В Бучу завітав «великий футбол»

22 липня на стадіоні «Ювілейний» пройшов матч 1 туру чемпіонату України з футболу серед молодіжних команд Прем’єр Ліги: ФК «Сталь» (Каменівськ) (U-21) були номінальними господарями, протистояв їм ФК «Карпати» (Львів).

Гра виявилася цікавою. Обидві команди показали динамічний футбол, і хоча було мало забито голів, гра дуже сподобалося вболівальникам. Осбливо сподобалося непередбачуваність результату. Обидві команди могли як виграти так і програти. М'яч дуже рідко затримувався в середині поля, дуже швидко його переправляли то до одніх воріт то до других. І «Сталь», і «Карпати» грішили: по-перше – помилками при передачі м'яча; по-друге – не точними завершальними ударами по воротях і по-третє – дрібними фолами, які час від часу каралися «гірчичниками», яких нарахувалося цілих 7.

Рахунок по жовтих карточках 5:2 на «користь» «Сталі». До речі гравець цієї команди Клак на 90+1 хвилині отримав друге попередження, яке автоматично стало вилученням з поля. А якщо говорити про забиті голи, то їх було два і обидва забиті в другому таймі. Спочатку відзначився вилучений на прикінці гри Клак – це сталося на 57-ій хвилині, а за 10 хвилин гравець «Карпат» Лебедь робить остаточний рахунок матчу 1:1.