерна проблема для Бучі?
- Існує загальна проблема з міліцією, охороною правопорядку. Комплектування цих органів — зараз в не найкращому стані, адже в Бучі працюють лише 7 чоловік, що для 30_тисячного населення вкрай мало. Як тільки з’являються молоді кадри, їх з селища відразу починають забирати на інше місце роботи.
Я вважаю, що це проблема не лише структури МВС, але й місцевої влади. Потрібно шукати якесь приміщення підвідділ міліції, зацікавлювати людей до роботи. Тому що, ситуація критична. В порівнянні, коли я працював в місцевій міліції в 1999 році, штат нараховував 28 чоловік, плюс діюча чергова частина. Ваше життя сповнене активною діяльністю.

- Чи є час для відпочинку, як його проводите?
- Вільного часу в мене небагато, але по можливості проводжу його зі своєю дитиною. Захоплююся в основному спортом, ходжу до спортзалу. Фізичні тренування в якійсь мірі розслабляють, дають змогу відволіктися від проблем.

- Ви читаєте “Бучанські новини”? Якщо так, можливо є якісь побажання газеті, зауваження?
- Газету читаю, подобається. Вважаю, що загалом видання виходить на пристойному рівні. Побажання? Як на мене, потрібно більше уваги приділяти молоді, зацікавлювати її до читання цієї газети. Створювати рубрики, які були б пов’язані з розвитком молоді в селищі. Адже в Бучі немає, приміром, якогось спорткомплексу, в якому підлітки могли себе реалізовувати і відволікатися від вулиці.

Якщо подібні проблеми піднімати, залучати до них громадськість, то й вирішувати їх стане легше.

Розмовляв Віктор Артемчук
газета "Бучанські новини" №36 від 15 вересня 2006р.
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.